روسیه به قطب ماینینگ جهان تبدیل می‌شود

روسیه به قطب ماینینگ جهان تبدیل می‌شود

براساس گزارش prime، بخش ارز دیجیتال روسیه به سرعت در حال گسترش است. تعداد کسب و کارهایی که در فضای ماینینگ ارز دیجیتال فعالیت می‌کنند به طور فزاینده‌ای افزایش‌یافته است تا به آرامی روسیه را تبدیل به قطب استخراج کند.

انجمن روسی ارز دیجیتال و بلاک چین (RACIB) در حال کار بر روی دو پروژه برای ایجاد اسنخرهای استخراج است که شرایط بهتری را برای شرکت‌های استخراج محلی ارائه می‌دهند. در حال حاضر این صنعت با ۷۵۰۰۰ شرکت در این زمینه فعالیت می‌کند.

دلیل اصلی این رشد، در دسترس بودن انرژی ارزان در روسیه است. روسیه دارای کم‌ترین نرخ برق در جهان است و در ماه‌های گذشته از ۷ روبل به ازای هر کیلووات ساعت به ۴ روبل و در برخی مناطق کم‌تر از ۲.۵ روبل (کم‌تر از ۰.۰۴ دلار آمریکا) کاهش‌یافته است.

مقامات برای اتخاذ مقررات جدید ارز دیجیتال آماده هستند

روسیه به قطب ماینینگ جهان تبدیل می‌شود

مقامات روسیه در حال آماده شدن برای اتخاذ مقررات در خصوص ارز دیجیتال هستند مسئله‌ای که مدت‌هاست به تعویق افتاده. این قانون اصلاح شده قبل از پذیرش توسط مجلس دومای دولتی، در اکتبر سال جاری برای بحث عمومی منتشر خواهد شد.

در این گزارش همچنین آمده است که اکثر مقامات و قانونگذاران روس به استخراج ارز دیجیتال علاقه‌مند هستند اما تمایل کمتری به وضع مقررات ارزهای دیجیتال نشان می‌دهند.

آرسنی اشچلسین (Arseniy Shcheltsin)، مدیر انجمن روسی RACIB در مصاحبه با prime، خاطر نشان کرد که از افزایش تقاضای استخراج ارز دیجیتال در روسیه اطمینان دارد. وی همچنین افزود که استخرهای استخراج روسی شرایط مناسبی را برای ماینرهای بومی در مقایسه با استخرهای خارجی ارائه می‌دهند و اغلب تا ۲۰ درصد قدرت هش بالاتری در دسترس آن‌ها خواهد بود.

روسیه به قطب ماینینگ جهان تبدیل می‌شود

Arseniy Shcheltsin

این انجمن روسی همچنین قصد دارد «قانونی کردن کامل» کسب و کار ماینینگ را تسهیل کند. RACIB  این ماه یک پیشنهاد برای معرفی یک سیستم صدور مجوز برای ماینرهای ارز دیجیتال ارائه خواهد داد. اسناد و استانداردهای این سیستم در حال حاضر با همکاری نمایندگان این صنعت آماده می‌شوند.

منبع: bcfocus
اشتراک
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخوردهای داخلی
مشاهده تمام دیدگاه‌ها
ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.
float
اطلس ارزدیجیتال پلاس
دوره‌ی جامع غیرحضوری صفر تا صد ارزهای دیجیتال،
آموزش تریدینگ، تحلیل تکنیکال و آشنایی با ماینینگ
۴,۰۰۰,۰۰۰
off
۲,۴۰۰,۰۰۰ تومان
+ ata ATA
off