شیبا اینو بیش از ۱۵۰ درصد رشد کرد! بفروشیم یا بخریم؟

شیبا اینو بیش از ۱۵۰ درصد رشد کرد! بفروشیم یا بخریم؟

قیمت شیبا اینو (SHIB) پس از مدت‌ها نوسان رنج و ضعیف در سال ۲۰۲۳، بالاخره رالی صعودی خود را آغاز کرد. این ارز دیجیتال طی هفته گذشته موفق شد بیش از ۱۷۰ درصد رشد کند.

یکی از دلایل اصلی شروع این رالی صعودی، احساسات مثبت بازار ارزهای دیجیتال پس از افزایش قیمت بیت کوین به بیش از ۶۰ هزار دلار بوده است. عملکرد فوق‌العاده بیت کوین، سایر ارزهای دیجیتال را تحت تأثیر قرار داده و منجر به افزایش قیمت آنها شده است.

نمودار قیمت شیبا اینو در بازه زمانی هفتگی نشان می‌دهد که این ارز دیجیتال پس از شکستن ناحیه مقاومتی خود بین ۰.۰۰۰۰۱ تا ۰.۰۰۰۰۱۱۵ دلار، نزدیک به ۱۷۵ درصد رشد کرده و قیمت آن به ۰.۰۰۰۰۲۷۵۲ دلار رسیده است.

نمودار هفتگی شیبا

دلیل دیگر رشد توکن شیبا اینو، توییت‌های شیتوشی کوساما (shytoshi Kusama)، رهبر تیم شیبا اینو به‌همراه کال داریا (Kaal Dhairya)، توسعه‌دهنده این پروژه بوده است. هر دو این افراد شنبه گذشته (۲ مارس) در توییتر خود عبارت «LFG» به معنای «بزن بریم!» را توییت کردند.

توییت سازندگان شیبا

این پیام باعث برانگیخته‌شدن احساسات طرف‌داران شیبا اینو و جهش ناگهانی قیمت آن شد. رالی صعودی اخیر توکن شیبا این ارز دیجیتال را از نظر ارزش بازار به رتبه یازدهم رسانده است. این یعنی بسیاری از سرمایه‌گذاران به سراغ خرید شیبا اینو رفتند.

بیشتر بخوانید: شیبا اینو چیست؟ آموزش خرید و سرمایه‌گذاری

آیا شیبا اینو می‌تواند در این هفته به ۰.۰۰۰۰۳ دلار برسد؟

شاید این سؤالی باشد که بسیاری از سرمایه‌گذاران و هولدرهای شیبا به‌دنبالش هستند. به گزارش کوین دسک، احتمال کمی وجود دارد که شیبا اینو در ماه جاری به ۰.۰۰۰۰۳ دلار برسد!

این پلتفرم پیش‌بینی می‌کند که قیمت شیبا پس از این جهش ناگهانی ممکن است اصلاح شود. کوین دسک پیش‌بینی می‌کند که توکن شیبا طی این ماه (مارس) بین ۰.۰۰۰۰۲۰۱۳ تا ۰.۰۰۰۰۲۴۵۰ دلار در حال معامله و نوسان باشد.

پیش‌بینی کوین دسک از شیبا

وب‌سایت چنجلی، تصویر ریزشی‌تری را برای توکن شیبا در ماه مارس ترسیم می‌کند. این پلتفرم پیش‌بینی می‌کند که قیمت این ارز دیجیتال در ۱۲ مارس می‌تواند تا ۰.۰۰۰۰۱۷۹۵ دلار کاهش یابد که چیزی حدود ۳۰ درصد ریزش نسبت به سطح فعلی آن خواهد بود. چنجلی پیش‌بینی می‌کند که قیمت توکن SHIB طی این ماه بین ۰.۰۰۰۰۱۸ تا ۰.۰۰۰۰۲ دلار در حال نوسان خواهد بود. این پلتفرم همچنین پیش‌بینی می‌کند که حداکثر قیمت توکن شیبا برای سال ۲۰۲۴ حدود ۰.۰۰۰۰۲۱۹۹۷۸ دلار خواهد بود.

از سوی دیگر، پلتفرم تلگان پیش‌بینی می‌کند که قیمت SHIB تا پایان سال ۲۰۲۴ می‌تواند به ۰.۰۰۰۰۵۷۱ دلار برسد. این پیش‌بینی بدین معنا است که شیبا اینو از قیمت فعلی خود، حدود ۱۱۰ درصد رشد کند.

به‌هرحال این قیمت‌ها تنها پیش‌بینی هستند و کسی نمی‌تواند به‌طور قطع بگوید قیمت یک ارز دیجیتال چقدر خواهد شد! چیزی که مسلم است این است که چنانچه بیت کوین به مسیر صعودی خود ادامه دهد، توکن SHIB هم می‌تواند از این روند پیروی کند.

بیشتر بخوانید: اوج قیمت یا ATH‌ چیست؟

در هنگام نوشتن این گزارش، بیت کوین از ۶۴ هزار دلار عبور کرده است. اگر بیت کوین بتواند به اوج تاریخی (ATH) خود در سال ۲۰۲۱ (۶۸ هزار دلار) برسد، سایر ارزهای دیجیتال از جمله شیبا اینو می‌توانند قیمت‌های بالاتری را تجربه کنند.

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

0 دیدگاه