رشد ۲۰۰ درصدی قیمت استیم در ۲۴ ساعت؛ روز خوب دش

رشد ۲۰۰ درصدی قیمت استیم در ۲۴ ساعت؛ روز خوب دش

بازار ارزهای دیجیتال چند هفته پر آشوب را پشت سر گذاشته است. اما امروز در حالی که بازار کمی به آرامش رسیده است و قیمت بیشتر ارزهای دیجیتال طی دو روز گذشته تا حدی باثبات بوده است، دو ارز دیجیتال به طرز جنون آمیزی در حال پرواز هستند.

به گزارش ارزدیجیتال، برنده بزرگ امروز استیم است که اکنون در رده ۳۷ بازار ارزهای دیجیتال قرار دارد. توکن استیم که بیشتر در پلتفرم استیمیت مورد استفاده قرار می‌گیرد، هم‌اکنون با قیمت هر واحد ۰.۳۷ دلار معامله می‌شود که به طرز ناباورانه‌ای از روز گذشته تا در زمان نگارش این خبر، بیش از ۲۰۰ درصد رشد را نشان می‌دهد.

پرواز استیم را می‌توان به هارد فورک آینده این ارز دیجیتال مرتبط دانست که قرار است پس از اجرا شدن، کنترل بلاک چین استیم را از جاستین سان، مدیرعامل ترون پس بگیرد. سان چند هفته پیش استیمیت را خریداری کرد. استیمیت یک وب‌سایت شبکه اجتماعی است که روی بلاک چین استیم اجرا می‌شود که در آن به محتوای ارزشمند کاربران، توکن استیم تعلق می‌گیرد.

جاستین سان با خرید استیمت، مالک ۲۰ درصد از تمام توکن‌های استیم شد و این موضوع در میان جامعه استیم نگرانی را رقم زد، چون شبکه استیم با الگوریتم اثبات سهام کار می‌کند و کسی که توکن‌های زیادی داشته باشد می‌تواند در آینده شبکه نقش اصلی را ایفا کند. مدت‌های زیادی است که بین جاستین سان و جامعه استیم تنش وجود دارد. حالا جامعه استیم به دنبال آن است تا با به‌روزرسانی جدید، به طور کامل قدرت را از جاستین سان پس بگیرد. این می‌تواند دلیل اصلی جهش بلند قیمت استیم باشد.

همچنین بخوانید: داستان کودتا در استیم

دش، ۱۹مین ارز دیجیتال برتر بازار با ۲۳ درصد رشد روزانه، هم‌اکنون با قیمت حدود ۵۸ دلار به ازای هر واحد معامله می‌شود که البته با قیمت ماه پیش ۱۱۴ دلاری خود فاصله زیادی دارد.

با این وجود، جهش بیش از ۲۰ درصدی این ارز دیجیتال در ۲۴ ساعت در نوع خود جالب است و علت اصلی آن هم مشخص نیست. شاید یکی از دلایل این رشد شدید، راه‌اندازی نسخه ۰.۱۱ پلتفرم دش باشد که باعث ایجاد اشتیاق در میان حامیان دش شده است. این پلتفرم جدید دارای قابلیت ثبت قراردادهای داده عمومی و چند ویژگی دیگر است.

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

5 دیدگاه
شاهین
شاهین
4 سال قبل

الان ماایرانیابرای خریدهرارزدیجیتالی جداازمشکلاتی که تحریم به وجودآورده دوتامشکل دیگه هم سرراهمونه اول اینکه دلارحداقل ۲۵۰۰حباب داره ودومم اینکه ازهرصرافی وسایتِ داخلی هم که بخوایم خریدکنیم باقیمت تتر محاسبه میکنن نرخ ارزموردنظرتونو و بالای ۱۸هزارتومن برامون درمیاد یعنی بادلار بالای ۱۸هزارتومن پس بهتره که لیرترکیه بخریدو یه سفریکیدوروزه به ترکیه بکنیمو اونجا یارمزارزیاچیزی مثل پرفکت مانیوبخریمو برگردیم آخه پرفکتم همونجوری محاسبه میکنن اینجابی انصافا یکیشونم به ذهنش نمیرسه که اگربه قیمت عادلانه بفروشه بنفع خودشوآینده صرافیشه مگراینکه آینده جایی دربرنامه هاش نداشته باشه.مثلاهمین استیم بایدزیرستومن بیفته ولی شمابخوای ازین صرافابخری کمش ۶۵۰۰میفته .
باتشکرازاطلسیا

LTC
LTC
4 سال قبل

فقط LTC داره درجا میزنه، مدتی هست که رشد خوبی نسبت به BTC نداشته، و چارلی لی موسس LTC هم در توئیت هاش از همه چیز میگه به جز لایتکوین

darvih
darvih
4 سال قبل
پاسخ  LTC

من فک میکنم اینم یک سیاست هست ؛ حواستون باشه بیشتر از یکسال هست گروه لایت در حال برای ایجاد شبکه خصوصی جهت ارسال و دریافت کوین ها هستن مانند مونرو و زی کش ؛ را اندازی این شبکه تاثیر شدیدی بر روی قیمت این ارز خواهد گذاشت

محمد رحمانی
محمد رحمانی
4 سال قبل

انشاا... که بره بالا ما که دیگه چیزی نمونده بود دش بییاد درب خونمون بگه عزیزم پولهات منفی شده تموم شد یک خورده دیگه طلب دارم چون منغی زیاد شده بیا تسویه کن یه همچین روزهایی داشتیم

ساتوشی
ساتوشی
4 سال قبل

به امید روزهای خوب ارزهای دیجیتال. و روزهای پر سود ??