توییچ، بزرگ‌ترین سرویس استریم دنیا، برای پرداخت با ارزهای دیجیتال ۱۰٪ تخفیف می‌دهد

توییچ، بزرگ‌ترین سرویس استریم دنیا، برای پرداخت با ارزهای دیجیتال ۱۰٪ تخفیف می‌دهد

توییچ (Twitch)، بزرگترین پلتفرم پخش آنلاین بازی‌های رایانه‌ای در اطلاعیه تازه خود اعلام کرده است کاربرانی که هزینه اشتراک این سرویس را با ارزهای دیجیتال پرداخت کنند، ۱۰٪ تخفیف دریافت خواهند کرد.

به گزارش کوین دسک، توییچ روز شنبه، طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد که کاربران می‌توانند هزینه تمدید و خرید اشتراک خود را با استفاده از بیت کوین، اتر، بیت کوین کش و لایت کوین پرداخت کنند.

توییچ که یکی از شرکت‌های تحت مالکیت آمازون است، در سه ماهه ابتدایی سال ۲۰۲۰ چیزی در حدود ۳.۸ میلیون کاربر فعال داشت. تا مارس سال ۲۰۲۰ (اسفند) نیز به‌طور میانگین ۱.۴۴ میلیون کاربر به‌صورت همزمان از خدمات این پلتفرم استفاده می‌کردند.

توییچ سال ۲۰۱۴ امکان پرداخت با ارزهای دیجیتال را برای کاربرانش مهیا کرد اما چند سال بعد و در سه ماهه ابتدایی سال ۲۰۱۹ این قابلیت را بدون سروصدا حذف کرد. کمی بعد و در ماه ژوئن (تیر) بار دیگر امکان پرداخت با ارزهای دیجیتال را به پلتفرم خود اضافه کرد.

ارائه این طرح‌های تخفیفی نشان می‌دهد توییچ قصد دارد با این کار، کاربران خود را برای استفاده بیشتر و مناسب‌تر از ارزهای دیجیتال تشویق کند. درحال‌حاضر بخش عمده‌ای از کاربردهای ارزهای دیجیتال برای معامله و کسب سود صورت می‌گیرد. توییچ از بیت پی (BitPay) که پلتفرمی برای پرداخت‌های بیت کوین است و شرکت آن در آمریکا واقع است، برای بررسی پرداختی‌های ارز دیجیتال خود استفاده می‌کند.

ممکن است علاقه مند باشید
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

2 دیدگاه
سینا
سینا
۳ سال قبل

کسی ازین پلتفرم استفاده کرده؟اگه میدونین چجوری میشه کسب درآمد کرد راهنمایی کنید.

بهزاد ناصرفلاح
بهزاد ناصرفلاح
۳ سال قبل
پاسخ  سینا

پلتفرم برای استریم بازی‌های رایانه‌ای ساخته شده و درآمد در آن از طریق اهدای پول توسط کاربران است.