شرکت آمریکایی Riot بیش از ۱۵,۰۰۰ دستگاه استخراج بیت کوین خریداری کرد؛ استخراج از شرق به غرب می‌رود!

شرکت آمریکایی Riot بیش از ۱۵,۰۰۰ دستگاه استخراج بیت کوین خریداری کرد؛ استخراج از شرق به غرب می‌رود!

شرکت استخراج ریوت بلاک چین (RIOT) اعلام کرد که ۱۵,۰۰۰ دستگاه ای‌سیک تازه خریداری کرده است. با احتساب این خرید، تعداد دستگاه‌های استخراج این شرکت به بیش از ۳۱,۰۰۰ عدد خواهد رسید.

به گزارش کوین دسک، انتظار می‌رود با آغاز به کار دستگاه‌های جدید ریوت بلاک چین در سال ۲۰۲۱، ظرفیت استخراج این شرکت به ۳.۸ اگزا هش بر ثانیه برسد. با توجه به هش ریت فعلی ۲.۳ اگزا هشی این شرکت، شاهد رشدی ۶۵ درصدی در میزان هش ریت این شرکت خواهیم بود.

شایان ذکر است که خرید دستگاه‌های جدید به صورت پیش خرید از شرکت بیت مین است. بیت مین پیش‌تر اعلام کرده بود که تا سه‌ماهه سوم سال ۲۰۲۱، امکان تحویل دستگاه‌های بیشتر را ندارد. با این حال، ریوت اعلام کرده است که انتظار دارد ارسال دستگاه‌ها از ماه مه آغاز شود و تا اکتبر ۲۰۲۱ طول بکشد.  

تعداد دستگاه‌های خریداری‌شده ریوت بلاک چین به تفکیک ماه
تعداد دستگاه‌های خریداری‌شده ریوت بلاک چین به تفکیک ماه

سهام ریوت بلاک چین در بازار، روز سه‌شنبه رشدی ۲۲ درصدی داشت و به بیش از ۱۴.۵۰ دلار به ازای هر سهم رسید. ماه گذشته هم شاهد جهش ۷۸ درصدی سهام این شرکت بودیم. در بازه مشابه، قیمت بیت کوین رشدی ۲۰ درصدی داشت.

در ماه‌های اخیر،‌ بسیاری از شرکت‌های آمریکایی نسبت به ورود به حوزه ارزهای دیجیتال علاقه نشان داده‌اند؛ با توجه به هزینه‌های هنگفتی که در صنعت استخراج آمریکا سرمایه‌گذاری شده است، انتظار می‌رود سهم چین در این حوزه با کاهش همراه باشد.

اشتراک
اطلاع از
guest
2 دیدگاه
بازخوردهای داخلی
مشاهده تمام دیدگاه‌ها
Saeid
سعید رضایی
7 ماه پیش

چرا در ایران اینقدر برا مردم(نه برا خودشان)سختگیری میکنن،کاش در ایران هم نمایندگان یه قانون راحتی وضع کنند تا مردم عادی هم بتونن استفاده بکنن

حمید
حمید
7 ماه پیش

این باعث میشه سختی شبکه بالا بره و ماینرهای ضعیف از دور خارج بشن

ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.
float
اطلس ارزدیجیتال پلاس
دوره‌ی جامع غیرحضوری صفر تا صد ارزهای دیجیتال،
آموزش تریدینگ، تحلیل تکنیکال و آشنایی با ماینینگ
۴,۰۰۰,۰۰۰
off
۲,۴۰۰,۰۰۰ تومان
+ ata ATA
off