atlasarzdigital

توکن بایننس در فاز تثبیت قیمت؛ حرکت صعودی بعدی از چه محدوده‌ای آغاز می‌شود؟

توکن بایننس در فاز تثبیت قیمت؛ حرکت صعودی بعدی از چه محدوده‌ای آغاز می‌شود؟

در تحلیل گذشته توکن بایننس اشاره شد که انتظار ریزش قیمت در موج چهارم بلندمدت تا محدوده‌ی ۱۸ الی ۲۲ دلار را داریم. به مقایسه‌ی دو عکس زیر که یکی تحلیل گذشته‌ بایننس کوین در تاریخ ۲۲ مرداد (۱۳ آگوست) و دیگری حرکت قیمت پس از آن تا قیمت فعلی را نشان می‌دهد، توجه کنید:

توکن بایننس در فاز تثبیت قیمت؛ حرکت صعودی بعدی از چه محدوده‌ای آغاز می‌شود؟
تحلیل قیمت توکن بایننس در تاریخ ۲۲ مرداد (۱۳ آگوست) در تایم فریم هفتگی
توکن بایننس در فاز تثبیت قیمت؛ حرکت صعودی بعدی از چه محدوده‌ای آغاز می‌شود؟
وضعیت فعلی قیمت توکن بایننس پس از تحلیل گذشته در تایم فریم هفتگی

همانطور که در تصویر مشاهده می‌شود اصلاح قیمت در موج چهارم در حال تکمیل است و قیمت توکن بایننس در ابتدای محدوده‌ی اصلاحی قرار گرفته است.

پس از اتمام اصلاح در این محدوده و پیدا کردن حمایت توسط قیمت می توان انتظار صعود قیمت در موج بزرگ ۵ را تا محدوده‌ی ۵۰ دلار داشت اما بدیهی است که این اصلاح به یک باره و سریع اتفاق نمی‌افتد و قیمت باید در محدوده‌ی حمایتی تثبیت شود.

عنصر دیگری که در این مرحله از تحلیل می‌تواند کمک کند فاکتور زمان است. به این صورت که مشاهده شود قیمت پس از نوسانات کوتاه مدت خود در چه زمانی ممکن است برای حرکت بعدی آماده شود.

توکن بایننس در فاز تثبیت قیمت؛ حرکت صعودی بعدی از چه محدوده‌ای آغاز می‌شود؟
محدوده‌ی زمانی احتمالی برای شروع حرکت صعودی توکن بایننس

با استفاده از ابزار زمانی فیبوناچی مبتنی بر روند (Trend-Based Fib Time) و قرار دادن آن در ابتدا و انتهای موج اول و دوم مشاهده می شود که محدوده‌ی ۱.۶۱۸ الی ۲ این ابزار ماه های انتهایی سال ۲۰۱۹ میلادی تا اوایل سال ۲۰۲۰ را نشان می‌دهد که این بازه‌ی زمانی می‌تواند پایان اصلاح قیمت در موج چهارم را نشان دهد.

نتیجه‌گیری

تحلیل گذشته توکن بایننس از ریزش قیمت در موج چهارم بلندمدت تا محدوده‌ی ۱۸ الی ۲۲ دلار خبر داد. اکنون اصلاح قیمت در موج چهارم در حال تکمیل است و قیمت توکن بایننس در ابتدای محدوده‌ی اصلاحی قرار گرفته است.

پس از اتمام اصلاح در این محدوده و پیدا کردن حمایت توسط قیمت می‌توان انتظار صعود قیمت در موج بزرگ ۵ را تا محدوده‌ی ۵۰ دلار داشت اما بدیهی است که این اصلاح به یک باره و سریع اتفاق نمی‌افتد.

بازه‌ی زمانی ماه های انتهایی سال ۲۰۱۹ میلادی تا اوایل سال ۲۰۲۰ می‌تواند پایان اصلاح قیمت در موج چهارم را نشان دهد و قیمت تا این زمان در محدوده‌ی اصلاحی خود (۱۸ الی ۲۲ دلار) نوسان کند.

نکته‌ی جالب توجه همپوشانی این بازه برای شروع حرکت صعودی مطابق با محدوده‌ی زمانی مورد انتظار برای شروع حرکت صعودی بعدی بیت کوین طبق تحلیل زمانی آن است.

تحلیل ارائه شده صرفاً یک نظر شخصی به صورت کوتاه مدت است و وب‌سایت ارزدیجیتال مسئولیتی در قبال زیان‌های احتمالی آن بر عهده نخواهد داشت.
اشتراک
اطلاع از
guest
2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
بازخوردهای داخلی
مشاهده تمام دیدگاه‌ها
افشین
افشین
1 سال پیش

سلام امیرجان، به نظرت الان تایم خوبیه برای خرید bnb!؟

بازخورد
feedback
بازخورد شما درباره ارزدیجیتال

این بازخورد برای صفحه توکن بایننس در فاز تثبیت قیمت؛ حرکت صعودی بعدی از چه محدوده‌ای آغاز می‌شود؟ ارسال خواهد شد.

گزارش خطا
  • گزارش خطا
  • انتقادات و پیشنهادات
  • نیاز به راهنمایی

ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.
+
2
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx
()
x