امکان انجام اثبات سهام تزوز در کیف پول تراست والت فراهم شد

امکان انجام اثبات سهام تزوز در کیف پول تراست والت فراهم شد

تراست والت (Trust Wallet)، برنامه رسمی کیف پول ارز دیجیتال صرافی بایننس، سرویس سهام (Staking) برای ارزهای دیجیتال را به خدمات خود افزود. بایننس در یک پست بلاگ که در روز ۳ آوریل (۱۴ فروردین) منتشر شد، خبر از ایجاد این سرویس داد.

ویژگی سهام، که قرار است تا پایان سه ماهه دوم سال ۲۰۱۹ توسط کیف پول متعلق به بایننس راه‌اندازی شود، کاربران را قادر می‌سازد تا با اختصاص دارایی خود در شبکه برای تایید تراکنش‌ها کسب درآمد کنند و همچنین به آن‌ها اجازه رای دادن به تغییرات در بلاک چین را می‌دهد. پاداش‌های سهام، محصول جانبی الگوریتم اجماع اثبات سهام (Proof-of-stake) است.

ظاهرا راه‌اندازی ویژگی سهام، به تراست والت امکان پشتیبانی از ارزهای دیجیتال مبتنی بر اثبات سهام را می‌دهد. علاوه بر این، تراست والت پشتیبانی از تزوز (XTZ) را نیز به خدمات خود افزود و در حال برنامه‌ریزی برای پشتیبانی سهام در مکانیزم مدیریت روی زنجیره تزوز است.

امکان انجام اثبات سهام تزوز در کیف پول تراست والت فراهم شد

در اواخر ماه مارس، سرویس نگهداری کوین‌بیس (Coinbase) که امکانات ذخیره‌سازی برای سرمایه‌گذاران نهادی را فراهم می‌کند، اعلام کرد که به دنبال توسعه مجموعه خدمات خود است تا سهام تزوز را در بر گیرد. سرمایه‌گذاران از طریق سرویس ذخیره‌سازی آفلاین آن قادر خواهند بود تا با استفاده از کوین‌بیس به عنوان واسطه تنظیم، در شبکه‌هایی مانند تزوز شرکت کنند.

بر اساس گزارش اخیر وب‌سایت کوین‌تلگراف (Cointelegraph)، تزوز چند روز پیش از ۳۰ مارس (۱۰ فروردین) یکی از قوی‌ترین آلت کوین‌ها بوده، چرا که قیمت آن به واسطه برخی رویدادهای فاندامنتال و بنیادی شناور بوده است. این جامعه در مورد طرح پیشنهادی این پروتکل که در رابطه با ارتقای تزوز تصمیم‌گیری خواهد کرد، رای دادند و این پیشنهاد اکنون در حال وارد شدن به یک دوره بررسی آرا است.

منبع: cointelegraph
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

1 دیدگاه
امید
امید
5 سال قبل

سلام. برای qtum امکان انجام ثبات سهام و دریافت پاداش آیا محیا شده است؟