اسنوپ داگ: بیت کوین آمده است که بماند

اسنوپ داگ: بیت کوین آمده است که بماند

اسنوپ داگ (Snoop Dogg)، هنرمند مشهور هیپ‌هاپ، با بیان اینکه به بیت کوین، فناوری بلاک چین که بیت کوین بر بستر آن کار می‌کند و ارتباطات جهانی که ایجاد می‌کند، اعتقاد دارد، افزود بیت کوین آمده است که بماند.

به گزارش بیت کوین داتکام، اسنوپ داگ که نام اصلی‌اش کلوین کوردوزار برودوس جونیور (Calvin Cordozar Broadus Jr) است، در مصاحبه‌ای با مجله ونیتی فیر (Vanity Fair)، در مورد پتانسیل این فناوری و اینکه چرا محبوبیت بیت کوین را نباید یک روند زودگذر دانست، سخن گفت.

او اظهار داشت:

آینده درست پیش روی ما گشوده شده است. من آن را به چشم یک مد همه‌گیر نگاه نمی‌کنم، همه‌گیری فقط بنزین روی آتش می‌ریزد.

در همین حال، او در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه آیا زمانی ارز دیجیتالی به‌نام «Snoopcoin» خواهد آمد، گفت:

دقیقاً!

همزمان، اسنوپ داگ درباره توکن‌های غیرمثلی (NFT) و اینکه چگونه قرار است «اتفاق بزرگ بعدی» باشد، صحبت کرد. به‌گفته اسنوپ داگ، توکن‌های غیرمثلی ارتباط مستقیمی میان او و طرفداران و جامعه فراهم می‌کنند. ستاره هیپ‌هاپ در استدلال خود برای توکن‌های غیرمثلی افزود:

وقتی شما یکی از آهنگ‌های مرا می‌خرید یا دانلود می‌کنید، من نمی‌توانم با شما ارتباط برقرار کنم؛ اما با NFT می‌توانم. قصدم این است که همچنان با طرفدارانی که آثارم را می‌خرند ارتباط داشته باشم.

اسنوپ داگ اضافه می‌کند که با توکن‌های غیرمثلی «دیگر هیچ پلتفرم یا واسطه‌ای نیست که پیام مرا فیلتر کند»، بلکه طرفداران می‌توانند یک قطعه اصیل و محدود را از خود هنرمند بگیرند.

اسنوپ داگ در عین حال در این مصاحبه راه‌اندازی توکن غیرمثلی خود را با نام «سفری با داگ» (A Journey With the Dogg) در پلتفرم کریپتو داتکام (Crypto.com) را تأیید کرد. این توکن غیرمثلی شامل پرتره سخنگوی یک اسنوپ جوان، یک قطعه اصلی به‌نام «NFT»، یک سیگار، مقداری «کوین اسنوپ داگ» و چند قطعه دیگر است.

اسنوپ داگ با ارز دیجیتال بیت کوین بیگانه نیست، چراکه این پدیده رپ از اولین هنرمندان هیپ‌هاپی بود که برای خرید آلبوم خود بیت کوین پذیرفت. بخش خبری بیت کوین داتکام تعداد زیادی از ستاره‌های رپ را نام برد که می‌توانند میلیونرهای ارزهای دیجیتال باشند. اسنوپ داگ در سال ۲۰۱۳ نسخه‌هایی از آلبوم خود را با قیمت ۰.۳ بیت کوین می‌فروخت و گفت که آهنگ بعدی او «با بیت کوین قابل‌خرید» و از طریق پهپاد ارسال خواهد شد.

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

5 دیدگاه
saman
saman
۳ سال قبل

بابا این رپر هست چیچی میگین

سینا نقی زاده
سینا نقی زاده
۳ سال قبل

انگار زیاد خریده بیت کوین

ثغ بنیادی
ثغ بنیادی
۳ سال قبل

معلوم سنگ زیاد زده هه هه هه

West coast fan
West coast fan
۳ سال قبل

تخصص ایشون گیاهان داروییه نه سنگ

Tach 1
Tach 1
۳ سال قبل
پاسخ  West coast fan

اره اونم از نوع خوب و تخصصیش خخخ