atlasarzdigital

گزارش ویژه: ریپل در سال 2018 حدود 535 میلیون دلار واحد XRP به فروش رسانده است !

گزارش ویژه: ریپل در سال 2018 حدود 535 میلیون دلار واحد XRP به فروش رسانده است !

بنا به گزارش سه ماهه آخر سال 2018 میلادی از وضعیت ریپل که در 24 ژانویه (4 بهمن) منتشر شد، 535.56 میلیون دلار توکن ریپل (XRP) در سال 2018 فروخته شده است.

در ادامه گزارش به این نکته اشاره شده که فروش توکن‌های ریپل در سه ماهه چهارم (Q4) سال 2018، نزدیک به 129.03 میلیون دلار بوده که تقریبا با 0.24 درصد حجم کل مبادلات توکن‌های ریپل در بازه زمانی مشابه برابری کرده است.

میانگین حجم مبادلات روزانه ریپل نیز در 3 ماهه آخر سال قبل 585.7 میلیون دلار بود که بالاترین میزان گزارش شده از میانگین حجم مبادلات روزانه از ابتدای 3 ماهه اول سال 2018 است.

طبق گزارش طی سه ماهه انتهایی سال قبل، 3 میلیارد دلار از سند امانی رمزنگاری شده آزاد شد؛ این در حالی بود که 2.4 میلیارد دلار به این سند امانی برگشت یافته است.

طبق متن منتشر شده، 600 میلیون دلاری که به سند امانی برنگشته، به گونه‌های مختلفی برای کمک به اکوسیستم ریپل از جمله برنامه شتاب‌دهنده ریپل‌نت (RippleNet) و سرمایه‌گذاری‌های اکسپرینگ (Xpring) مانند سکوریتایز (Securitize) مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

در این گزارش آمده است که بازگشت سرمایه روزانه از نوسان‌های ریپل در سه ماهه نهایی سال، 5 درصد بوده است؛ این کمترین میزان ثبت شده از سه ماهه انتهایی سال 2016 است.

همچنین میزان همبستگی حرکات قیمتی ریپل نسبت به ارزهای دیجیتال شاخص (بیت کوین و اتریوم) در بازه زمانی مشابه به سطوح بالاتری در مقایسه با سه ماهه ابتدایی سال و سه ماهه سوم 2018 دست پیدا کرده است.

گزارش ویژه: ریپل در سال 2018 حدود 535 میلیون دلار واحد XRP به فروش رسانده است !

میزان همبستگی قیمت ریپل با قیمت بیت کوین و اتریوم در سال 2018

پیش از انتشار این گزارش، شرکت تحلیل داده‌های آماری ارزهای دیجیتال مِساری (Messari) گزارشی را منتشر کرد که در آن با بیان دلیل مدعی شد که حجم کل بازار ریپل نزدیک به 6 میلیارد دلار بیش از حد ارزش‌گذاری شده است

در این گزارش عنوان شده که موجودی در گردش با قابلیت نقدشوندگی ریپل می‌تواند تا 48 درصد بیش از حد تخمین زده شده باشد. این فرضیه می‌تواند حجم بازار واقعی ریپل را از مقدار فعلی آن یعنی 13 میلیارد دلار به 6.9 میلیارد دلار کاهش دهد.

مساری همچنین به این نکته اشاره کرد که بدون شفاف‌سازی از سوی ریپل، امکان تخمین دقیق وجود ندارد و این امر تا زمان انتشار گزارش از جانب ریپل انجام نشده است.

اوایل هفته جاری موسسه تحقیقاتی فین‌تک واقع دانشگاه چینهوا پکن، یک کمک هزینه دانشجویی با کمک ریپل برای پژوهش‌های بلاک چینی راه‌اندازی کرد.

گزارش‌های حاکی از آن است که برنامه مدنظر، بهترین دانشجویان مقاطع عالی چین را در سال 2019 برای مطالعه بر روی قانون‌گذاری‌های جهانی بلاک چین و توسعه صنایع گرد هم خواهد آورد.

منبع: cointelegraph
اشتراک
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخوردهای داخلی
مشاهده تمام دیدگاه‌ها
بازخورد
feedback
بازخورد شما درباره ارزدیجیتال

این بازخورد برای صفحه گزارش ویژه: ریپل در سال 2018 حدود 535 میلیون دلار واحد XRP به فروش رسانده است ! ارسال خواهد شد.

گزارش خطا
  • گزارش خطا
  • انتقادات و پیشنهادات
  • نیاز به راهنمایی

ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx
()
x