به‌روزرسانی فوری اپلیکیشن ارزدیجیتال مخصوص نسخه‌های پایین‌تر از ۲.۰

به‌روزرسانی فوری اپلیکیشن ارزدیجیتال مخصوص نسخه‌های پایین‌تر از ۲.۰

در طول چند سال گذشته، اپلیکیشن ارزدیجیتال چیزی بیش از ۲۰ نسخه مختلف را عرضه کرده است. در طول این مدت سعی کردیم تا در نسخه بهتر از نسخه قبلی باشیم و دغدغه‌ها و خواسته‌های شما را پاسخ دهیم؛ در حال حاضر نسخه ۲.۲.۵ آخرین نسخه اپلیکیشن ارزدیجیتال است. صورتی که شما از نسخهٔ ۱ اپلیکیشن ارزدیجیتال استفاده می‌کنید، تعداد زیادی از قابلیت‌ها و خدمات ما روی این نسخه وجود ندارد. صمیمانه از شما درخواست می‌کنیم برای بهره‌مندی هر چه بیشتر از امکانات ما، اپلیکیشن ارزدیجیتال خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید. 

در صورتی که شما هنوز از نسخه‌های ۱ تا ۱.۱.۲۳ ارزدیجیتال استفاده می‌کنید، باید بدانید که بسیاری از قابلیت‌های جذاب ارزدیجیتال روی این نسخه‌های فعال نیست. قابلیت صرافی‌های ارزدیجیتال، تغییرات گسترده رابط کاربری، بهبودهای گستردهٔ قیمت ارزهای دیجیتال، تحلیل‌های ارزهای دیجیتال، اخبار فوری و رفع اشکالات از جمله مواردی هستند که در نسخه‌های ۱ تا ۲ در اختیار کاربران قرار ندارند.

به‌روزرسانی فوری اپلیکیشن ارزدیجیتال

برای اطلاع از نسخه اپلیکیشن ارزدیجیتال، ابتدا اپلیکیشن را باز کرده و سپس روی گزینه پروفایل کلیک کنید. در پایین صفحه نسخه فعلی اپلیکیشن خود را مشاهده می‌کنید. 

جدیدترین نسخه اپلیکیشن ما ۲.۲.۵ است و در صورتی که نسخه نصب‌شده شما پایین‌تر از جدیدترین نسخه است، اکیداً توصیه می‌کنیم نسبت به به‌روزرسانی اقدام کنید. 

در حال حاضر کاربران iOS از طریق اپ‌استور و کاربران اندروید از طریق بازار و گوگل پلی می‌توانند اپلیکیشن‌های خود را به‌روزرسانی کنند. برای دریافت اطلاعات بیشتر و دانلود جدیدترین نسخه اپلیکیشن ارزدیجیتال از این صفحه اقدام کنید.

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

0 دیدگاه