وضعیت بازار: چیزی تا پایان نهمین هفته نزولی متوالی بیت کوین نمانده است

وضعیت بازار: چیزی تا پایان نهمین هفته نزولی متوالی بیت کوین نمانده است

بازار بیت کوین در آستانه بستن نهمین کندل نزولی متوالی خود در نمای هفتگی است و احتمالاً تا ساعاتی دیگر شاهد ثبت دوباره یک رکورد جدید برای طولانی‌ترین روند نزولی تاریخ این ارز دیجیتال باشیم. این در حالی است که برخی از آلت کوین‌ها در ۲۴ ساعت گذشته رشد‌هایی دورقمی را تجربه کرده‌اند.

به گزارش کریپتو پوتیتو، بازار ارزهای دیجیتال در ۷ روز گذشته نتوانست خود را بازیابی کند و برعکس، شاهد سقوط بیشتر قیمت‌ها نیز بود. آن‌طور که به نظر می‌رسد بیت کوین اکنون خود را برای بستن نهمین کندل هفتگی نزولی متوالی‌اش آماده می‌کند.

برای اولین بار در تاریخ، قیمت بیت کوین طی ۹ هفته متوالی روندی کاهشی را دنبال کرده است. با این حال، همچنان چند ساعت تا بسته‌شدن کندل هفتگی باقی مانده و ممکن است روند بازار در همین مقطع تغییر کند. البته اگر بخواهیم وضعیت چند روز گذشته بازار را در نظر بگیریم، عملی‌شدن چنین سناریویی چندان محتمل به نظر نمی‌رسد.

در زمان نگارش این مطلب، بیت کوین با یک درصد رشد در ۲۴ ساعت گذشته با قیمت ۲۹٬۱۰۰ دلار معامله می‌شود. با این حال، قیمت این ارز دیجیتال در ۷ روز گذشته ۲.۵ درصد کاهش یافته است. این هفت روز با نوسان‌های بسیار و افت آهسته قیمت همراه بوده که شرایط بازار را تا حدی متلاطم‌تر کرده است.

نمودار قیمت بیت کوین در نمای هفتگی.
نمودار قیمت بیت کوین در نمای هفتگی.

قیمت آغازین این هفته بیت کوین (دوشنبه هفته گذشته) ۳۰٬۲۶۴ دلار بود که بیش از ۴ درصد با سطح فعلی فاصله دارد. در همین حال، شاخص ترس و طمع بیت کوین نیز همچنان روی سطح «ترس شدید» قرار گرفته است.

آلت کوین‌ها امروز روند نسبتاً ثابتی داشتند

اکثر آلت کوین‌ها در ۲۴ ساعت گذشته روند نسبتاً بدون تغییری داشته‌اند. در زمان نگارش این مطلب، اکثر این ارزهای دیجیتال رشدهای بسیار کمی را تجربه کرده‌اند.

وضعیت بازار: چیزی تا پایان نهمین هفته نزولی متوالی بیت کوین نمانده است
نقشه بازار ارزهای دیجیتال در arz.watch

توکن «EVMOS» با ۴۵ درصد افزایش، بیشترین رشد را در ۲۴ ساعت گذشته داشته است و پس از آن اولنچ با ۱۳ درصد رشد در رتبه بعدی قرار دارد. از سوی دیگر، لونا کلاسیک، توکن قدیمی شبکه تِرا، با ۳۰ درصد کاهش قیمت بیشترین افت یک روز گذشته بازار را به نام خود ثبت کرده است. البته با توجه به این که تِرا ۲.۰ روز گذشته راه‌اندازی شد، چنین افتی قابل‌پیش‌بینی بود.

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

1 دیدگاه
LENIN
LENIN
2 سال قبل

به نظر میاد فنرش کاملا جمع شده و آماده ی انفجار باشه. پارسال هم از تیرماه شروع شد. البته سقوط لونا ضربه ی سختی به بازار وارد کرد و موجب نابودی سرمایه های زیادی شد. باید دوباره اعتماد سرمایه گذارها رو بدست بیارن تا سرمایه ی جدید به بازار تزریق بشه. ریزش بیشتر آلت کوینها بعیده. مگه اینکه بخوان مثل لونا صفر بشن.