بایننس واریز یورو به صرافی را به‌دلیل ابهامات قانونی متوقف کرد

بایننس واریز یورو به صرافی را به‌دلیل ابهامات قانونی متوقف کرد

هم‌زمان با افزایش سخت‌گیری‌های دستگاه‌های نظارتی کشورهای مختلف، صرافی بایننس واریز یورو با استفاده از راهکار پرداخت‌های بانکی اتحادیه اروپا (SEPA) را به دلایل نامعلوم متوقف کرد. از سال ۲۰۲۰ تاکنون، ۳۶ کشور اروپایی، شامل ۲۷ عضو اتحادیه اروپا، انگلستان و چند کشور دیگر از این راهکار پرداختی برای تراکنش‌های بانکی خود استفاده می‌کنند.

به گزارش یوتودی، صرافی ارز دیجیتال بایننس با ارسال ایمیلی به مشتریان خود اعلام کرده است که واریزهای یورو با استفاده از راهکار پرداخت‌های بانکی اتحادیه اروپا را به حالت تعلیق درآورده است.

در اطلاعیه بایننس آمده است:

به‌خاطر اتفاقاتی که خارج از کنترل ماست، از ساعت ۸ صبح هفتم ژوییه ۲۰۲۱ (۱۶ تیر) به‌وقت ساعت هماهنگ جهانی (UTC)، واریز یورو با استفاده از راهکار پرداخت‌های بانکی اتحادیه اروپا، به‌صورت موقت متوقف خواهد شد.

بایننس در اطلاعیه خود افزود که در حال کار با شرکای خود برای حل این مشکل است.

با این حال مشتریان بایننس همچنان می‌توانند از طریق کارت‌های اعتباری و نقدی به حساب خود در بایننس یورو واریز کنند.

تعلیق نقل‌وانتقالات بانکی یورو در بایننس در حالی صورت می‌گیرد که نهادهای نظارتی سراسر جهان تحقیقاتی فزاینده‌ای را علیه این صرافی آغاز کرده‌اند.

پیش‌تر هم گزارش شده بود که بانک بارکلیز (Barclays) انگلستان از روز دوشنبه ۷ ژوییه (۱۴ تیر) مشتریان خود را از انتقال پول به بایننس منع کرده است.

ممکن است علاقه مند باشید
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

3 دیدگاه
اشکی
اشکی
۲ سال قبل

جنگ جنگ تا پیروزی
مثل کلاس شیشم و پیش دانشگاهی خودمون شده هی حذف میکنن هی میذارن هی حذف میکنن هی میذارن
ولی آخرش روسیاهی به زغال میمونه

محمود
محمود
۲ سال قبل

سلام یکی مکم کنه بایننس اجازه برداشت نمیده میگه باید احرازهویت کنی چیکار کنم

علی
علی
۲ سال قبل
پاسخ  محمود

با پاسپورت ایرانی و به نام کسی که اکانتت رو باز کرده ای احراز هویت کن.. بعد بهت میگه جزو کشورهای تحت تحریم هستی و بهت فرصت برداشت میده. بعدش ارزهات رو انتقال بده و از صرافی خارج کن. یا به یه کیف پول دیگه .یا یه اکانت جدید تو باینانس که با وی پی ان و تازه درست کرده باشی. ترجیحا ازتو صرافی کلا بکش بیرون/ خطری شده