مونرو، زی‌کش و دش به سرویس وام‌دهی بایننس اضافه می‌شوند؛ حریم خصوصی تسیلم نمی‌شود!

مونرو، زی‌کش و دش به سرویس وام‌دهی بایننس اضافه می‌شوند؛ حریم خصوصی تسیلم نمی‌شود!

صرافی بایننس در فاز پنجم سرویس وام‌دهی ارز دیجیتال خود که ثبت‌نام برای این دور از ۲۰ سپتامبر (۲۹ شهریور) آغاز می‌شود، ۳ ارز دیجیتال جدید به لیست ارزهای پشتیبانی شده توسط این محصول اضافه کرد.

به گزارش کوین‌تلگراف، پس از راه‌اندازی اولیه سرویس وام‌دهی بایننس در ۲۸ آگوست (۶ شهریور)، اکنون صرافی این امکان را برای کاربران خود فراهم کرده تا بتوانند علاوه بر ارزهای دیجیتالی که پیش‌تر توسط این صرافی اعلام شده بود، ۳ ارز دیجیتال حریم خصوصی محور مونرو، زی‌کش و دش را نیز به دیگران وام دهند و به ازای آن سود دریافت کنند.

مشابه با فاز اولیه این پروژه، محصول وام‌دهی در فاز پنجم خود و بر روی پلتفرم بایننس، پس از عضویت و اشتراک از ۲۰ تا ۲۱ سپتامبر، دارای سررسید ثابت وام‌دهی ۱۴ روزه خواهند بود. بر اساس این اطلاعیه، نرخ سود سالیانه این ارزهای دیجیتال مشابه و برابر ۳.۵% است.

در فاز ابتدایی، ارز دیجیتال بومی صرافی بایننس یعنی بایننس کوین (BNB) دارای نرخ سود سالانه ۱۵% بود که بالاترین نرخ بهره این سرویس محسوب می‌شد. این در حالی است که این صرافی در فاز چهارم سرویس جدید خود، نرخ بهره ۱۰ و ۶ درصد را برای BNB مطرح کرد.

صرافی بایننس در اطلاعیه خود خاطر نشان کرد:

دوره محاسبه بهره برای فاز پنجم از ۲۰ سپتامبر تا ۴ اکتبر خواهد بود و زمان پرداخت سود نیز بلافاصله پس از اتمام و تکمیل دوره وام صورت خواهد گرفت.

بایننس همچنین اعلام کرد که دائما در حال بررسی توکن‌ها و ارزهای جدید برای اضافه کردن به محصولات پشتیبانی شده در سرویس وام‌دهی خود است. بررسی این توکن‌ها و ارزها نیز بسته به تقاضای کاربران خواهد بود؛ ارزهای جدید روز دوشنبه هر هفته اعلام و روز چهارشنبه همان هفته قابل ثبت نام‌ خواهند بود.

در فاز چهارم همچنین نرخ سود وام‌دهی بیت کوین ۳% عنوان شد و محدودیت تعداد بیت کوین‌های ورودی به این سرویس برای هر کاربر همانند اتر، اتریوم کلاسیک و تتر برابر با ۲,۰۰۰ واحد بیت کوین است.

لازم به اشاره است که صرافی OKEX طی روزهای گذشته اعلام کرد که طبق دستورالعمل FATF، ارزهای دیجیتال پیگیر گریز را از این صرافی حذف می‌کند. اقدام بایننس برای اضافه کردن این ارزهای دیجیتال به سیستم‌ وام‌دهی به همراه توییت مدیر آن درباره اینکه «حریم خصوصی یکی از اصول بنیادین است» به نوعی رویکرد این صرافی را در قبال دستورالعمل FATF و شیوه برخورد با آن را نشان می‌دهد.

guest

استفاده از محتوای توهین‌آمیز، غیراخلاقی، دیدگاه‌های غیراقتصادی، تبلیغات و اطلاعات تماس یا لینک‌های نامرتبط ممنوع است.

نقض قوانین ممکن است منجر به عدم تأیید دیدگاه‌ها یا مسدودسازی حساب کاربران شود.

1 دیدگاه
دیجیتال نوت | DigitalNote_XDN
دیجیتال نوت | DigitalNote_XDN
4 سال و 6 ماه قبل

به نظر من بین این همه تبلیغات الکی ، جنجالی ترین سکه همین " مونرو " هست،
یه سکه واقعا ناشناس و حتی ضد کوانتوم
(در مورد این که چرا مونرو در مقابل رایانه کونتومی مقاوم شده بیت کوین نه یکم سرچ کنید.