هکر بایننس تهدید کرد: موج بعدی افشای اطلاعات کاربران در راه‌ است!

هکر بایننس تهدید کرد: موج بعدی افشای اطلاعات کاربران در راه‌ است!

هکری که گفته می‌شود مسئول سرقت داده‌های شخصی کاربران بایننس بوده، در آخرین گفته‌های خود، این صرافی را تهدید به افشای اطلاعات بیشتر کرده است.

به‌نقل از«کوین تلگراف» و بر اساس سلسله توییت‌های روز گذشته (۲۵ مرداد) که توسط حسابی با نام «بناتوف پلاتون» (Bnatov Platon) منتشر شد، این شخص (که جنسیت و هویتش نامعلوم است)، با انتشار تصویری از ساز و کار اطلاعات سیاست‌های شناخت مشتری (KYC) بایننس مدعی شد که آن‌ها را در اختیار دارد. او در اولین پستش با انتشار یک تصویر از یک نقشه گرافیکی نوشت:

در حال آماده‌سازی.

هکر بایننس تهدید کرد: موج بعدی افشای اطلاعات کاربران در راه‌ است!

هکر صحبتی در مورد زمان انتشار و افشای اطلاعات نکرد اما بخش‌هایی از چت‌های تلگرامی فردی را منتشر کرده که به گفته او متعلق به یکی از اعضای بخش امور مشتریان بایننس است. در بخشی دیگری از اطلاعات، هکر به شرح اقدام بایننس برای فریب او، به‌منظور بازدید از یک آدرس خطرناک می‌پردازد. در این صفحه اطلاعاتی دروغین از سیاست‌های شناخت مشتری بایننس قرار داده شده بود.

در زمان نگارش این خبر، تاکنون این هکر به قول خود اطلاعات کاربری یکی از کاربران بایننس را منتشر کرده است. وی با انتشار اطلاعات کاربری یکی از کاربران با نام مکس هاولند در این توییت خود می‌نویسد: «مکس، حواست رو جمع کن! اسم تو هم در لیست هست!»

هکر بایننس تهدید کرد: موج بعدی افشای اطلاعات کاربران در راه‌ است!

اوایل ماه جاری میلادی و در پی اخباری مبنی بر هک شدن و درز اطلاعات کابران، بایننس اعلام کرده بود که هیچ‌گونه اطلاعاتی از کاربرانش به بیرون درز نکرده است و ادعاهای هکر را بی‌اساس و تنها برای کلاهبرداری خواند.

با اینکه تحقیقات هنوز درحال انجام هستند، تا به حال هیچ مقامی از این صرافی به صورت رسمی، واکنشی نسبت به این اخبار نشان نداده است. ۷ آگوست (۱۶ مرداد)، بایننس طی بیانیه‌ای اعلام کرد:

در حال حاضر هیچ مدرکی دال بر ارتباط مدارک سیاست‌های شناخت مشتری افشا شده و بایننس وجود ندارد. از طرفی، در تصاویر منتشرشده، هیچ واترمارکی از سیستم‌های ما نیز بر روی اسناد دیده نمی‌شود.

این صرافی همچنین اذعان داشت که به نظر می‌رسد تصاویر متعلق به فوریه سال ۲۰۱۸ (اسفند ۹۶) باشند و این زمانی است که بایننس در حال همکاری با شرکتی ثالث در حوزه سیاست‌های شناخت مشتری بوده؛ برای این‌که بتواند حجم بالای درخواست‌های احراز هویت را مدیریت کند.

بایننس هنوز نسبت به سوال خبرگزاری‌ها در خصوص اطلاعات بیشتر در این زمینه، واکنشی نشان نداده است.

ممکن است علاقه مند باشید
guest

استفاده از محتوای توهین‌آمیز، غیراخلاقی، دیدگاه‌های غیراقتصادی، تبلیغات و اطلاعات تماس یا لینک‌های نامرتبط ممنوع است.

نقض قوانین ممکن است منجر به عدم تأیید دیدگاه‌ها یا مسدودسازی حساب کاربران شود.

2 دیدگاه
امیر حسین
امیر حسین
4 سال قبل

عاشق این هکر بایننسم ???? بوس بوس الگوی من ????

علیرضا
علیرضا
4 سال قبل

لعنت به هکر های اجتماعی خیلی کثیفن