atlasarzdigital

تیم دراپر: تا سال 2023 پنج درصد سرمایه دنیا به بیت کوین اختصاص می‌یابد

تیم دراپر: تا سال 2023 پنج درصد سرمایه دنیا به بیت کوین اختصاص می‌یابد

تیم دراپر، سرمایه‌گذار بزرگ بیت کوین روز گذشته در مصاحبه‌ای با «فاکس بیزینس» اعلام کرد که بیت کوین تا سال 2023، پنج درصد از کل بازارهای جهانی را به خود اختصاصی خواهد داد. در ادامه با ارزدیجیتال همراه باشید.

در این مصاحبه که در حاشیه کنفرانس «سالت» (Salt) در شهر لاس‌وگاس انجام شد، تیم دراپر که به‌واسطه حمایت‌های قوی خود از بیت کوین شهرت دارد، گفت که بیت کوین، بزرگ‌ترین ارز دیجیتال دنیا، با افزایش قیمت بسیار زیادی در سال‌های آینده مواجه خواهد شد:

این اتفاق رخ می‌دهد چون من به آن ایمان‌ دارم. چیزی در حدود چهار سال آینده شاهد آن خواهیم بود و بیت کوین پنج درصد بازارهای موجود در کل کره زمین را تسخیر می‌کند.

این [بیت کوین] یک ارز بهتر است. آزاد، غیرمتمرکز و شفاف. همه می‌دانند که بر روی بلاک چین چه اتفاقی میافتد.

بنا بر گزارش خبرگزاری‌های مختلف، بازار صعودی بیت کوین در سال 2019 باقوت کار خود را ادامه می‌دهد این در حالی است که این ارز با گذشتن از مرز 7,000 هزار دلار به بالاترین قیمت از نوامبر سال گذشته رسیده است.

تیم دراپر: تا سال 2023 پنج درصد سرمایه دنیا به بیت کوین اختصاص می‌یابد

دراپر ضمن خاطرنشان کردن نشان تجاری جدیدش که به تولید جوراب و کروات‌هایی با طرح بیت کوین می‌پردازد، گفت که رؤیای ایجاد شرکتی را در سر دارد که به‌صورت کامل به بیت کوین وابسته است و تمام تراکنش‌های آن بر بستر بیت کوین صورت می‌گیرند:

دوست دارم که سرانجام سرمایه‌هایم را جایی ببرم که با بیت کوین سرمایه‌گذاری کنم و با بیت کوین به همه پول بدهم. حقوق کارمندان و متصدیان هم با بیت کوین پرداخت شوند و سرمایه‌گذاران هم سودشان را با بیت کوین دریافت کنند. چراکه در این صورت نه حسابدار لازم دارم، نه قانون، نه دفترداری و نه مسئولیت نگه‌داری بر عهده من خواهد بود و همه‌چیز [به‌خودی‌خود] حل می‌شوند.

دراپر که از سرمایه‌گذاران و حامیان «تزوس» (tezos)، پلتفرم اپلیکیشن های غیرمتمرکز و قراردادهای هوشمند است، به دلیل پیش بینی‌های اغراق‌آمیز خود در ارتباط با قیمت بیت کوین مشهور است. تا جایی که پیش‌تر و در ماه نوامبر سال 2018، اعلام کرده بود که بیت کوین تا سال 2023 به قیمت 250 هزار دلار خواهد رسید.

منبع: cointelegraph
اشتراک
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخوردهای داخلی
مشاهده تمام دیدگاه‌ها
بازخورد
feedback
بازخورد شما درباره ارزدیجیتال

این بازخورد برای صفحه تیم دراپر: تا سال 2023 پنج درصد سرمایه دنیا به بیت کوین اختصاص می‌یابد ارسال خواهد شد.

گزارش خطا
  • گزارش خطا
  • انتقادات و پیشنهادات
  • نیاز به راهنمایی

ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx
()
x