پیش‌بینی یک تحلیلگر: بیت کوین و اتریوم در ماه نوامبر به کف‌های جدیدی سقوط خواهند کرد

پیش‌بینی یک تحلیلگر: بیت کوین و اتریوم در ماه نوامبر به کف‌های جدیدی سقوط خواهند کرد

در حالی که تثبیت قیمت بیت کوین و اتریوم بالای ۲۰٬۰۰۰ و ۱٬۵۰۰ دلار طی یک هفته گذشته برخی از سرمایه‌گذاران را به شروع روند صعودی جدید امیدوار کرده است، تحلیلگری که پیش از این فروپاشی بازار ارزهای دیجیتال را در سال جاری پیش‌بینی کرده بود، اخیراً درباره سقوط بیت کوین و اتریوم به کف‌های جدید در آینده نزدیک هشدار داده است.

به گزارش دیلی هودل، این معامله‌گر ناشناس با نام کرپیتو کاپو (Crypto Capo) به ۵۷۳٬۰۰۰ دنبال‌کننده خود در توییتر گفته است شرایط بازار حاکی از سقوط قیمت بیت کوین، اتریوم و دیگر آلت‌کوین‌ها در ماه نوامبر است.

او عقیده دارد که شاخص دلار (DXY) که ارزش دلار آمریکا را با سبدی از ارزهای ملی مطرح جهان مقایسه می‌کند، نشانه‌هایی از صعود دوباره دارد و شاخص بورسی «S&P500» احتمالاً با مقاومت روبرو خواهد شد و هر دو اینها سیگنالی کلیدی برای نزولی‌شدن بازار ارزهای دیجیتال هستند. او همچنین ادعا می‌کند که رشد قیمت اخیر آلت‌کوین‌ها واقعی نبوده است.

کاپو گفته است:

وضعیت شاخص دلار آمریکا صعودی است. شاخص S&P500 در نزدیکی یک مقاومت کلیدی است و نشانه‌هایی نزولی در خود دارد. بیت کوین و اتریوم در حال تشکیل سقف قیمتی هستند. رشد قیمت بیشتر آلت‌کوین‌ها کلاهبردارانه است (رشد برخی هنوز هم ادامه دارد). ذخیره سود کنید. قیمت‌ها احتمالاً در ماه نوامبر (آبان) به کف جدیدی می‌رسند.

کاپو پیش‌بینی می‌کند که سطح حمایت ۲۰٬۰۰۰ دلاری فعلی پیش از سقوط قیمت بیت کوین به ۱۴٬۰۰۰ دلار، به مقاومت تبدیل می‌شود. او می‌گوید این کاهش قیمت احتمالاً پس از رسیدن بیت کوین به بالاترین سطح خود در یک ماه گذشته یعنی ۲۱٬۰۰۰ دلار رخ خواهد داد. گفتنی است در زمان نگارش این مطلب،‌ بیت کوین با قیمت ۲۰٬۴۳۶ دلار معامله می‌شود.

این تحلیلگر می‌گوید:

انتظار چیزی شبیه این را داشته باشید. آخرین افزایش احتمالی تا ۲۱٬۰۰۰ دلار باعث تشکیل الگوی سقف سه‌قلو و به دام‌افتادن خریداران (پوزیشن‌های لانگ) می‌شود. تأيید این حرکت نزولی با شکست الگوی کنج و تأیید نهایی نیز تبدیل سطح حمایت ۲۰٬۰۰۰ دلاری به مقاومت خواهد بود. هدف اصلی قیمت پس از تأیید روند نزولی ۱۴٬۰۰۰ دلار خواهد بود.

پیش‌بینی یک تحلیلگر: بیت کوین و اتریوم در ماه نوامبر به کف‌های جدیدی سقوط خواهند کرد
تحلیل کاپو از نمودار ۲ ساعته قیمت بیت کوین.

همچنین، کاپو پیش‌بینی می‌کند که قیمت اتریوم از سقف ۱٬۶۰۰ دلاری سقوط کرده و تا محدوده ۷۰۰ تا ۸۰۰ دلاری کاهش یابد. در زمان نگارش این مطلب، اتریوم با قیمت ۱٬۵۵۳ دلار در حال معامله است.

پیش‌بینی یک تحلیلگر: بیت کوین و اتریوم در ماه نوامبر به کف‌های جدیدی سقوط خواهند کرد
تحلیل کاپو از نمودار ۸ ساعته قیمت اتریوم.
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

7 دیدگاه
محمد
محمد
1 سال قبل

کاملا درست گفت

احمد منتظر
احمد منتظر
1 سال قبل

من موافق هستم

اول نزول بعد پامپ پرش

کپی بردار
کپی بردار
1 سال قبل

راجبه شاخص دلار من کمی تردید دارم به نظرم شاخص دلار میتونه تا ۱۲۰ بره و بعد ریزش کنه اما راجبه بیت کوین واقعا دور از منطق میشه نمیشه گفت بازار منطق نداره و همه چی رو یک حساب و کتاب خودش جلو میره بیت کوین الان در حدی از منطقه ارزان فروشی خودش شیرجه زده که حد و حساب نداره از طرفی هم دیگه الان همه متقاعد شدن که بازار نزولیه نمیتونم قبول کنم که مردم عام با سرمایه دار های بزرگ در یک راستا ترید کنن!

سامان عزیزی
سامان عزیزی
1 سال قبل

نزول منتفی است .بیت دررکام اول تا ۲۶۲۰۰ و در گام دوم تا ۲۸۵۰۰ صعود میکند

مهدی
مهدی
1 سال قبل

تحلیلگرها برده سرمایه داران هستند عوام را سوق میدن تا موقعیت شورت بگیرن بعد میلیارد دلاری لیکویید کنن

Mazaher
Mazaher
1 سال قبل
پاسخ  مهدی

والا ما ازوقتی یادمونه این برده ها راست گفتن همش بازار نزولیه

مهدی
مهدی
1 سال قبل
پاسخ  Mazaher

زمان صعودی کجا بودی مگه میشه همیشه بازار رو به بالا باشه؟ این برده ها خودشون 2 زار ته جیبشون نیست ثروت دست بازیگرهای اصلیه اینا نهایت یک اکانت توییتر دارن که اونم صاحبش یکی دیگس