00: 00: 00
ارز دیجیتال > کاربرد تجاری > بازارهای سرمایه > شرکت ۱۴ میلیارد دلاری آفریقایی، صرافی ارزهای دیجیتال تاسیس می‌کند
اخبار بازارهای سرمایه

شرکت ۱۴ میلیارد دلاری آفریقایی، صرافی ارزهای دیجیتال تاسیس می‌کند

Avatar
توسط علیرضا

در کشور آفریقای جنوبی شرکت‎های بزرگ و قدرتمند زیادی وجود دارد. یکی از این موارد، شرکت Sygnia Asset Management است که دارای بودجه و سرمایه‏‌ای بالغ بر ۱۴.۵ بیلیون دلار می‌باشد. در روزهای اخیر این شرکت در بیانیه‏ای اعلام نمود که قصد دارد که برای تأسیس یک صرافی آنلاین ارزهای دیجیتال اقدام نماید.

بر اساس بیانیه‎ی رسمی، این شرکت قصد دارد در سه ماهه سوم سال ۲۰۱۸ اقدام به تأسیس صرافی ارزهای دیجیتال نماید. هدف از تأسیس این صرافی، ارائه‏‌ی خدمات به سرمایه گذاران داخلی و خارجی ارزهای دیجیتال عنوان شده است. همچنین در این بیانیه به این صورت بیان شده است که تمامی موارد امنیتی و مالی بر اساس قوانین مالی کشور انجام خواهد شد و کلیه فعالیت‏های این صرافی به طور کامل توسط شرکت شفاف سازی خواهد شد.

شرکت 14 میلیارد دلاری آفریقایی، صرافی ارزهای دیجیتال تاسیس می‌کند

در ضمن در صرافی ارزهای دیجیتال که قرار است تأسیس شود، شرکت Sygnia Asseet Management، قصد دارد که از یک ارز دیجیتال مخصوص به پلتفرم خود، رونمایی کند. هدف از این ارز این است که کاربران به راحتی و با صرف هزینه‏‌ی تبدیل ارز کم‏تری بتوانند به فعالیت‏های خود در صرافی بپردازند.

در این بین دولت آفریقای جنوبی نیز قوانین و مقرراتی را برای توسعه و گسترش ارزهای دیجیتال در نظر گرفته است. در این راستا بانک مرکزی آفریقای جنوبی برای رهگیری و نظارت فعالیت‎های ارزهای دیجیتال، سازمانی را تشکیل داده است و امیدوار است که از طریق این سازمان بتواند بر کلیه فعالیت‏های صورت گرفته در این زمینه نظارت داشته باشد. در ضمن بانک مرکزی آفریقای جنوبی اعلام کرده که این قوانین و سازمان فقط در راستای افزایش امنیت در مبادلات ارزهای دیجیتال بوده و مانعی برای گسترش و توسعه‏‌ی ارزهای دیجیتال به شمار نمی‏رود.

با توجه به فعالیت‏های اخیر صورت گرفته در کشور آفریقای جنوبی و همراهی دولت و بانک مرکزی این کشور با گسترش و توسعه‏‌ی ارزهای دیجیتال، می‏توانیم در آینده‏ای نزدیک شاهد گسترش استفاده و محبوبیت بیش از حد ارزهای دیجیتال در این منطقه باشیم.

منبع : cointelegraph
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

شرکت ۱۴ میلیارد دلاری آفریقایی، صرافی ارزهای دیجیتال تاسیس می‌کند

درباره نویسنده

Avatar

علیرضا

1
دیدگاه کاربران

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
بنیامین پیشینیان Recent comment authors
  اشتراک  
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع از
بنیامین پیشینیان
بنیامین پیشینیان

این عالیه و صد در صد تاثیر بر قیمت ها میزاره