ویزا و گلدمن ساکس به انجمن تجاری بلاک چین در آمریکا پیوستند

ویزا و گلدمن ساکس به انجمن تجاری بلاک چین در آمریکا پیوستند

چندین طلایه‌دار حوزه بانکداری، پرداخت و سیاست در حال پیوستن به انجمن «اتاق تجارت دیجیتال» (Chamber of Digital Commerce) هستند. این انجمن یکی از بزرگ‌ترین انجمن‌های صنعت بلاک چین در واشنگتن دی‌سی است.

به گزارش کوین تلگراف، انجمن اتاق تجارت دیجیتال اعلام کرد که شرکت‌های ویزا (Visa)، گلدمن ساکس (Goldman Sachs) و سیکس دیجیتال اکسچنج (Six Digital Exchange) به کمیته اجرایی این انجمن اضافه شده‌اند. میک مولوینی (Mick Mulvaney) رئیس دفتر سابق کاخ سفید و از هم‌بنیانگذاران فراکسیون بلاک چین کنگره آمریکا نیز به هیئت مشاوران انجمن خواهد پیوست.

گفتنی است مولوینی در ماه مارس (اسفند) کاخ سفید را ترک کرد. وی در سمت جدیدش در هیئت مشاوران انجمن اتاق تجارت دیجیتال به افرادی خواهد پیوست که برای فعالان این صنعت غریبه نیستند. دان تاپ اسکات (Don Tapscott) از مؤسسه تحقیقات بلاک چین و کریس جین کارلو (Chris Giancarlo)، رئیس سابق کمیسیون معاملاتی معاملات آتی کالای ایالات متحده (CFTC) که اکنون در پروژه «دلار دیجیتال» فعالیت دارد نیز از دیگر شخصیت‌های حاضر در هیئت مشاوران اتاق تجارت دیجیتال هستند.

پریانه بورینگ (Perianne Boring)، رئیس و بنیان‌گذار هیئت مشاوره این انجمن، در خصوص ترکیب اعضای این هیئت، ضمن تأکید بر استفاده از تخصص‌های گوناگون گفت:

این موضوع اهمیت زیادی دارد که دیدگاه‌های متنوعی داشته باشیم، زیرا وقتی شما در حال کار بر روی سیاست‌های عمومی هستید، فعالیت‌تان بر روی همه از جمله کل اکوسیستم تأثیر می‌گذارد. پس باید مطمئن شوید که واقعاً همه جوانب یک صنعت را و اینکه چطور سیاست‌های بالقوه می‌تواند بر روی همه افراد تأثیر بگذارد درک کرده‌اید.

گفتنی است اضافه‌شدن ویزا و گلدمن ساکس به اتاق تجارت دیجیتال در ادامه روند مشارکت بیشتر غول‌های بانکداری و پرداخت در حوزه ارزهای دیجیتال به حساب می‌آید. کای شفیلد (Cuy Sheffield) رئیس بخش ارزهای دیجیتال شرکت ویزا در همین رابطه گفت:

ویزا به‌طور مداوم نوآوری‌های جدید را در حوزه پرداخت مانند ارزهای دیجیتال دنبال می‌کند. همچنین این موضوع را مورد بررسی قرار می‌دهد که چطور این نوآوری‌ها می‌توانند به شبکه و محصولات موجود مرتبط شده و یا آنها را توسعه دهند.

پریانه بورینگ همچنین معنای به‌روز بودن در حوزه ارزهای دیجیتال را بسیار گسترده توصیف کرد و گفت:

مردم در حال درک اهمیت فناوری بلاک چین در اقتصاد جهانی هستند.

ممکن است علاقه مند باشید
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

0 دیدگاه