باشگاه فوتبال اسپانیایی با بازیکن جدید خود با ارزهای دیجیتال قرارداد امضا کرد

باشگاه فوتبال اسپانیایی با بازیکن جدید خود با ارزهای دیجیتال قرارداد امضا کرد

یک باشگاه فوتبال اسپانیایی موفق شد برای اولین بار یک فوتبالیست حرفه‌ای را با پرداخت ارزهای دیجیتال به خدمت بگیرد. مبلغ این قرارداد و نوع ارز دیجیتال پرداختی به داوید بارال (David Barral)،‌ بازیکن سابق تیم‌های رئال مادرید و لوانته، مشخص نیست.

به گزارش کریپتونیوز، داوید بارال (David Barral) مهاجم پیشین تیم‌های فوتبال رئال مادرید، آپوئل قبرس و اسپورتینگ خیخون که در لیگ‌های حرفه‌ای ژاپن، امارات متحده عربی و قبرس نیز توپ زده است، انتقال خود را به یک تیم لیگ دسته دوم بی اسپانیا با قراردادی که به صورت کامل از طریق ارزهای دیجیتال پرداخت شد، انجام داده است.

باشگاه اینتر مادرید، تیم جدید بارال، در یک پیام توییتری اعلام کرد که مبلغ قرارداد او از طریق شرکت کریپتان (Criptan) پرداخت شده است.

مبلغ قرارداد و نوع ارز دیجیتالی که برای پرداخت به بارال در نظر گرفته شده، فاش نشده است. این بازیکن به‌صورت بازیکن آزاد به تیم جدیدش پیوسته است.

داوید بارا
داوید بارا

نباید فراموش کرد که اولین عقد قرارداد یک بازیکن فوتبال از طریق ارزهای دیجیتال مربوط به انتقال عمر فاروق (Ömer Faruk)، فوتبالیست ترکیه‌ای به باشگاه آماتور هارونستاسپور (Harunustaspor)، در سال ۲۰۱۸ است که فقط با مقداری بیت کوین به ارزش ۵۲۱ دلار آمریکا انجام شد. مدیر این باشگاه در آن زمان تأیید کرد که این اقدام صرفاً برای مطرح شدن نام این باشگاه در رسانه‌ها صورت گرفت.

عقد این قرارداد باعث شد تا نام هارونستاسپور در چندین رسانه هم مطرح شود. این رسانه‌ها تصور می‌کردند که این باشگاه یک باشگاه حرفه‌ای است.

ممکن است علاقه مند باشید
error in loading comments. please attention