00: 00: 00
ارز دیجیتال > سرمایه گذاری > تجزیه و تحلیل > چرا ارزش بازار بیت کوین و ارزهای دیجیتال در سال ۱۳۹۷ به مبلغ یک هزار میلیارد دلار خواهد رسید؟
تجزیه و تحلیل

چرا ارزش بازار بیت کوین و ارزهای دیجیتال در سال ۱۳۹۷ به مبلغ یک هزار میلیارد دلار خواهد رسید؟

در خصوص ارزهای رمزگذاری شده، بلاکچین، بیت کوین و بخصوص  ICOها چیزی هست که اکثر افراد قادر به درک آن نیستند.
بسیاری افراد از درآمد ۲ میلیارد دلاری(۸ هزار میلیارد تومان) حاصل شده طی سرمایه گذاری بر ICOها در سال ۲۰۱۷(۱۳۹۷) در شگفت هستند و می گویند که چه درآمد فوق العاده ای!
اجازه دهید به شما بگویم که این واقعا همه آن چیزی نیست که عموم تصور می کنند. چیزی که ما در سال ۲۰۱۸ انتظار داریم این است که پیشرفتهای سال ۲۰۱۷ با نسبت ۱۰برابر یا ۲۰برابر افزایش خواهد داشت.
مبلغی معادل ۲۰ تا ۲۵ میلیارد دلار(۸۱ تا ۱۰۰ هزار میلیارد تومان) در سال ۲۰۱۸ بر ICOها سرمایه گذاری خواهد شد و این به اینجا ختم نخواهد شد و زمانیکه بازی به جای خوبش برسد آنگاه انفجار رخ خواهد داد!

پیش بسوی هزاران میلیارد

مقدار کل سرمایه(market cap) موجود ارزهای دیجیتال امروز ۱۷۲ میلیادر دلار(۶۹۸ هزار میلیارد تومان) چنانچه سرمایه مبتنی بر ارزهای رمزگذاری شده منفجر شود و از مرز ۵۰۰ میلیون دلار بگذرد و به ۱ هزار میلیارد دلار برسد، ظرفیت بازار اشباع خواهد شد.
اما چطور چنین چیزی امکانپذیر است؟ بسادگی، از طریق پولهای سازمانی که آماده، مایل و قادر به انباشته شدن می باشند.
پس بنابراین چه اتفاقی برای ارزهای رمزگذاری شده ای همچون بیت کوین کش رخ خواهد داد؟
در طول یک شب به دو برابر، سه برابر یا بیشتر تبدیل می شود. شاخص های این ارز به بخش های ایمنی همچون توکن سازی دارایی ها و سهام و محصولات و خدماتی که برنامه های کاربردی توکن در مورد آنها اعمال نمی شود، تقسیم می گردد.
همه آن چیزی که ما لازم انجام دهیم این است که بستر مناسبی را فراهم سازیم. ما با این اقدام به رویکرد جدیدی نسبت به ICOها از منظر قوانینی که ما را قادر می سازد نیاز سرمایه گذاران سازمانی را که دروازه این سیل عظیم را می گشایند برآورده سازیم اقدام نمودیم

چرا ارزش بازار بیت کوین و ارزهای دیجیتال در سال 1397 به مبلغ یک هزار میلیارد دلار خواهد رسید؟

فاکتورهای جدید وارد بازی می شوند

کسری بودجه بانک داران به کاهش قیمت ارز های با پشتوانه حاکمیتی و در نتیجه به کاهش قدرت خرید منجر میگردد. از این رو مردم اقدام به خرید ارزهای رمزگذاری شده بعنوان نوعی ذخیره ایمن می کنند.
روسیه، ژاپن و سایر کشورهای قدرمتمند دستور به وجود آمدن ارزهای رمزگذاری شده را تحت حمایت بانک مرکزی صادر نموده اند که جایگزین بیت کوین و سایر ارزهای دیگر خواهد شد.

چرا ارزش بازار بیت کوین و ارزهای دیجیتال در سال 1397 به مبلغ یک هزار میلیارد دلار خواهد رسید؟

نوع جدید بلاکچین/رمزارز (Blockchain/crypto) این فرصت را در اختیار سرمایه گذاران خواهد گذاشت که اقدام به خرید از بازار نموده و نوسانات اساسی را کاهش دهند(مانند جفت ارز یورو و دلار در بازار فارکس). دست اندر کاران بازار می توانند سرمایه گذاران را به معامله ارزهای رمزگذاری شده برانگیزانند و تنها یک نوآوری ناچیز می تواند سرمایه گذارن را جذب این بازار نماید.
همچنانکه همه دارایی ها ها و بخصوص سهام های توکن سازی شده و ICOها بعنوان شیوه ای مرجع جهت افزایش سطح سرمایه بشود که جایگزین ترفند پانزی خواهد شد.

این تغییر زودتر از آنچه تصور می کنید، رخ خواهد داد و باید آماده بود چرا که زمان آن رسیده که برای رویاهای بزرگتر برنامه ریزی کنید و حرکت کنید…

 

نظر شما در رابطه با این تحلیل چیست؟ آیا تا سال آینده صنعت ارزهای دیجتال به سند چشم انداز پیش بینی شده خواهد رسید؟ در صورت به وقوع پیوستن این پیش بینی چه بیم و امید هایی برای افراد دخیل در این صنعت متصور هستید؟ ما را از نظرات خود آگاه کنید

 

 

منبع: cointelegraph

 

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

چرا ارزش بازار بیت کوین و ارزهای دیجیتال در سال ۱۳۹۷ به مبلغ یک هزار میلیارد دلار خواهد رسید؟

درباره نویسنده

حامد صالحی

حامد صالحی

کنجکاو، دانش جو و علاقمند به فن آوری و ایده های آزادی خواهانه
V.For.V

6
دیدگاه کاربران

avatar
3 Comment threads
3 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
حامد صالحیآرشمحمد نجومیمهران Recent comment authors
  اشتراک  
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع از
آرش
آرش

اون ارزهایی که بانکهای روسیه و ژاپن دستور به تولیدش کردن چی هست ؟
در اینصورت سرنوشت بیت کوین چی خواهد شد ؟

محمد نجومی
محمد نجومی

مطلب ترسناکی بود!

مهران
مهران

ممنون حامد عزیز
موردی که به نظر میرسه بزرگترین چالش پیش روی ارزهای دیجیتالی باشه قضیه دخالت دولتها در این مورد و تحت کنترل و نظارت درآوردن این ارزهاست. الان روسیه، چین، کره جنوبی و تعداد دیگری از کشورها اقدام در این زمینه رو شروع کردن. این امر فلسفه ایجاد این ارزها و دسنترالیزه بودن اونها رو عملا از بین میبره. از بین رفتن این موضوع میتونه انگیزه هم مردم و هم سرمایه گذاران رو برای ورود به این بازار تحت الشعاع قرار بده. چون مردم عادی که به خاطر حفظ ارزش پول ملی میخواستن به این حوزه وارد بشن به خاطر اعمال همان سیاست های مالی و پولی دولت بر روی این ارزها عملا انگیزه خودشون رو از دست خواهند داد و سرمایه گذارن هم به خاطر دخالت بانک مرکزی کشورها و جلوگیری از افزایش قیمت های بیشتر انگیزه سرمایه گذاری نخواهند داشت.