ایالت تگزاس لایحه ضرورت احراز هویت برای خرید با ارزهای دیجیتال را ارائه کرد

ایالت تگزاس لایحه ضرورت احراز هویت برای خرید با ارزهای دیجیتال را ارائه کرد

به گفته‌ی پورتال رسمی قوه قانون‌گذاری تگزاس در تاریخ ۸ مارس (۱۷ اسفند)، لایحه‌ی ضرورت احراز هویت کاربران در هنگام استفاده از ارزهای دیجیتال به ثبت رسید. متن این لایحه شامل تعاریف ارزهای دیجیتال، کیف پول‌های دیجیتال، دفتر کل توزیع‌شده و ارزهای دیجیتال تایید هویت شده (VIDC)، می‌شود.

مورد آخر یعنی VIDC ارز دیجیتالی است که اجازه می‌دهد تا پیش از آن که کسی به کیف پول دیجیتال شخص دیگری دسترسی پیدا کند، هویت صحیح فرستندگان و گیرندگان مشخص شود. در این لایحه‌ی مطرح‌شده، پیش از پذیرش پرداخت با ارزهای دیجیتال، فردی باید هویت شخص پرداخت‌کننده را تایید کند مگر آن که از VIDC استفاده شده باشد. علاوه بر آن، در مقررات تعیین‌شده آمده است که:

این دولت ممکن است از ارز دیجیتالی به غیر از ارزهای دیجیتال تایید هویت شده استفاده نکند.

در ادامه، در این لایحه گفته شده است که اداره‌ی امور بانکداری تگزاس، کمیسیون اتحادیه اعتباری، اداره کل امنیت عمومی تگزاس و هیئت‌مدیره‌ی اوراق بهادار دولتی، برای پشتیبانی از استفاده از VIDCها، با یکدیگر به فعالیت خواهند پرداخت. چنین تشویقی، ابزاری برای متمایز ساختن VIDCها از دیگر ارزهای دیجیتال، آموزش اجرای قانون و ترویج استفاده از VIDCها محسوب می‌شود.

ایالت تگزاس لایحه ضرورت احراز هویت برای خرید با ارزهای دیجیتال را ارائه کرد

این لایحه همچنین نحوه‌ی پیاده‌سازی این دستورالعمل‌ها را مشخص می‌کند و اشاره می‌کند که نهادهای مذکور باید قوانینی را برای اجرای این دستورها اتخاذ کنند. اخیراً، کمیته دومای روسیه در ارتباط با بازارهای مالی اعلام کرد که فرآیند شناسایی اجباری کاربران دارایی‌های دیجیتال را مدنظر قرار می‌دهد.

به گزارش اخیر سایت کوین تلگراف در ماه فوریه، قانون‌گذار اوراق بهادار دولتی تگزاس اعلام کرد که با چهار شرکت فعال در حوزه‌ی ارزهای دیجیتال که به فروش اوراق بهادار ثبت‌نشده متهم شده بودند، به توافق رسیدند.

منبع: cointelegraph
guest

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط غیرمجاز است.

دیدگاه‌هایی که از قوانین فوق تخطی کرده باشند، تأیید نمی‌شوند و حساب کاربران خاطی ممکن است مسدود شود.

در صورت وقوع کلاهبرداری یا فریب، ارزدیجیتال این حق را دارد که از مراجع قضایی پیگیری کند یا با این نهادها همکاری داشته باشد.

1 دیدگاه
علی
علی
3 سال پیش

این الان خوبه یا بد برای بیت کوین ؟

ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.