چنج‌کردن ارزها در تراست والت (۰ تا ۱۰۰)

چنج‌کردن ارزها در تراست والت (۰ تا ۱۰۰)

تبدیل ارزهای دیجیتال در دنیای بلاک چین اهمیت زیادی دارد. در صورتی که قصد داشته باشید یک ارز دیجیتال را برای کاربردی خاص استفاده کنید، می‌توانید از قابلیت تبدیل ارز در تراست والت بهره ببرید. در این حالت شما با انتخاب یک ارز دیجیتال از گزینه‌ها موجود در این کیف پول می‌توانید هر ارزی را به ارز دیگر تبدیل کنید. تراست والت به‌عنوان یکی از معتبرترین و معروف‌ترین کیف پول‌های ارز دیجیتال در دنیا، قابلیت‌های ویژه‌ای دارد که کار کردن در بازار ارزهای دیجیتال را برای کاربران راحت‌تر می‌کند. تبدیل ارزهای دیجیتال یکی از امکانات ویژهٔ این کیف پول است که در ادامه به معرفی روش‌های تبدیل ارز بیشتر خواهیم پرداخت.

کیف پول امن تراست والت

آشنایی با تراست والت

یکی از اقدامات اولیهٔ کاربران برای استفاده از دنیای بلاک چین و حوزه ارزهای دیجیتال، داشتن یک کیف پول ارز دیجیتال معتبر و باامنیت است. کیف پول ارز دیجیتال مانند کیف پول و حساب بانکی شما عمل کرده و دارایی‌های دیجیتال شما را در خود ذخیره می‌کند. در اکثر مواقع این دارایی‌های دیجیتال به‌صورت رمزارز هستند. در کیف پول‌های پیشرفته و توسعه‌یافته، دارایی‌های دیجیتال می‌توانند توکن‌های غیرمثلی (NFT) شما باشند. تراست والت به‌عنوان یکی از پیشرفته‌ترین کیف پول‌های ارز دیجیتال، قابلیت پشتیبانی از NFTها را نیز دارد. این کیف پول، یکی از معتبرترین کیف پول‌هایی است که میلیون‌ها کاربر این حوزه از آن استفاده می‌کنند.

تراست والت در سال ۲۰۱۸ از سوی شرکت بایننس خریداری شد. این صرافی ارز دیجیتال در حال حاضر به یکی از معتبرترین و بزرگ‌ترین صرافی‌های ارز دیجیتال در دنیا تبدیل شده و تراست والت را به‌عنوان کیف پول اصلی پلتفرم خود معرفی می‌کند. با اضافه شدن تراست والت به اکوسیستم بایننس، این کیف پول پیشرفت‌ها زیادی کرد و توانست امنیت خود را بیش از پیش افزایش دهد. در حال حاضر کاربران می‌توانند علاوه بر ارزهای دیجیتال، NFTها را نیز در این برنامه، در کیف پول خود داشته باشند. همچنین در صورتی که قصد کسب درآمد منفعل (Passive Income) داشته باشید، می‌توانید از تراست والت نیز استفاده کنید. تراست والت برای ارزهای دیجیتالی که امکان سهام‌گذاری (Staking) دارند، گزینه دیگری اضافه کرده است.

استیکینگ یا سهام‌گذاری روشی برای کسب درآمد منفعل از دنیای ارزهای دیجیتال است. در این روش با قفل‌کردن ارزهای دیجیتال خود درون کیف پول به درآمد می‌رسید. هر ارز دیجیتالی که قابلیت استیکینگ داشته باشد، می‌توانید در تراست والت مشاهده کرده و به فرایند سهام‌گذاری آن بپردازید، بدون این که زحمت انجام مراحل مختلف را به جان بخرید. تراست والت را می‌توانید برای هر نوع پلتفرمی دریافت و استفاده کنید. این کیف پول ارز دیجیتال برای سیستم‌عامل iOS و اندروید موجود بوده و کاربران می‌توانند از آن روی سیستم کامپیوتر خود نیز استفاده کنند. ثبت‌نام و استفاده از این کیف پول بسیار راحت است و با چند کلیک می‌توانید برای خود حساب کاربری ساخته و به دنیایی از ارزهای دیجیتال دسترسی داشته باشید.

آموزش تبدیل ارز در تراست والت

در حالت کلی دو راه برای تبدیل ارزهای دیجیتال به یکدیگر با استفاده از تراست والت وجود دارد. هر دو روش مشابه هم هستند و به‌راحتی می‌توانید با انتخاب نوع و مقدار ارز، تبدیل‌های خود را انجام دهید. بهترین روش برای تبدیل ارزها به یکدیگر، استفاده از یک کیف پول ارز دیجیتال امن است. اکثر کاربران دنیای بلاک چین نیز این روش را توصیه می‌کنند؛ چراکه در این حالت امنیت بیشتری خواهید داشت. راه دیگر شما استفاده از یک صرافی ارز دیجیتال است. در این حالت می‌توانید با فروش دارایی خود و تبدیل آن به ارز فیات، بار دیگر اقدام به خرید ارز دیجیتال موردنظر خود کنید. استفاده از این روش و نگهداری از دارایی‌ها در صرافی ارز دیجیتال توصیه نمی‌شود.

تبدیل ارز به‌صورت مستقیم در تراست والت

پس از این که موفق به ساخت حساب کاربری در کیف پول ارز دیجیتال تراست والت شدید، وارد صفحه اصلی این برنامه شوید. در این برنامه و بخش بالای صفحه ۴ دکمه ارسال، دریافت، خرید و تبدیل را مشاهده خواهید کرد. برای کاری که قصد انجام آن را داریم، بایستی روی دکمه Swap کلیک کنید. کلیک‌کردن روی این دکمه شما را وارد صفحه جدیدی می‌کند. در صفحه جدید، می‌توانید تبدیل‌های خود را انجام دهید.

کیف پول تراست والت

در این صفحه دو کادر قابل‌مشاهده است. کادر اول مربوط به ارزی است که می‌خواهید آن را تبدیل کنید و بخش دوم مربوط به ارزی است که می‌خواهید دریافت نمایید. تراست والت لیست زیادی از ارزهای دیجیتال را پشتیبانی می‌کند. هرچند این کیف پول متعلق به اکوسیستم بایننس است، اما از ارزهای دیجیتال بلاک چین‌های دیگر مانند بیت کوین و اتریوم نیز پشتیبانی می‌کند. پس با کلیک بر روی کادر اول و دوم لیستی طولانی از ارزهای دیجیتال را مشاهده خواهید کرد.

پس از این که ارز دیجیتال مبدأ و مقصد را انتخاب کردید، کافی است تا مقدار آن را نیز مشخص کنید. با مشخص‌کردن مقدار یکی از متغیرها، مقدار ارز دیجیتال دیگر نیز مشخص می‌شود. این فرایند با استفاده از قیمت لحظه‌ای هر ارز دیجیتال انجام خواهد شد. تراست والت به‌صورت زنده قیمت ارزهای دیجیتال را رصد کرده و میزان قابل‌دریافت را محاسبه می‌کند. قیمت ارز دیجیتال موردنظر را نیز می‌توانید در پایین بخش ارزهای دیجیتال مشاهده کنید.

پس از این که از مقدار تبدیل خود مطمئن شدید، روی دکمه Swap کلیک کنید. در این مرحله شاید نیاز به تأیید توکن موردنظر نیز باشد. در صورتی که گزینه Swap فعال نشده بود، روی دکمه Approve TWT کلیک کنید تا توکن موردنظر تأیید شود. با کلیک بر روی این دکمه اطلاعاتی مانند کلید ارز دیجیتال را دریافت خواهید کرد. در حقیقت، در این مرحله نیاز است تا از قراردادهای هوشمند برای تأیید توکن و تبدیل ارز دیجیتال استفاده کنید. با کلیک بر روی Confirm در صفحه جدید، توکن تأیید شده و با کلیک روی Swap می‌توانید وارد مرحله بعدی تبدیل ارز دیجیتال در تراست والت شوید.

تبدیل ارز با انتخاب ارز دیجیتال در تراست والت

راه دیگری که تبدیل ارز دیجیتال در تراست والت را ساده‌تر می‌کند، انتخاب ارز دیجیتال به‌صورت مستقیم است. شما می‌توانید لیستی از ارزهای دیجیتال خود را در صفحه اصلی کیف پول تراست والت مشاهده کنید. این صفحه حاوی کوین‌ها و توکن‌هایی است که از قبل به تراست والت خود اضافه کرده‌اید. در صورتی که قصد دارید به‌صورت متعدد به تبدیل ارزهای دیجیتال بپردازید، می‌توانید توکن‌های موردنظر خود را به صفحه اصلی تراست والت اضافه کنید. در این حالت دیگر نیاز نیست زمانی را صرف پیداکردن یک ارز دیجیتال خاصی در لیست توکن‌های موجود در تراست والت بکنید.

برای تبدیل ارز دیجیتال در این حالت، می‌توانید روی توکن موردنظر کلیک کرده و وارد صفحه مربوط به آن شوید. در صفحه مربوطه اطلاعاتی مانند مقدار دارایی‌ها و دکمه‌های مربوط به ارسال، دریافت، خرید و تبدیل یا حتی سهام‌گذاری را مشاهده خواهید کرد. همان طور که گفته شد، تنها تعداد محدودی از ارزهای دیجیتال قابلیت سهام‌گذاری دارند. برای تبدیل ارز دیجیتال موردنظر خود به یک ارز دیگر، روی دکمه Swap کلیک کنید. با انتخاب این دکمه وارد صفحه‌ای خواهید شد که در حالت قبلی با آن کار کردیم، با این تفاوت که ارز دیجیتال مبدأ از ابتدا انتخاب شده است.

در این مرحله نیاز است تا ارز دیجیتال مقصد را برای تبدیل انتخاب کنید. با انتخاب ارز دیجیتال موردنظر، تراست والت به‌صورت خودکار قیمت دو ارز را نسبت به هم محاسبه می‌کند. سپس می‌توانید مقدار تبدیل را نیز مشخص کنید. این کار را می‌توانید با مشخص‌کردن ارز دیجیتال مبدأ یا مقصد انجام دهید. تراست والت به‌صورت خودکار میزان ارز دیجیتال دیگر را محاسبه خواهد کرد. مانند روش قبل، شاید در این مرحله نیز نیاز باشد که از قراردادهای هوشمند استفاده کنید. به همین خاطر باید Approve TWT را بار دیگر برای ارز دیجیتال موردنظر خود انجام دهید. با تأیید توکن می‌توانید روی Swap کلیک کنید تا وارد مرحله نهایی شوید.

پس از تبدیل ارز دیجیتال در تراست والت

پس از این که روی Swap کلیک کردید، لازم است تا برای اتمام تبدیل ارز در تراست والت، کارمزد تراکنش را نیز پرداخت کنید. در مرحله نهایی می‌توانید میزان ارز تبدیل‌شده، پروتکل و کارمزد شبکه هنگام تبدیل را نیز مشاهده کنید. برای اتمام فرایند در این صفحه روی دکمه Confirm کلیک کنید. با کلیک روی این دکمه، تبدیل ارزها به یکدیگر شروع شده و صفحه کوچک جدیدی به‌صورت پاپ‌آپ برای شما باز می‌شود.

در این صفحه تنها عبارت قابل کلیک، «More Details» است. با کلیک روی این دکمه جزئیات بیشتری از فرایند تبدیل را مشاهده خواهید کرد. این دکمه شما را به «BSC Scan»، پلتفرم مشاهده اطلاعات درون‌زنجیره‌ای شبکه بایننس، هدایت می‌کند که در آن اطلاعات کاملی از تراکنش‌ها قابل‌مشاهده است. در این صفحه می‌توانید فرایند اتمام تراکنش را نیز مشاهده کنید. در صورتی که تبدیل ارزهای دیجیتال به یکدیگر با موفقیت انجام شده باشد، تراست والت به شما پیام اتمام تبدیل را نشان می‌دهد.

اوکی اکسچنج؛ مرجعی برای دنیای ارزهای دیجیتال

صرافی ارزهای دیجیتال اوک اکسچنج

همان‌ طور که گفتیم، یکی از مهم‌ترین نیازهای کاربران دنیای ارزهای دیجیتال، یک کیف پول امن و معتبر مانند تراست والت است. یکی دیگر از مواردی که برای استفاده کامل از دنیای ارزهای دیجیتال به آن نیاز خواهید داشت، یک صرافی ارز دیجیتال معتبر است. اوکی اکسچنج به‌عنوان یکی از به‌روزترین و امن‌ترین صرافی‌های ارز دیجیتال در ایران، امکانات فوق‌العاده‌ای را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. اوکی اکسچنج در کنار ارزهای دیجیتال معروفی مانند اتریوم، بیت کوین و تتر، امکان خریدوفروش بیش از ۷۰۰ رمزارز دیگر را نیز فراهم آورده است تا بتوانید در کنار خرید تتر از اوکی اکسچنج، توکن‌ها و کوین‌های دیگر را نیز برای سرمایه‌گذاری پیدا کنید.

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

0 دیدگاه