فروش سندباکس با کارمزد صفر در صرافی

فروش سندباکس با کارمزد صفر در صرافی

بازی دیجیتالی سندباکس را می‌شناسید؟ سندباکس بازی مبتنی بر شبکه‌ی بلاکچین است. کاربرادن در این بازی می‌توانند زمین بسازند و از دارایی‌های خود در آن کسب درآمد کنند. بازی سندباکس توکنی به نام SAND (سند) دارد که برای معاملات درون بازی باید از آن استفاده شود.

این ارز دیجیتالی را می‌توانید از صرافی‌ها خریداری کنید و هر زمانی که خواستید می‌توانید آن را بفروشید و به ریال تبدیل کنید. فروش این ارز دیجیتال در صرافی‌ها مقدار کمی کارمزد دارد که از حساب شما کسر می‌شود. اما اوکی اکسچنج که یکی از پلتفرم‌های معاملاتی است برای اولین بار در ایران کارمز فروش سندباکس را صفر کرده است و بابت فروش هیچ کارمزدی از کاربران خود نمی‌گیرد.

برای اینکه با نحوه‌ی خرید و فروش سندباکس با کارمزد صفر آشنا شوید، این مطلب از اوکی اکسچنج را تا انتها مطالعه کنید.

خرید و فروش سندباکس

در بازی سندباکس امکان خرید سند وجود دارد، اما ما ایرانیان به علت وجود محدودیت و تحریم‌ها امکان خرید یا فروش این ارز دیجیتال را به‌طور مستقیم نداریم. ممکن است از این موضوع کمی ناراحت شده باشید، اما به این معنی نیست که نمی‌توانید این رمز ارز را خریداری کنید. صرافی‌های معتبری هستند که از طریق آنها برای خرید یا فروش سند می‌توانید اقدام کنید.

صرافی‌های معتبری خارجی زیادی وجود دارند که برای ما ایرانیان تحریم نیستند، ولی اعتماد کردن به آنها سخت است. زیرا امکان دارد حساب‌ها بلوکه شود و به سرمایه‌ی خود دسترسی نداشته باشید. به همین علت بهترین گزینه استفاده از صرافی‌های داخلی است.

در صرافی‌های داخلی، یکی از معتبرترین آنها پلتفرم معاملاتی اوکی اکسچنج است. این صرافی بیش‌از ۷۰۰ رمز ارز دارد که با ورود به آن می‌توانید روی آنها سرمایه‌گذاری کنید. در ادامه با نحوه‌ی خرید و فروش سندباکس از اوکی اکسچنج آشنا خواهید شد.

نحوه فروش سندباکس در اوکی اکسچنج با کارمزد صفر

انتخاب صرافی قابل اطمینان کار دشواریست. پیشنهاد ما به شما این است که معاملات خود را در صرافی اوکی اکسچنج انجام دهید. این صرافی روند خرید و فروش ارزهای دیجیتال را آسان کرده است تا کاربران بتوانند در زمان کوتاهی معاملات خود را انجام دهند.

برای اینکه بتوانید در اوکی اکسچنج سندباکس خریداری کنید و در همان پلتفرم بدون پرداخت کارمزد آنها را بفروشید، باید با روند آن آشنا باشید. این روند شامل مراحل زیر است که عبارت‌اند از:

۱. ثبت‌نام

اولین قدم این است که وارد سایت اوکی اکسچنج شوید و ثبت‌نام کنید. از منوی بالا گزینه‌ی ثبت‌نام را انتخاب کنید تا صفحه‌ی موردنظر باز شود. در صفحه‌ی پیش‌رو باید اطلاعاتی مانند ایمیل فعال، گذرواژه و کد معرف را وارد کنید سپس دکمه‌ی ثبت‌نام را بزنید.

با این کار کادری نشان داده می‌شود که از شما کد تأیید می‌خواهد. این کد تأیید را آدرس ایمیل وارد شده در قسمت قبل ارسال می‌شود. حالا باید کد را در قسمت مشخص شده وارد کنید و بعد از تأیید شدن آن، ثبت‌نام شما با موفقیت به پایان می‌رسد.

۲. احراز هویت

فروش سندباکس با کارمزد صفر در صرافی

در پلتفرم اوکی اکسچنج کاربران پس از ثبت‌نام باید احراز هویت کنند تا بتوانند با استفاده از کارت بانکی خود معاملات را انجام دهند. این کار برای افزایش امنیت سایت و کاهش کلاهبرداری است. این مرحله طولانی نیست و اگر مطابق مراحل زیر پیش بروید به‌سرعت انجام می‌شود.

  • ابتدا باید روی عبارت احراز هویت کلیک کنید تا وارد مراحل آن شوید.
  • حالا صفحه‌ای مقابل شما قرار دارد که از شما می‌خواهد نام، نام خانوادگی و اطلاعات دیگری را وارد نمایید.
  • سپس با رفتن به مرحله بعد به کارت ملی خود نیاز دارید. زیرا باید تصویر آن را در قسمت مشخص شده قرار دهید و از آن عکس بگیرید. دقت کنید تصویر کاملا واضح باشد، اگر عکس گرفته شده تار باشد تأیید نمی‌شود و باید مجددا عکس بگیرید.
  • با تایید شدن تصویر کارت ملی، احراز هویت تکمیل می‌شود و شما می‌توانید از حساب کاربری خود برای معاملات استفاده نمایید.

۳. واریز و برداشت به حساب

پس از اتمام مراحل فوق و تایید احراز هویت، صرافی اوکی اکسچنج کیف پول اختصاصی در پلتفرم خود برای شما فعال می‌کند که از طریق آن می‌توانید معاملات خود را انجام دهید. برای اینکه بتوانید به حساب خود از این صرافی واریز یا برداشت داشته باشید باید مراحل زیر را انجام دهید:

  • کیف پول خود را باز کنید.
  • در قدم بعدی باید آدرس کیف پول مقصد را وارد کنید، سپس گزینه‌ی واریز یا برداشت را بزنید تا تراکنش انجام شود. چنانچه قصد دارید این روند به‌صورت ریالی باشد باید کارت بانکی که به نام خودتان است را معرفی کنید.

شایان ذکر است که در زمان انجام عملیات واریز یا برداشت ارزهای دیجیتالی در اوکی اکسچنج باید توجه کنید که شبکه‌ی بلاک چین ارسال‌کننده و گیرنده مشترک باشد.

۴. نحوه خرید و فروش سندباکس

۱. خرید و فروش بیت کوین از بخش تریدر

حالا نوبت به خرید و فروش ارز دیجیتالی سندباکس در پلتفرم معاملاتی اوکی اکسچنج می‌رسد. برای این کار باید حساب خود را مطابق مراحل قبل شارژ کرده باشید. این پلتفرم دو روش برای خرید و فروش ارزهای دیجیتالی دارد که می‌توانید یکی از آنها را انتخاب کنید. این روش‌ها عبارت‌اند از:

فروش سندباکس با کارمزد صفر در صرافی

برای استفاده از بخش تریدر، از منوی بالا تریدر را انتخاب کنید. حال صفحه‌ای مقابل شما باز می‌شود که باید ارز دیجیتالی سندباکس را از سمت راست آن پیدا کنید و روی آن کلیک کنید. با این کار نمودار تحلیلی این رمز ارز باز می‌شود. حالا می‌توانید یکی از روش‌های زیر را انتخاب کنید.

  • وارد کردن قیمت دلخواه بصورت دستی: در این روش، قیمت‌ ارز سندباکس موجود در بازار نمایش پیدا می‌کند و شما می‌توانید یکی از آنها را انتخاب کنید.
  • انتخاب قیمت بازار: زمانی که این گزینه را انتخاب می‌کند، صرافی قیمت را وارد می‌کند و شما حق انتخاب نخواهید داشت. 

۲. خرید و فروش بیت کوین از بخش تبادل سریع

اگر بخش تبادل سریع را انتخاب کنید، صفحه‌ای نشان داده می‌شود که از طریق آن می‌توانید معامله خود را انجام دهید. در اینجا می‌توانید گزینه‌ی خرید یا فروش را انتخاب کنید. سپس صرافی از شما می‌خواهد تا ارز دیجیتال موردنظر خود را انتخاب کنید. با این کار قیمت رمز ارز به شما نشان داده می‌شود. حالا با انتخاب گزینه‌ی تأییدیه‌ نهایی خرید یا فروش شما با موفقیت به پایان می‌رسد.

کارمزد فروش سندباکس در اوکی اکسچنج صفر شد

احتمالاً از ابتدای این مطلب این موضوع ذهن شما را درگیر کرده است و باور آن برای شما سخت است. اما باید بگوییم فروش سندباکس در اوکی اکسچنج با کارمزد صفر، حقیقت دارد. شما می‌توانید در این پلتفرم معاملاتی ارز دیجیتال سندباکس خود را بدون پرداخت هیچ‌گونه کارمزدی به این سایت بفروشید.

فرقی نمی‌کند چند بار این معامله را انجام می‌دهید، کارمزد فروش سندباکس صفر است.

کلام پایانی

اگر به گیم و بازی‌های متاورس علاقه‌مند هستید، حتماً بازی سندباکس را می‌شناسید. این بازی در کنار هیجان فوق‌العاده‌ای که به شما می‌دهد امکان کسب درآمد را نیز برای شما فراهم کرده است. می‌توانید زمین بخرید و دارایی‌های خود را در این گیم افزایش دهید. برای خرید و فروش در این بازی به ارز دیجیتالی خاصی نیاز دارید که خرید آن به‌طور مستقیم برای ما ایرانیان امکان‌پذیر نیست. به همین علت باید به‌دنبال صرافی مطمئن برای انجام این کار باشید.

اوکی اکسچنج یکی از صرافی‌های معتبر در ایران است که می‌توانید از طریق آن سندباکس خریداری کنید و آن را بفروشید. همان‌طور که در این مطلب اشاره شد، شما می‌توانید به تعداد نامحدود سندباکس‌های خود را با کارمزد صفر بفروشید.

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

0 دیدگاه