atlasarzdigital

بزرگترین شرکت مدیریت دارایی جهان به بیت کوین علاقه‌مند شده است

بزرگترین شرکت مدیریت دارایی جهان به بیت کوین علاقه‌مند شده است

شرکت جهانی مدیریت سرمایه‌گذاری بلک راک (BlackRock) که عنوان بزرگترین شرکت جهان در زمینه مدیریت سرمایه را یدک می‌کشد، برای حرکت به سمت بیت کوین، به شدت درحال بررسی شرایط است.

براساس گزارش بنیاد Financial News لندن، شرکت آمریکایی مدیریت دارایی بلک‌راک، کارگروهی را برای بررسی روش‌های استفاده از مزایای بلاک چین و ارزهای دیجیتال و همچنین نظارت بر رقبایی که در این فضا فعالیت دارند، ایجاد کرده است.

در این گزارش آمده است که در این کارگروه، رده‌های مختلفی از اعضای بلکراک قرار دارند و احتمالا به یک EFT (صندوق معامله در بورس) برای بیت کوین فکر می‌کنند.

بزرگترین شرکت مدیریت دارایی جهان به بیت کوین علاقه‌مند شده است

بلافاصله پس از انتشار این خبر، قیمت بیت کوین رشد شدیدی داشت و در کمتر از چند ساعت از 6،360 دلار به سطوح 6،700 دلار رسید.

مدیر عامل این شرکت، لری فینک در گفتگو با رویترز داشتن چنین کارگروهی را تأیید کرد که بیت کوین بخشی از آن را شامل می‌شود. با این حال، در حالی که او به بلاک چین بسیار علاقه‌مند بود اذغان داشت که برای ارزهای دیجیتال تقاضای زیادی نمی‌بیند.

بزرگترین شرکت مدیریت دارایی جهان به بیت کوین علاقه‌مند شده است

فینک در گذشته اظهار نظرات ضد و نقیض زیادی درباره ارزهای دیجیتال داشته است. او در اکتبر سال 2017 اظهار داشت که یکی از معتقدان بزرگ بیت کوین بوده است. با این حال او همچنین درباره پول‌شویی با بیت کوین هشدار داده است.

شرکت بلک‌راک در فوریه سال جاری میلادی گفته بود که برای ارزهای دیجیتال و بلاک چین در آینده نقش وسیع‌تری را پیش‌بینی می‌کند:

ما در ارزهای دیجیتال پتانسیل‌های زیادی برای کاربرد وسیع‌تر نسبت به بلوغ بازارش می بینیم. اما در حال حاضر فقط افراد ریسک‌ پذیر باید آن ها را در نظر بگیرند. بلاک چین نیز برای تاثیرگذاری در آینده نیاز به زمان دارد.

بلک‌راک بزرگترین شرکت مدیریت دارایی جهان است که حدود 6.3 تریلیون دلار سرمایه را تحت مدیریت خود دارد.

 

منبع: Coindesk
اشتراک
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخوردهای داخلی
مشاهده تمام دیدگاه‌ها
بازخورد
feedback
بازخورد شما درباره ارزدیجیتال

این بازخورد برای صفحه بزرگترین شرکت مدیریت دارایی جهان به بیت کوین علاقه‌مند شده است ارسال خواهد شد.

گزارش خطا
  • گزارش خطا
  • انتقادات و پیشنهادات
  • نیاز به راهنمایی

ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx
()
x