پلتفرم P۲P صرافی بیت۲۴ راه‌اندازی شد

پلتفرم P۲P صرافی بیت۲۴ راه‌اندازی شد

مجموعه بیت۲۴ در سال ۱۳۹۸ کار خودش را با راه‌اندازی یک پلتفرم OTC (فروشگاهی)، مخصوص خرید و فروش سریع و مستقیم ارزهای دیجیتال، شروع کرد. در آن زمان دغدغه اصلی بیت۲۴ فراهم‌کردن بستری به‌منظور مبادله سریع رمزارزها بود، به‌طوری که با سیستمی‌کردن امور تا جای ممکن، زمان تسویه ارزی (حین خرید) و ریالی (حین فروش) را به حداقل برساند.

این صرافی طی چهار سال اخیر به‌روزرسانی‌های زیادی دریافت کرده و روزبه‌روز بهینه‌تر شده است. اکنون زمان اجرای یکی از مهم‌ترین فازهای توسعه آن است.

بیت۲۴ از این پس به‌جز یک پلتفرم OTC، یک پلتفرم P۲P مخصوص معاملات نظیر‌به‌نظیر هم در اختیار خواهد داشت. این بخش در ابتدا شامل ۱۰۰ بازار (۱۰۰ رمزارز) است. این بازارها در فاز اول ریالی هستند، اما قرار است در آینده نزدیک مارکت‌های تتری نیز به آن افزوده شوند. همچنین در آینده نزدیک، تعداد بازارها در هر دو بخش معاملات ریالی و تتری افزایش پیدا خواهد کرد. گفتنی است کارمزد تبادل در بستر P۲P صرافی بیت۲۴ برابر ۰.۱درصد در نظر گرفته شده است.

پلتفرم P2P صرافی بیت۲۴ راه‌اندازی شد

کاربرانی که پیش از این در بیت۲۴ ثبت‌نام و احراز هویت کرده‌اند، برای دسترسی و شروع تبادل در بازارهای معاملاتی نیازی به عضویت و احراز هویت مجدد ندارند. در فازهای بعدی قرار است قابلیت‌های بیشتری به پلتفرم معاملات نظیر‌به‌نظیر بیت۲۴ اضافه شود. این اخبار متعاقباً اعلام خواهند شد.

ممکن است علاقه مند باشید
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

0 دیدگاه