شرکت روتشیلد اینوستمنت سهام بیت کوین خود را در صندوق گری اسکیل افزایش داد

شرکت روتشیلد اینوستمنت سهام بیت کوین خود را در صندوق گری اسکیل افزایش داد

شرکت سرمایه‌گذاری روتشیلد (Rothschild)، یکی از بزرگترین شرکت‌های سرمایه‌گذاری در جهان، اعلام کرده است که موقعیت خود در صندوق سرمایه‌گذاری گری اسکیل (Grayscale) را به ۳۰,۴۵۴ سهم رسانده است. این شرکت از ماه اکتبر (آذر) تا به حال ۲۴ درصد به سهم‌های خود در این صندوق اضافه کرده است.

به گزارش کوین دسک، سهام روتشیلد در صندوق سرمایه‌گذاری بیت کوین گری اسکیل تا پایان سال ۲۰۲۰ چیزی در حدود ۹۷۵,۰۰۰ دلار بوده است.

روتشیلد اولین بار در سال ۲۰۱۷ از خدمات گری اسکیل استفاده کرد، اما در مدت کوتاهی موقعیت خود در صندوق سرمایه‌گذاری بیت کوین این شرکت را بست. روتشیلد بار دیگر و در سال ۲۰۱۹ اقدام به خرید سهم از این صندوق کرد.

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

3 دیدگاه
مجتبی
مجتبی
3 سال قبل

خواستم بگم به نظر من بخاطر روند فعلی بیت کوین درصورتی تا 24 ساعت روند صعودی قوی وجودنداشته باشدکه تا الان نداشته احتمال سقوط قیمت تا حدود 27500 برای بیت کوین وجود دارد دارندگان توجه زیادی اشته باشند!

سهیل نهنگ
سهیل نهنگ
3 سال قبل

این روتشیلد ها قوی ترین خانواده دنیا هستن و مقامشون تتو فراماسون ها از همه بالاتره من که دیگه هیچی نمی فهمم یعنی این فراماسون ها باور ندارن که بیت کوین قدرتشونو کم می کنه پس واسه چی بیت کوین می خرن!!!

حمزه
حمزه
3 سال قبل

اینا بیت کویین میخرن که درنهایت همه بیت کویین ها رو صاحب شن که براجهان حکومت کننن