آشنایی با اودیوس (Audius)؛ ارز دیجیتالی که در یک ماه ۲۳۰٪ رشد کرد

آشنایی با اودیوس (Audius)؛ ارز دیجیتالی که در یک ماه ۲۳۰٪ رشد کرد

اودیوس (Audius)، یک پروتکل غیرمتمرکز برای پخش و به‌اشتراک‌گذاری موسیقی است. در این پلتفرم تراکنش‌ها مستقیماً بین شنوندگان و تولیدکنندگان موسیقی انجام می‌گیرد. از جمله مزایای اودیوس می‌توان به آزادی در پخش، کسب درآمد از محصولات و به‌اشتراک‌گذاری انواع محتوای صوتی اشاره کرد.

به گزارش آلت کوین باز، در این پلتفرم هر کسی می‌تواند یک جامعه کاربری برای خود ایجاد و به کسب درآمد مشغول شود. آن طور که سازندگان این پلتفرم عنوان می‌کنند، در اودیوس خبری از چالش‌هایی که کاربران در استفاده از ارائه‌دهندگان خدمات مشابه با آنها مواجه می‌شوند، نیست؛ کاربران به‌راحتی می‌توانند محتوای تولیدشده خود را به اشتراک بگذارند. این مزایا باعث شده است تا قیمت توکن AUDIO با جهش قابل توجهی همراه شود.

در اودیوس، محتوای صوتی به کیفیت ۳۲۰ کیلوبیت بر ثانیه پخش می‌شود که در نوع خود کیفیتی مطلوب به شمار می‌رود. یکی دیگر از مزایای این پلتفرم را می‌توان دسترسی مادام‌العمر به محتوا و آپلود نامحدود محصولات اشاره کرد.

در این پلتفرم، نودهای کشف (Discovery Nodes)، دفتر کل محتوای اودیوس را ثبت می‌کنند و همین مسئله دسترسی به آنها را تا حد زیادی تسهیل می‌کند. نودهای محتوا (Content Node)، نوع دیگر نودهای اودیوس هستند که وظیفه آنها میزبانی و ارائه امکان دسترسی به محتوا به نمایندگی از هنرمندان است. دفتر کل محتوای اودیوس هم اصالت داده‌ها را تأیید می‌کند.

دارندگان توکن AUDIO می‌توانند در رأی‌گیری‌های شبکه شرکت کنند. قابلیت سهام‌گذاری این توکن نیز برای کاربران مهیا شده است. با سهام‌گذاری ارزها، کاربران می‌توانند به قابلیت‌هایی نظیر توکن‌های هنرمندان و نشان‌های مختلف در شبکه دسترسی داشته باشند.

قیمت اودیوس

قیمت اودیوس پیش‌تر بین ۰.۵۹ تا ۱.۴۵ دلار در حال تثبیت قیمت خود بود. این ارز دیجیتال با شکستن مقاومت ۱.۴۵ دلاری موفق شد جهش گسترده‌ای را آغاز کند. در حال حاضر هر واحد اودیوس در محدوده ۳.۰۱ دلار معامله می‌شود.

آشنایی با اودیوس (Audius)؛ ارز دیجیتالی که در یک ماه ۲۳۰٪ رشد کرد
نمودار قیمت اودیوس

کارشناسان و تحلیل‌گران از ۲.۷۳ دلار به‌عنوان یکی از حمایت‌های اصلی این ارز دیجیتال یاد می‌کنند. به‌گفته آنها، در صورتی که قیمت اودیوس بالاتر از این محدوده باقی بماند احتمال رشد تا ۳.۳۲ و حتی ۴.۰۵ دلار وجود دارد.

هدف بعدی قیمت این ارز دیجیتال، ۶.۲ دلار است. عبور از این محدوده قیمت می‌تواند به رسیدن تا ۹.۶۶ دلار منجر شود. نباید فراموش کرد که شکسته‌شدن حمایت ۲.۷۳ دلاری باعث سقوط بیشتر می‌شود و ممکن است شاهد رسیدن اودیوس به ۲.۱۷ دلار باشیم. ۱.۹۲ و ۱.۴۵ دلار حمایت‌های بعدی این ارز دیجیتال هستند.

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

6 دیدگاه
امیرحسین
امیرحسین
2 سال قبل

مرسی از مطلبتون ولی وقتی مقاله ای و مینویسید کامل بنویسید
علت رشد اخیر این ارز همکاریش با تیک تاک بود وگرنه چرا یهو باید انقدر رشد کنه و البته برنامه های دیگه ای که تو حوزه NFT داره که میتونه قیمت این ارز و بازهم بالا ببره که اصلا به این موضوعات در مقاله اشاره نشد

USDT
USDT
2 سال قبل

اون کیلوبیته نه کیلوبایت

شاهین نجفی
شاهین نجفی
2 سال قبل
پاسخ  USDT

کارشناس اعظم کیلوبیت!
برو ثبتش کن کلمه تو

عباس‌ الماسی
عباس‌ الماسی
2 سال قبل

سلام عرض میکنم خدمت استادانم درگروه.

Mini miner
Mini miner
2 سال قبل

هرشت کوین چرت و پرتی خودشون میخرندمیان اینجا تبلیغ مسپکنند مردم بخرندگول نخورید

Hope
Hope
2 سال قبل
پاسخ  Mini miner

بعید میدونم نهنگ های ماهری مثل جنابعالی
فریب بخورن