ادعای ریپل: سه شرکت بزرگ انتقال پول در سال ۲۰۱۸ از ریپل استفاده خواهند کرد

ادعای ریپل: سه شرکت بزرگ انتقال پول در سال ۲۰۱۸ از ریپل استفاده خواهند کرد

طی توئیتی جنجالی شرکت ریپل اعلام کرد، سه شرکت از پنج شرکت بزرگ انتقال پول در دنیا، در سال جاری از ریپل در سیستم پرداخت مالی خود بهره خواهند کرد. در ادامه به ارز دیجیتال همراه باشید.

این توئیت هیچ نامی از شرکت‌های مذکور برده نشده اما اشاراتی به پیشی گرفتن XRP از اتریوم به‌عنوان دومین ارز با ارزش بر اساس ارزش کل بازار، شده است. این در حالی است که یکی از انتقادها در مورد ریپل پیرامون صحبت‌هایی در رابطه با شفافیت پایین در مورد توکن هایش است.

ادعای ریپل: سه شرکت بزرگ انتقال پول در سال 2018 از ریپل استفاده خواهند کرد

بخشی از این انتقادها به دلیل استفاده‌ی بیش از صد موسسه مالی از پلتفرم xCurrent بود. در صورتی که این پلتفرم پیامرسانی فقط با ریپل کار نمی کند اما بخشی از سرمایه گذاران آن را متعلق به ریپل می‌دانند.

تا قبل پنجشنبه، تنها یکی از شرکت‌ها که شرکتی مکزیکی بانام «کیولکس» بود، به‌طور رسمی اعلام کرده که از XRP به‌منظور انتقال پول‌های برون‌مرزی استفاده می‌کند. 

ولی در توئیت ریپل و به نقل از کوین دسک، «اشیش بیرلا»، نایب‌رئیس بخش محصولات ریپل، اعلام کرده بود که شرکت‌های بیشتری از XRP استفاده می‌کنند.

در توئیتی دیگر، «برد گارلینگ هاوس»، در جواب مقاله از جانب نیویورک‌تایمز اعلام کرد که استفاده از XRP را زیر سؤال برده بود، از به اشتراک گذاشتن نظرات بانک‌هایی استفاده کرد که پیش‌تر از در پرداخت‌های خود از این ارزها استفاده کرده‌اند، به‌منظور نفی این صحبت‌ها بهره برد.

او در توئیتی در مورد محصول xRapid نوشت :

طی چند ماه گذشته، با بانک‌ها و پرداخت‌کننده‌های غیرمجازی صحبت‌هایی را انجام دادن. آنها قطعاً برنامه‌هایی را برای استفاده از xRapid (محصول تغییرپذیر به پول ما) در بخش‌هایی حساس را دارند.

علیرغم قیمت نزدیک به چهار دلاری، پس از بیانیه کوین بیس مبنی بر عدم وجود برنامه برای اضافه کردن XRP قیمت آن با کاهش مواجه شد. 

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

9 دیدگاه
رستا
رستا
6 سال قبل

بنظرتون تا چند روز آینده ریپل در حد دو و نیم دلار رشد می کنه؟

Raymond
Raymond
6 سال قبل

دوستان...
هرگز با ریپل کار نکنید چون ایران رو تحریم کرده و ارز متمرکز است و احتمال بلوکه شدن حساب های کاربران ایرانی بالاست...
ارزهای بهتر از ریپل هست که باهات کار کن
دیگه خود دانی...

آرمان
آرمان
6 سال قبل
پاسخ  Raymond

ملیت رو به آسونی نمیتونن تشخیص بدن چون باز کردن کیف پول راحت تر از حرفاست، مگر اینکه آی پی هارو فیلتر کنن که میشه دورش زد

ناهید صادقی
ناهید صادقی
6 سال قبل

چجوری میشه کیف پول ریپل تهیه کرد و ریپل خرید؟

محمد آذرنیوار
محمد آذرنیوار
6 سال قبل
علی احمدی
علی احمدی
6 سال قبل

من میخام یه مقدار سرمایه وارد این بازار کنم.فقط دو دلم که رو کدوم بزارم.میخام‌ سود قطعی و چند برابر داشته باشه.راهنمایی کنید.

عطااله دائمی
عطااله دائمی
6 سال قبل

دیگه چیا میخای؟

حبیب
حبیب
6 سال قبل

دلیل افت ریپل در دو روز اخیر چیست؟
ریپل در سال 2018 چه سرنوشتی خواهد داشت؟ آیا جای رشد دارد؟
آیا در حالت کلی ریپل آینده خوبی دارد؟

شایان
شایان
6 سال قبل
پاسخ  حبیب

دلیل کاملا مشخصه و در مقاله هم اومده : عدم راهیابی به کوین بیس