کدام توکن‌ها در سال ۲۰۲۳ بهتر عمل می‌کنند؟ دومین بانک بزرگ آمریکا پاسخ می‌دهد

کدام توکن‌ها در سال ۲۰۲۳ بهتر عمل می‌کنند؟ دومین بانک بزرگ آمریکا پاسخ می‌دهد

کارشناسان بنک آف اَمریکا معتقدند سال ۲۰۲۳ می‌تواند با تحولی در بازار ارزهای دیجیتال همراه باشد که به موجب آن دسته خاصی از ارزهای دیجیتال بهتر از سایر توکن‌ها عمل کنند.

به گزارش کوین دسک، ارزهای دیجیتال سال ۲۰۲۳ را بهتر از آن چیزی که انتظار می‌رفت شروع کردند و ارزش کل این بازار با رشدی ۳۶درصدی، اکنون به بالای یک تریلیون دلار بازگشته است.

کارشناسان بنک آف امریکا، دومین بانک بزرگ ایالات متحده، به‌تازگی در گزارشی گفته‌اند:

انتظار داریم ۲۰۲۳ سال واگرایی قیمت ارزهای دیجیتال از یکدیگر باشد. سالی که در آن توکن‌هایی که کارایی مشخصی دارند یا اینکه هولدرهایشان را در سود پروژه خود شریک می‌کنند، از میم کوین‌ها و توکن‌های حاکمیتی عملکرد بهتری خواهند داشت.

بنک آف امریکا ارزهایی را که وابسته به بلاک چین‌های با قابلیت میزبانی از قراردادهای هوشمند هستند، یعنی شبکه‌هایی که توسعه‌دهندگان می‌توانند در آنها اپلیکیشن راه‌اندازی کنند، به‌عنوان دارایی‌هایی با پتانسیل رشد در نظر گرفته است که البته ریسک‌هایی مشابه سرمایه‌گذاری روی سهام شرکت‌های با پتانسیل بالا دارند. در این گزارش گفته شده است این دست از ارزهای دیجیتال و همین طور توکن‌هایی که ارزش بازار کم اما حجم معاملات به‌نسبت بالایی دارند، رشد امسال ارزهای دیجیتال را رهبری کرده‌اند.

استراتژیست‌های بنک آف امریکا همچنان در اظهارنظر درباره رشد بازار محتاط عمل می‌کنند و معتقدند با اینکه قوی‌ترشدن داده‌های مربوط به بخش اقتصاد کلان زمان مواجه با رکود اقتصادی را به تعویق انداخته است، شرایط فعلی احتمال بازآوری تورم و ادامه روند افزایش نرخ بهره بانکی را نشان می‌دهد.

الکش شاه (Alkesh Shah) و اندرو ماس (Andrew Moss)، در این گزارش این‌طور نوشته‌اند که رشد ماه ژانویه (دی) دارایی‌های ریسکی تا حدی به خاطر معامله‌گرانی بود که در موقعیت‌های شورت به سر می‌بردند و بعدها با رشد غیرمنتظره قیمت، مجبور به خرید شدند و همین طور تمایل قیمت برای بازگشت به میانگین بلندمدت خود روی این حرکت صعودی تأثیرگذار بوده است. با در نظر گرفتن این موضوع،‌ بالاماندن نرخ بهره بانکی ممکن است شرکت‌ها را ترغیب به تلاش برای پیداکردن راه‌هایی تازه برای رشد و سودآوری کند و در نهایت به استقبال بیشتر از ارزهای دیجیتال منجر شود.

ممکن است علاقه مند باشید
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

2 دیدگاه
Javad
Javad
1 سال قبل

چ توکنی بهتره برای سرمایه گذاری منظورشون کدوم ارزهاست

خسرو خانXOSROV-XAN
خسرو خانXOSROV-XAN
1 سال قبل
پاسخ  Javad

ترون
اتریوم
کاردانو
پالیگان
آواکس
و ارزهایی (پروژها‌هایی) که میتونن از قراردادهای هوشمند میزبانی کنن.
یکی دیگر از این ارزها توموچین TOMO هست که فعلا در رده حدوداََ 660 هست و آینده خوبی داره.
تعداد کل سکه‌هاش صد ملیون تاست.