تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۲ مارس (۱۲ اسفند)

تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۲ مارس (۱۲ اسفند)

تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین، اتریوم، ریپل، بیت کوین کش، لایت کوین، کاردانو، بایننس کوین، پولکادات، چین لینک و استلار را برای امروز (۱۲ اسفند) در ادامه می‌خوانید:

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین

قیمت بیت کوین در ۲۸ فوریه (۱۰ اسفند) تا کف ۴۳,۰۰۶.۷۷ دلاری خود به پایین کشیده شده است و فتیله بلند شمع قیمت در تایم فریم روزانه نشان از این دارد که خریداران از ریزش قیمت برای انباشت موقعیت‌های خود در سطوح پایین‌تر استفاده کرده‌اند. این گروه در وضعیت فعلی در تلاش برای تثبیت قیمت در بالای میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) در ۴۷,۷۱۱ دلار هستند.

تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۲ مارس (۱۲ اسفند)
برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

در صورت موفقیت، سطح ۵۲,۰۰۰ دلاری به‌عنوان هدف بعدی قیمت در نظر گرفته خواهد شد. احتمال دفاع فروشندگان از این سطح وجود خواهد داشت. اگر قیمت پس از برخورد به این مقاومت به سمت پایین چرخش کند، احتمال ورود آن به فاز تحکیم و نوسانات عرضی قیمت به‌مدت چند روز بین دو حد ۴۳,۰۰۰ الی ۵۲,۰۰۰ دلار وجود خواهد داشت.

شیب افقی میانگین‌های متحرک و قرارگیری شاخص قدرت نسبی (RSI) در بالای سطح ۵۵ نشان از احتمال نوسانات عرضی قیمت در آینده کوتاه‌مدت دارد. به‌هرحال اگر شتاب صعودی قیمت افزایش یافته و خریداران قیمت را به بالای سطح ۵۲,۰۰۰ دلار هدایت کنند، ممکن است بار دیگر سقف ۵۸,۳۴۱.۰۳ دلاری قیمت دیده شود. این دیدگاه صعودی با چرخش قیمت از سطوح فعلی و شکست به زیر میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه (SMA ۵۰ – خط قرمز در تصویر) در ۴۱,۳۱۳ دلار منتفی خواهد شد. چنین حرکتی احتمال عمیق‌تر شدن اصلاح قیمت را تا ۲۸,۸۵۰ دلار اخطار می‌دهد.

 • مقاومت‌ها: ۵۲,۰۰۰ – ۵۸,۳۴۱.۰۳
 • حمایت‌ها: ۴۷,۷۱۱ – ۴۳,۰۰۰ – ۲۸,۸۵۰

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم

ریزش قیمت اتریوم به زیر میانگین‌های متحرک نشان از ورود قیمت به فاز اصلاح دارد، اما فتیله بلند شمع قیمت در ۲۸ فوریه (۱۰ اسفند) به دفاع خریداران از حمایت سطح ۳۸.۲ درصد اصلاحی فیبوناچی در ۱,۴۱۳ دلار اشاره دارد.

تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۲ مارس (۱۲ اسفند)
برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

خریداران در وضعیت فعلی در تلاش برای بازیابی و تثبیت قیمت در بالای میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه (SMA ۵۰ – خط قرمز در تصویر) در ۱,۵۰۹ دلار هستند. در صورت موفقیت، هدف بعدی قیمت میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) در ۱,۶۲۴ دلار خواهد بود که به‌عنوان مقاومت سنگینی بر سر راه آن قرار گرفته است.

طی فاز اصلاح قیمت فروشندگان در امواج بازیابی به بازار ورود می‌کنند یا خریداران موقعیت‌های باز خود را می‌بندند. چرخش قیمت پس از برخورد به میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه به سمت پایین نیز از احساسات منفی بازار خبر می‌دهد. در وضعیت فعلی فروشندگان به منظور پایین آوردن قیمت به زیر ۱,۲۸۹ دلار تلاش خواهند کرد. در صورت موفقیت ممکن است ریزش قیمت تا سطح ۶۱.۸ درصد اصلاحی فیبوناچی در ۱,۰۲۶ دلار کشیده شود.

در طرف مقابل اگر خریداران قیمت را به بالای میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه هدایت کرده و تثبیت کنند، احتمال دیده شدن دوباره سقف ۲,۰۴۹ دلار وجود خواهد داشت.

 • مقاومت‌: ۱,۶۲۴ – ۲,۰۰۰ – ۲,۰۴۹
 • حمایت‌: ۱,۵۰۹ – ۱,۴۱۳ – ۱,۲۸۹ – ۱,۰۲۶

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت کاردانو

فتیله بلند شمع قیمت کاردانو در ۲۷ فوریه (۹ اسفند) نشان از جریان ذخیره سود معاملات در نزدیکی مقاومت روانی ۱.۵ دلار دارد. به‌هرحال فتیله بلند شمع روزانه در ۲۸ فوریه (۱۰ اسفند) از انباشت خریداران در سطوح پایین‌تر خبر می‌دهد.

تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۲ مارس (۱۲ اسفند)
برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

اگرچه شیب صعودی میانگین‌های متحرک نشانه خوبی است، اما واگرایی منفی در اندیکاتور شاخص قدرت نسبی (RSI) نشان از تضعیف احتمالی مومنتوم یا شتاب صعودی قیمت دارد. اگر خرس‌های بازار قیمت را به زیر ۱.۱۶ دلار هدایت کنند، احتمال ادامه ریزش قیمت تا ۱.۰۲ دلار وجود خواهد داشت. نظارت بر این سطح مهم خواهد بود زیرا با جهش قیمت از آن از جریان انباشت خریداران در سطوح پایین‌تر باخبر خواهیم شد.

شکست قیمت به بالای مقاومت ۱.۵۰ دلار نیز نشانه آغاز موج بعدی صعودی با هدف ۱.۸۳ دلار و در بالای آن تا ۲ دلار خواهد بود. این دیدگاه با نزول قیمت به زیر حمایت ۰.۹۸ دلار منتفی خواهد شد.

 • مقاومت‌ها: ۱.۵۰ – ۱.۸۳ – ۲
 • حمایت‌ها: ۱.۱۶ – ۱.۰۲ – ۰.۹۸

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بایننس کوین

قیمت بایننس کوین در ۲۸ فوریه (۱۰ اسفند) از میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) در ۲۰۰ دلار به سمت بالا جهش کرده است و خریداران قیمت را به بالای خط روند نزولی هدایت کرده‌اند. تثبیت قیمت در بالای این مقاومت به‌معنی آغاز روند بازیابی قیمت خواهد بود.

تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۲ مارس (۱۲ اسفند)
برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

شیب صعودی میانگین‌های متحرک و قرارگیری شاخص قدرت نسبی (RSI) در بالای سطح ۶۰ نشان از برتری خریداران دارد. اولین هدف قیمت در مسیر صعود ۲۸۱ دلار و در بالای آن ۳۰۹.۴۹۹۵ دلار خواهد بود.

در طرف مقابل اگر قیمت موفق به تثبیت در بالای خط روند نزولی نشود، می‌توان گفت که خریدارانی که در سطوح بالاتر به بازار ورود کرده‌اند، در حال خروج از موقعیت‌های خود هستند. اگر قیمت چرخش کند و به زیر میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه حرکت کند، احتمال اصلاح عمیق‌تر وجود خواهد داشت.

 • مقاومت‌ها: ۲۸۱ – ۳۰۹.۴۹۹۵
 • حمایت‌ها: ۲۰۰

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت پولکادات

در یک روند صعودی خریداران با ریزش قیمت تا میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) به بازار ورود می‌کنند، چرا که این روش نقطه ورود کم ریسکی برای معاملات فراهم می‌کند. با این تفاسیر جهش قیمت از این میانگین، نشان از دست‌نخورده ماندن روند صعودی خواهد بود.

تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۲ مارس (۱۲ اسفند)
برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

شیب هر دو میانگین متحرک صعودی است و شاخص قدرت نسبی (RSI) در بالای سطح ۶۴ قرار گرفته است. این عوامل سناریو ادامه روند صعودی را تقویت خواهند کرد. اگر قیمت پولکادات به بالای مقاومت ۳۵.۶۶۱۸ دلار هل داده شود، رشد قیمت تا ۴۲.۲۸۴۸ دلار ممکن خواهد بود.

دیدگاه صعودی قیمت با چرخش آن از مقاومت بالاسر و شکست (بریک اوت) به زیر میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه در ۳۱ دلار منتفی خواهد شد. چنین حرکتی نشان از سبک‌سازی موقعیت‌ها به دست خریداران در امواج بازیابی قیمت دارد.

 • مقاومت‌ها: ۳۵.۶۶۱۸ – ۴۲.۲۸۴۸
 • حمایت‌ها: ۳۱

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ریپل

خریداران در تلاش برای دفاع از قیمت ریپل در میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه (SMA ۵۰ – خط قرمز در تصویر) در ۰.۴۰ دلار هستند. اگر جهش فعلی ثبات خود را حفظ کند، احتمال رشد قیمت تا هدف ۰.۶۵ دلاری وجود خواهد داشت.

تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۲ مارس (۱۲ اسفند)
برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

به‌هرحال گاوهای بازار کار راحتی نخواهند داشت زیرا شیب نزولی میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) و قرارگیری شاخص قدرت نسبی (RSI) در زیر سطح میانی خود، برتری فروشندگان را هشدار می‌دهد.

اگر قیمت از سطوح فعلی یا مقاومت بالاسر در میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه در ۰.۴۷۲ دلار به سمت پایین چرخش کند، خرس‌های بازار برای پایین آوردن قیمت به زیر میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه تلاش خواهند کرد. در صورت موفقیت احتمال ادامه ریزش تا ۰.۳۵۹ دلار وجود دارد. هرگونه شکست به زیر این سطح می‌تواند شروعی برای اصلاح عمیق‌تر قیمت تا حمایت ۰.۲۵ دلار باشد.

 • مقاومت‌ها: ۰.۶۵
 • حمایت‌ها: ۰.۴۷۲ – ۰.۴۰ – ۰.۳۵۹ – ۰.۲۵

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت لایت کوین

قیمت لایت کوین در ۲۸ فوریه (۱۰ اسفند) به زیر میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه (SMA ۵۰ – خط قرمز در تصویر) در ۱۶۶ دلار رفته است و تا خط روند صعودی به پایین کشیده شده است. بااین‌حال فتیله بلند شمع قیمت در تایم فریم روزانه نشان از جریان خرید قوی در سطوح پایین‌تر دارد. خریداران در وضعیت فعلی در تلاش برای هدایت قیمت به سمت مقاومت ۱۸۵.۵۸ دلار هستند.

تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۲ مارس (۱۲ اسفند)
برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

احتمال تقابل دو گروه خریداران و فروشندگان در میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) در ۱۸۶ دلار وجود دارد. اگر قیمت از مقاومت به سمت پایین چرخش کند، فروشندگان برای پایین کشیدن آن به زیر خط روند صعودی تلاش خواهند کرد. در این صورت ادامه ریزش قیمت تا ۱۲۰ دلار ممکن خواهد بود.

در طرف مقابل اگر قیمت به‌دست خریداران به بالای میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه هدایت شود، احتمال رشد قیمت تا ۲۰۵ دلار و در بالای آن تا ۲۴۰ دلار وجود خواهد داشت.

 • مقاومت‌ها: ۱۸۵.۵۸ – ۲۰۵ – ۲۴۰
 • حمایت‌ها: ۱۲۰

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت چین لینک

خریداران در تلاش برای به تأخیر انداختن روند صعودی قیمت چین لینک در میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه (SMA ۵۰ – خط قرمز در تصویر) در ۲۵.۲۶ دلار هستند. اگرچه قیمت در ۲۸ فوریه (۱۰ اسفند) به زیر این میانگین متحرک حرکت کرده است، فتیله بلند شمع‌های قیمت نشان از جریان خرید در سطوح پایین‌تر قیمت دارد. قیمت در وضعیت فعلی در تلاش برای آغاز یک روند بازیابی است.

تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۲ مارس (۱۲ اسفند)
برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

اگر گاوهای بازار قیمت را بالای میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) در ۲۷.۹۸ دلار و مقاومت ۲۹.۳۳ دلار هدایت کنند، احتمالاً اصلاح تمام شده است. در این شرایط احتمال رشد قیمت تا ۳۴ دلار و در بالای آن تا سقف تاریخی در ۳۶.۹۳ دلار ممکن خواهد بود.

در طرف مقابل اگر قیمت از مقاومت بالاسر به سمت پایین چرخش کند، فروشندگان به منظور هدایت و تثبیت آن در زیر میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه تلاش خواهند کرد. در این صورت ریزش قیمت تا ۲۰.۱۱ دلار ممکن خواهد بود.

 • مقاومت‌ها: ۲۷.۹۸ – ۲۹.۳۳ – ۳۴ – ۳۶.۹۳
 • حمایت‌ها: ۲۵.۲۶ – ۲۰.۱۱۱۱

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت استلار

قیمت استلار در ۲۷ فوریه (۹ اسفند) به بالای میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) در ۰.۴۲۸ دلار رفته است، اما خریداران موفق به خروج قیمت از بالای کانال نزولی نبوده‌اند. این امر نشان از کمبود تقاضا در سطوح بالاتر قیمت دارد.

تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۲ مارس (۱۲ اسفند)
برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

به‌هرحال نکته مثبت اینجا است که خریداران در ۲۸ فوریه با موفقیت از میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه (SMA ۵۰ – خط قرمز در تصویر) در ۰.۳۶۹ دلار دفاع کرده‌اند. اگر قیمت به بالای میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه حرکت کند، خریداران بار دیگر برای هدایت قیمت به بالای کانال صعودی تلاش خواهند کرد. در صورت موفقیت احتمال رشد قیمت تا ۰.۵۰ دلار وجود خواهد داشت.

در طرف مقابل اگر قیمت از میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه به سمت پایین چرخش کند، احتمال ریزش دوباره آن تا میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه وجود خواهد داشت. شیب افقی میانگین‌های متحرک و قرارگیری شاخص قدرت نسبی (RSI) در نزدیکی ناحیه میانی خود نشان از نوسانات عرضی قیمت به‌مدت چند روز خواهد داشت.

 • مقاومت‌ها: ۰.۴۲۸ – ۰.۵۰
 • حمایت‌ها: ۰.۳۶۹

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت‌ کوین کش

قیمت بیت کوین کش در ۲۸ فوریه (۱۰ اسفند) به زیر خط روند صعودی خود حرکت کرده است، اما همان‌طور که از شمع قیمت پیداست، خریداران با ریزش قیمت تا این خط به بازار ورود کرده‌اند. اگر جهش قیمت موفق به حفظ ثبات خود شود، احتمال شروع موج بازیابی قیمت با هدف میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) در ۵۵۱ دلار وجود خواهد داشت.

تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۲ مارس (۱۲ اسفند)
برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

احتمال دارد فروشندگان از میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه دفاع کنند. اگر قیمت از این سطح به سمت پایین چرخش کند، می‌توان گفت که احساسات بازار همچنان منفی است. هرگونه شکست به زیر خط روند صعودی می‌تواند به منزله ریزش قیمت تا ۳۷۰ دلار باشد.

شیب هر دو میانگین متحرک صعودی در حال چرخش به سمت پایین است و شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز در ناحیه منفی خود قرار گرفته است. این عوامل برتری فروشندگان را نشان می‌دهد. با این تفاسیر اگر خریداران موفق به هدایت و تثبیت قیمت در بالای میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه شوند، احتمال صعود آن تا ۶۳۱.۷۱ دلار وجود خواهد داشت.

 • مقاومت‌ها: ۵۵۱ – ۶۳۱.۷۱
 • حمایت‌ها: ۳۷۰
به این مطلب رأی دهید!
ممکن است علاقه مند باشید
guest

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط غیرمجاز است.

دیدگاه‌هایی که از قوانین فوق تخطی کرده باشند، تأیید نمی‌شوند و حساب کاربران خاطی ممکن است مسدود شود.

در صورت وقوع کلاهبرداری یا فریب، ارزدیجیتال این حق را دارد که از مراجع قضایی پیگیری کند یا با این نهادها همکاری داشته باشد.

26 دیدگاه
حامد
حامد
2 سال و 8 ماه قبل

سلام خسته نباشید
تحلیل ترون بزارین لطفا

امیرمحمد غلامی
امیرمحمد غلامی
2 سال و 8 ماه قبل
پاسخ  حامد

سلام حامد جان روزت بخیر
بنظر میاد ترون قبل از شکوندن مقاومت ۶ سنتی خودش نیاز به تحکیم جای پا و طی‌کردن یک دوره نوسانات تحکیمی در زیر اون داره. نشونه خوب اینه که قیمت به حمایت‌های مهمی که در سطوح پایین‌تر داره خوب واکنش نشون داده است.

محمود توانا
محمود توانا
2 سال و 8 ماه قبل

افرین پسر ادامه بده بخدا داری به هزاران نفر کمک میکنی دمت گرم

امیرمحمد غلامی
امیرمحمد غلامی
2 سال و 8 ماه قبل

مرسی از نظرت محمود جان که برای من و تیم قوت قلب هست. بسیار ممنونم از شما

pacific
pacific
2 سال و 8 ماه قبل

دوستان سایت یا مرجعی هستش که حجم های مشکوک رمز ارزهارو نشون بده؟
یا مثلا مثل سایت تیست بتونیم داخلش فیلتر بنویسیم

امیرمحمد غلامی
امیرمحمد غلامی
2 سال و 8 ماه قبل
پاسخ  pacific

سلام روزتون بخیر
از اسکرینرها میتونید استفاده کنید. این بخش در کوین‌مارکت‌کپ هم میتونه براتون مفید واقع بشه.
https://coinmarketcap.com/best-cryptos/

محمدجواد
محمدجواد
2 سال و 8 ماه قبل

سلام
میشه درباره EOS تحلیل کنین

امیرمحمد غلامی
امیرمحمد غلامی
2 سال و 8 ماه قبل

سلام روزتون بخیر محمدجواد جان
ایاس از لحاظ تکنیکال جذاب بنظر میرسه. خط روند نزولی بلند مدت شکسته شده و قیمت به اون پولبک کرده. پس از طی یک دوره تحکیم کوتاه مدت میشه انتظار حرکتش در داخل کانالی که براتون رسم کردم و حداقل تا ۶.۵ دلار را داشت. اما از لحاظ بنیادی وضعیت پروژه جالب به‌نظر نمی‌رسد. بنابراین ریسک خود را به‌منظور سرمایه‌گذاری در این ارز کنترل کنید. دوستانم اخیراً مقاله‌ای درباره این پروژه تهیه کرده‌اند که به زودی در خدمت شما قرار داده خواهد شد و دید بهتری برای سرمایه‌گذاری بهتون خواهد داد.

مهرداد علیپور
مهرداد علیپور
2 سال و 8 ماه قبل

باسپاس از تحلیلهای خوبتون، لطفا یک تحلیل جدید از دوج کوین ارائه کنید

امیرمحمد غلامی
امیرمحمد غلامی
2 سال و 8 ماه قبل

سلام مهرداد جان
دوج ممکنه از همینجا تا بالای ۶ سنت حرکت کنه، در بالای این سطح اگر دیدید شتاب قیمت ضعیف میشه حواستون باشه. در زیر ۵ سنت هم روند قیمت نزولی خواهد شد.

مسعود 605
مسعود 605
2 سال و 8 ماه قبل

به هیچ عنوان وارد تله بورس ایران نشید...

عباس ارجمند
عباس ارجمند
2 سال و 8 ماه قبل

سایتی هست که بتوان تحلیل تکنیکال در مورد هر ارزی که بخای ارائه بده

Sajad
Sajad
2 سال و 8 ماه قبل
محمود
محمود
2 سال و 8 ماه قبل

کانال تلگرامی داری برای تحلیل ها ؟

امیرمحمد غلامی
امیرمحمد غلامی
2 سال و 8 ماه قبل
پاسخ  محمود

سلام محمود جان
خیر در حال حاضر متاًسفانه کانال فعال ندارم و از طریق مجموعه ارز دیجیتال و بخش تحلیل‌های اختصاصی در خدمتتون هستم.

اکبر
اکبر
2 سال و 8 ماه قبل

سلام ارزی دیجیتال خیلی خوب

داریوش افشار
داریوش افشار
2 سال و 8 ماه قبل

با سلام بنده اطلاعات زیادی از بازار رمز ارزها ندارم ولی چیزی که در تحلیل جنابعالی دیدم همش به اما و اگر و شرط و شروطی گره خورده بود که نهایتا چیزی عاید بنده نکرده است . همانطور که عرض کردم بنده کارشناس نیستم وانتظار پیش گویی هم ندارم ولی این تحلیل را هم درک نکردم با عرض پوزش

امیرمحمد غلامی
امیرمحمد غلامی
2 سال و 8 ماه قبل

سلام داریوش عزیز روزت بخیر باشه
اختیار دارید، متوجه سوالات پیش‌اومده برای شما هستم. دوتا نکته خدمتتون عرض کنم. تحلیل‌های هفتگی ترجمه از سایت معتبر کوین‌تلگراف هستند و این ترجمه یا نسخه بهبودیافته اون در خدمت شما قرار داده می‌شود. تحلیل به‌صورت بررسی احتمالات با پیشگویی تفاوت دارد، تحلیل‌ها هم به گونه‌ای هستند که با توجه به سطوح تعریف می‌شوند و عرضه/ تقاضا و روند قیمت در اونها لحاظ میشه، بنابراین حرکات احتمالی قیمت در آینده بستگی به روند اون و واکنش به این سطوح داره.

ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.