تتر در طول رشد اخیر بیت کوین بیش از نیم میلیارد دلار USDT تولید کرده است

تتر در طول رشد اخیر بیت کوین بیش از نیم میلیارد دلار USDT تولید کرده است

خزانه تتر طی سه روز گذشته ۵۴۰میلیون استیبل کوین تتر ایجاد کرده است. ایجاد این حجم از تتر پس از افزایش قیمت بیت کوین و رسیدن آن به ۱۱,۰۰۰ دلار صورت گرفت.

به گزارش دیکریپت و بر اساس داده‌های ویل آلرت (Whale Alert)، چیزی در حدود ۳۰۰میلیون واحد از این تترها بر روی شبکه ترون ایجاد شد و ۲۴۰میلیون دلار دیگر نیز طی دو تراکنش بر روی شبکه اتریوم قرار گرفت.

پائولو آردوینو (Paolo Ardoino)، مدیر ارشد بخش فناوری تتر و بیت فینکس (Bitfinex) در توییتی نوشت که این تراکنش‌ها برای افزایش موجودی تتر و آماده‌سازی برای تقاضای بیشتر انجام گرفته است. او در توییت خود افزود:

شایان ذکر است که این تراکنش‌ها با کسب مجوز صورت گرفته است اما موجودی آنها به‌صورت عرضه نیست؛ این یعنی، مبلغ مذکور به‌عنوان ذخیره در هنگام نیاز بعدی [به عرضه] ایجاد شده است.

تتر با ارزش بازار ۱۰میلیارد دلاری، پراستفاده‌ترین استیبل کوین حوزه ارزهای دیجیتال است. تتر با دلار آمریکا پشتوانه‌سازی می‌شود و از همین رو درگیر نوساناتی که عموما در ارتباط با ارزهای دیجیتال وجود دارد، نمی‌شود.

توییت ویل آلرت
توییت ویل آلرت

طی روزهای گذشته، قیمت بیت کوین توانست با عبور از سطح قیمتی ۱۱,۰۰۰ دلار، جهشی قابل‌توجه را ثبت کند. پس از این افزایش قیمت، جریان سرمایه به‌سمت صرافی‌ها نیز رشد کرد و به‌واسطه این افزایش، تقاضا برای تتر نیز بالا رفت.

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

0 دیدگاه