atlasarzdigital

نتایج یک نظرسنجی: نیمی از سرمایه‌گذاران جایگزین معتقدند ارزهای دیجیتال حباب هستند

نتایج یک نظرسنجی: نیمی از سرمایه‌گذاران جایگزین معتقدند ارزهای دیجیتال حباب هستند

بر اساس نظرسنجی کیمن آلترنیتیو اینوستمنت سامیت (Cayman Alternative Investment Summit) در سال 2019، سرمایه‌گذاران بر این باورند، به عنوان یک نوع و کلاس دارایی، ارز دیجیتال نشان دهنده و نماینده یک حباب است. نتیجه این نظرسنجی در یک گزارش مطبوعاتی که در 25 فوریه (6 اسفند) با کوین تلگراف به اشتراک گذاشته شده، منتشر گردیده است.

توضیح مترجم: سرمایه‌گذار جایگزین فردی است که دارایی خود را در یکی از انواع معمولی سرمایه‌گذاری مانند سهام، اوراق قرضه و بهادار و یا وجه نقد سرمایه‌گذاری نمی‌کنند. به دلیل ماهیت پیچیده و مقررات محدود سرمایه گذاری‌ها، بیشتر دارایی‌های سرمایه‌گذاران جایگزین توسط سرمایه‌گذاران نهادی یا افراد معتبر و افراد با درآمد خالص بالا نگه‌داری می‌شود. سرمایه گذاری‌های جایگزین عبارتند از: دارایی ویژه و سهام خصوصی، سرمايه‌گذاری‌های داد و ستدی، معاملات آینده‌دار، املاک و مستغلات حقیقی، دارایی‌های فیزیکی و قراردادهای مشتق‌‌شده از آن‌ها.

بر اساس گزارش، پژوهش‌گران تقریبا 100 مدیر و سرمایه‌گذار جایگزین را که در ششمین کنفرانس سالانه CIAS از 6ام تا 9ام فوریه 2019، شرکت کرده‌اند را مورد بررسی قرار داده‌اند.

نتایج یک نظرسنجی: نیمی از سرمایه‌گذاران جایگزین معتقدند ارزهای دیجیتال حباب هستند

این مطالعه نشان داد که ۴۵ درصد از سرمایه‌گذاران حاضر در نظرسنجی معتقدند، ارز دیجیتال در رده و کلاس دارایی‌هایی که در حال حاضر بیشتر نشان دهنده یک حباب است، طبقه‌بندی می‌شوند. به همین ترتیب، نسبت کسانی که  بر این باورند که اوراق بهادار ایالات متحده، بازار وام نزولی و اعتبار شخصی و خصوصی نیز حباب هستند به ترتیب برابر با 20، 19 و 16 درصد است.

زمانی که از شرکت‌کنندگان در رابطه با تغییرات تکنولوژیکی که انتظار می‌رود بیشترین تاثیر را بر بازار بگذارند سوال شد، 45 درصد به اتوماسیون و یادگیری ماشین اشاره کردند. در حالی که 38 درصد معتقدند بلاک چین بیشترین تاثیر را در سطح جهان خواهد داشت.

در اوایل ماه فوریه، مت هوگن (Matt Hougan)، مدیر کل جهانی تحقیقات در شرکت مدیریت دارایی بیتوایز (Bitwise) و رئیس ای‌تی‌اف دات کام (ETF.com) گفت تعداد زیادی از آن‌چه که از نظر او به عنوان حباب مرتبط با فعالیت‌های بد در صنعت ارزهای دیجیتال شناخته می‌شوند، در حال حاضر کاملا پاکسازی شده‌اند. هوگن همین‌طورخاطر نشان کرد که به دارایی‌های ارز دیجیتال نسبت به بلاک چین بسیار خوشبین‌تر است.

در مصاحبه‌ای با تلوزیون بلومبرگ، مایک نووگراتز (Mike Novogratz)، یکی از شرکای سابق شرکت گلدمن ساکس (Goldman Sachs) و بنیان‌گذار بانک تجارت ارز دیجیتال گلکسی دیجیتال (Galaxy Digital) با استناد به قیمت محتمل میان مدت 8000 دلاری بیت کوین (BTC) اذعان داشت: ما قرار نیست که حباب را تایید کنیم. نووگراتز همچنین با توجه به زمستان طولانی ارز دیجیتال با طعنه و کنایه گفت:

سال گذشته نشان داد که ترکیدن حباب چقدر می‌تواند دردناک باشد.

منبع: cointelegraph

دیدگاه کاربران

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
بازخورد
feedback
بازخورد شما درباره ارزدیجیتال

این بازخورد برای صفحه نتایج یک نظرسنجی: نیمی از سرمایه‌گذاران جایگزین معتقدند ارزهای دیجیتال حباب هستند ارسال خواهد شد.

گزارش خطا
  • گزارش خطا
  • انتقادات و پیشنهادات
  • نیاز به راهنمایی

ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.