آمادگی غول ژاپنی برای ارائه‌ ریپل و دیگر ارزهای دیجیتال به ۲۳ میلیون مشتری در ماه مارس

آمادگی غول ژاپنی برای ارائه‌ ریپل و دیگر ارزهای دیجیتال به ۲۳ میلیون مشتری در ماه مارس

می‌توان گفت که غول مالی ژاپنی SBI (گروه نوآوری استراتژیک در تجارت) با راه‌اندازی صرافی ارزهای دیجیتال وی‌سی ترید (VCTRADE) در ژاپن، امکان سپرده‌گذاری و برداشت بیت کوین، ریپل و اتریوم را فراهم کرده است.

علاوه بر این، مدیرعامل شرکت ژاپنی هلدینگ SBI، یوشیتاکا کیتاوو (Yoshitaka Kitao) اعلام داشت که زمان راه‌اندازی پلتفرم، از بیت کوین کش نیز پشتیبانی خواهند کرد.

SBI در بیانیه‌ای که در سایت خود منتشر نمود، نسبت به ارائه‌ی خدمات ارزهای دیجیتال اعلام آمادگی کرد و شرکای ریپل انتظار دارند که مشتریانشان از عرضه‌ی این ارزهای دیجیتال به طور گسترده‌ای استقبال کنند. در این بیانیه آمده است:

انتظار می‌رود که با راه‌اندازی خدمات به صورت تمام و کامل، مشتریان از گروه SBI با حدود ۲۳.۴۷ میلیون مشتری و به‌خصوص بانک اس‌بی‌آی سکیوریتیز (SBI SECURITIES) با حدود ۴.۲۶ میلیون حساب، بانک سمیشین نت (Sumishin Net) با حدود ۳.۲۱ میلیون حساب و شرکت لیکوئیدیتی مارکت اس‌بی‌آی (Liquidity Market) شامل پلتفرم آنلاین اف‌ایکس ترید (FXTRADE) اس‌بی‌آی با حدود ۱.۰۵ میلیون حساب به سوی این صرافی سرازیر شوند. با همکاری متقابل میان اکوسیستم‌های تجاری تلاش می‌شود تا محیط تجاری یکپارچه‌ای بین اکوسیستم‌های شرکت‌های مالی ایجاد شود.

SBI از سال ۲۰۱۶ با ریپل همکاری کرده است و امیدوار است تا صنایع مالی و بلاک چین را به هم پیوند دهد. SBI همچنین در بسیاری از تجارت‌های برون‌مرزی در آسیا و خاورمیانه مشارکت دارد و از زیرساخت ریپل برای تسریع تراکنش‌ها و کاهش هم‌زمان هزینه‌ها استفاده خواهد کرد.

آمادگی غول ژاپنی برای ارائه‌ ریپل و دیگر ارزهای دیجیتال به ۲۳ میلیون مشتری در ماه مارس

سرمایه‌گذاران امیدوارند که این سیستم تا حدی بر پایه‌ی فناوری ارز دیجیتال ریپل ایجاد شود و نه فقط فناوری شرکت ریپل.

کشور ژاپن از لحاظ فرهنگی دوستدار ارزهای دیجیتال به شمار می‌آید اما دولت این کشور با عدم سخت‌گیری و دادن اجازه به حوزه‌ی صنعت ارزهای دیجیتال برای رشد و به خودتنظیمی رسیدن به پذیرش این ارزها کمک می‌کند.

در ابتدا قرار بود تا VCTRADE در ماه ژوئیه راه‌اندازی شود اما بنا به درخواست‌های بی‌شمار کاربران برای انجام پیش ثبت‌نام این تاریخ اجباراً به تعویق افتاد.

با وجود این میزان علاقه به ارزهای دیجیتال میان شهروندان ژاپنی جای تعجب نیست که SBI مطمئن باشد که کاربران با تغییراتی که بلاک چین در بخش خدمات مالی به همراه خواهد آورد سازگار می‌شوند.

منبع: zycrypto
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

0 دیدگاه