مشاهده نشانه‌های صعودی در استلار

مشاهده نشانه‌های صعودی در استلار

به حرکت استلار در کانال صعودی که در تایم فریم روزانه ترسیم شده است توجه کنید:

مشاهده نشانه‌های صعودی در استلار

کانال صعودی استلار در تایم فریم روزانه

دقت کنید که قیمت به کف کانال صعودی برخورد کرده و در حالی که بالاتر از کف قبلی قیمتی است، اندیکاتور در حال ساختن کفی زیر کف قبلی است. این امر باعث شکل گرفتن واگرایی مخفی مثبت در مکدی می‌شود که بر استمرار روند مثبت دلالت دارد و قیمت لومنز (Lumens) را می‌تواند به سمت اهداف ۰.۱۲ الی ۰.۱۴ دلار پرتاب کند.

حال در نمودار استلار به بیت کوین در تایم فریم هفتگی دنبال تایید برای صعود قیمت می‌گردیم:

مشاهده نشانه‌های صعودی در استلار

نمودار قیمت استلار به بیت کوین در تایم فریم هفتگی

در شکل بالا مشاهده می‌شود که قیمت استلار به کف قیمت تاریخی خود نسبت به بیت کوین رسیده است پس انتظار واکنش و صعود قیمت از این کف تاریخی را می‌توان داشت، از طرفی هدف الگوی مثلث در تایم فریم هفتگی نیز در این سطح قرار دارد که باز هم مهر تایید دیگری برای صعود از این سطح است.

نتیجه‌گیری

با توجه به برخورد قیمت استلار به کف تاریخی خود نسبت به بیت کوین و  کف کانال صعودی انتظار رشد قیمت را برای این کوین می‌توان متصور شد. اولین اهداف این حرکت صعودی در محدوده‌ی ۰.۱۲ الی ۰.۱۴ دلار قرار دارد.

 

تحلیل ارائه شده صرفاً یک نظر شخصی به صورت کوتاه مدت است و وب‌سایت ارزدیجیتال مسئولیتی در قبال زیان‌های احتمالی آن بر عهده نخواهد داشت.
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

0 دیدگاه