00: 00: 00
ارز دیجیتال > قوانین > ایالات متحده و کانادا > نتیجه عجیب یک تحقیق: نسل جوان آمریکا برنامه‌ای برای خرید ارزهای دیجیتال ندارد
اخبار ایالات متحده و کانادا

نتیجه عجیب یک تحقیق: نسل جوان آمریکا برنامه‌ای برای خرید ارزهای دیجیتال ندارد

بنا بر نتایج یک تحقیق که توسط Business Insider در تاریخ پنجم ماه جولای منتشر شد، نسل جوان آمریکا یا همان نسل Z (متولدین ۱۹۹۵ تا ۲۰۱۵ میلادی) برنامه‌ای برای خرید ارزهای دیجیتال ندارند.

به نقل از کوین‌تلگراف، شرکت Cint، که درزمینه تحقیق از مخاطبین با SurveyMonkey همکاری می‌کند، در این تحقیق تعداد ۱۸۸۴ نفر از ساکنین آمریکا که بین ۱۳ تا ۲۱ سال داشته‌اند را باهدف فهم آرا و عقاید این نسل مورد بررسی قرار داده است. از شرکت‌کنندگان در این تحقیق پرسیده شد که آیا در ۶ ماه آینده قصد خرید ارزهای دیجیتال را دارند و پاسخ بیش از ۵۲ درصد آن‌ها این بود: «به‌هیچ‌وجه».

تنها ۵ درصد از آن‌ها «به‌احتمال خیلی زیاد» و ۶ درصد «به‌احتمال‌زیاد» را انتخاب کردند. از سوی دیگر پاسخ ۱۵ درصد از آن‌ها «احتمال دارد» و ۱۷ درصد «احتمالاً خیر» بود. ۴ درصد از شرکت‌کنندگان هم پاسخ‌هایی متفاوت و یا غیر مشخص به این سؤال دادند.

باید به این نکته اشاره کرد که باوجود آنکه نتایج این تحقیق تازه منتشرشده است اما تاریخ انجام آن به قبل از آغاز بازار صعودی اخیر برمی‌گردد. نشریه Business Insider هم با اشاره به این موضوع خاطرنشان کرد:

این احتمال وجود دارد که جان گرفتن دوباره بازار ارزهای دیجیتال باعث شود که بعضی از نوجوانان شرکت‌کننده در این تحقیق موضعشان را مورد بازبینی قرار دهند و می‌تواند محرکی باشد تا آن ۲۶ درصدی که پاسخ‌های به‌احتمال خیلی زیاد، به‌احتمال‌زیاد و احتمال دارد را انتخاب کرده‌اند را برای خرید ارزهای دیجیتال ترغیب کند.

نتیجه عجیب یک تحقیق: نسل جوان آمریکا برنامه‌ای برای خرید ارزهای دیجیتال ندارد

همان‌طور که گزارش اخیر کوین تلگراف بر پایه یک تحقیق انجام‌شده توسط شرکت امنیت سایبری کسپرسکی (واقع در مسکو) نشان می‌دهد، ۱۹ درصد از مردم جهان تاکنون اقدام به خرید ارزهای دیجیتال کرده‌اند.

در اوایل ماه می دفتر مدیریت دارایی آمریکایی Fidelity Investments هم نتایج پایش جدیدی را منتشر کرد که نشان می‌دهد ۲۲ درصد از سرمایه‌گذاران نهادی هم در حال حاضر مالک ارزهای دیجیتال هستند.

[تعداد: 3    میانگین: 5/5]

نتیجه عجیب یک تحقیق: نسل جوان آمریکا برنامه‌ای برای خرید ارزهای دیجیتال ندارد

درباره نویسنده

علی آریان‌فر

علی آریان‌فر

5
دیدگاه کاربران

avatar
3 Comment threads
2 Thread replies
6 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
سعیدساتوشیمهردادMr Knownمرادی Recent comment authors
  اشتراک  
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع از
سعید
سعید

نوجوان آمریکایی چون هنوز وارد بازار کار آمریکا نشده پولی هم نداره واسه وارد شدن تو این بازار ، نوجوان آمریکایی بیشتر دوست داره پول تو جیبیشو بده یه آیفون بخره

مهرداد
مهرداد

منم اونجا بودم اقتصاد کشورم شکوفا بود پولمو بجای بیت کویین سرمایه گذاری میکردم یه شرکت خوب ثبت میکردم تو ایران الان اصلا امیدی به فردا نیست از لحاظ اقتصادی کشورهای جهان سوم و دیکتاتور مردمشون بیت دارن نه کشورهای پیشرفته!

ساتوشی
ساتوشی

لایک

مرادی
مرادی

اخه نوجوان چه میدونه بیت کوین چیه و پولش کجا بود ک بخاد سرمایه گزاری کنه امار رو از ۳۰ سال به بالا باید گرفت

Mr Known
Mr Known

چه ربطی به سن و سال داره؟!
وقتی درک ازش دارن مطمئنن میتونن تصمیم بگیرن