پیش بینی قیمت نات کوین ؛ قیمت NOT چقدر می‌شود؟

پیش بینی قیمت نات کوین ؛ قیمت NOT چقدر می‌شود؟

نات کوین (NOT) یکی از توکن‌های جدید و جذابی است که اخیراً توجه زیادی را در دنیای ارزهای دیجیتال به خود جلب کرده است. این ارز دیجیتال که بر بستر بلاک چین تون (TON) ساخته شده است، رویکردی منحصربه‌فرد برای استخراج از طریق بازی بر بستر تلگرام (Telegram) را دنبال کرد و از این طریق توجهات بسیاری در سراسر جهان و بالاخص در ایران را به خود جلب کرد.

با این حال، برخی ویژگی‌های غیرمتعارف نات کوین مانند وایت پیپر خالی و عرضه اولیه محدود به بازیکنان یک بازی تلگرامی، این پرسش را ایجاد می‌کند که آیا نات کوین یک پروژه انقلابی است یا صرفاً یک ترند کوتاه مدت؟ این امر می‌تواند در چشم‌انداز قیمتی این ارز دیجیتال به خوبی خود را نشان دهد. در این مطلب تحلیل وب‌سایت کوین‌دو (Coindoo) را می‌خوانیم و به بررسی ۲ پیش‌بینی قیمت کوتاه و بلندمدت نات کوین خواهیم پرداخت.

بیشتر بدانید: نات کوین (Notcoin) چیست؟ آموزش کامل کسب درآمد و استخراج

عوامل مؤثر بر افزایش قیمت نات کوین

نات کوین با ادغام یک بازی اعتیادآور تلگرامی و فناوری بلاک چین، رویکردی جذاب و کاربرپسند را برای جذب کاربران در پیش گرفته است. این ارز دیجیتال با سیستم منحصربه‌فرد Tap-to-Earn خود که کاربران با لمس یک سکه طلایی در بازی، پاداش دریافت می‌کنند؛ توانسته است بیش از ۳۵ میلیون کاربر را جذب کند و یک اوج شگفت‌انگیز ۶ میلیون کاربر فعال روزانه را ثبت کند.

پیش بینی ارز دیجیتال نات کوین؛ قیمت NOT به کدام سمتم می رود؟

یکی از مهم‌ترین عوامل مؤثر بر افزایش آتی قیمت نات کوین، تمرکز قوی آن بر جامعه کاربران است. توکن NOT اخیراً بر روی بلاک چین TON عرضه شده و توزیع آن به شیوه‌ای عادلانه و بر اساس مشارکت جامعه انجام شده است. هیچ پیش فروش، فروش خصوصی توکن یا تخصیص ویژه‌ای برای سرمایه‌گذاران بزرگ در آن وجود نداشته است که یکی از نکات مثبت این ارز دیجیتال است.

واقعیت این است که تنها ۳۵ میلیون بازیکنی که از طریق بازی، توکن NOT استخراج کرده‌اند، صاحب این توکن‌ها شده‌اند و حالا آنها می‌توانند توکن‌های خود را نگه دارند یا بخشی از آن را به بازی بازگردانند یا به صندوق رشد بازی اختصاص دهند.

پیش بینی ارز دیجیتال نات کوین؛ قیمت NOT به کدام سمتم می رود؟

هر چند که نیروی محرکه اصلی بهای خرید نات کوین، بحث عرضه و تقاضا است؛ اما علاوه بر این، عواملی مانند افزایش پذیرش، ویژگی‌های پلتفرم، تیم توسعه و فعالیت‌های نهنگ‌ها نیز می‌توانند بر قیمت نات کوین تأثیرگذار باشند. تقاضا برای نات کوین با رشد پذیرش آن ارتباط مستقیم دارد. رویدادهای مهم مانند به‌روزرسانی‌ها یا هاردفورک‌های احتمالی در آینده و همچنین تصمیمات نهادهای رگولاتوری می‌توانند نقش مهمی در قیمت نات کوین ایفا کنند.

تحلیل قیمت نات کوین

در روز دوشنبه، قیمت نات کوین در تایم فریم ۱۵ دقیقه، روندی نزولی را نشان داد که بیانگر تداوم فشار فروش است. شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز پایین است که نشان می‌دهد خریداران به طور فعال در بازار مشارکت ندارند. علاوه بر این، شاخص مکدی (MACD) نیز منفی باقی مانده که به معنای تأیید احساسات منفی حاکم بر بازار است. با توجه به این شاخص‌ها، احتمال دارد قیمت NOT پیش از هرگونه بازیابی احتمالی، تا سطح زیر ۰.۰۰۵۶۷۶ دلار سقوط کند.

در مقابل، با بررسی دقیق‌تر، مشخص می‌شود که نات کوین در یک الگوی کُنج (Wedge Pattern) نزولی در حال تحکیم قرار دارد که معمولاً یک سیگنال بازگشتی (Reversal) صعودی است. این الگو نشان می‌دهد که پس از شکست صعودی قیمت از الگوی کنج، جهش بهای نات کوین محتمل است. معامله‌گرانی که قصد خرید دارند، باید تا زمان شکست صعودی قیمت و عبور به سمت بالای الگوی کنج صبر کنند. تأیید این افزایش قیمت زمانی مشاهده می‌شود که قیمت از سطح روانی ۰.۰۰۷۰۰۰ دلار عبور کند و آن را به عنوان حمایت جدید تثبیت نماید.

هدف احتمالی برای شکست صعودی از این الگوی کنج نزولی، با اضافه کردن حداکثر فاصله بین خطوط روند بالایی و پایینی به نقطه شکست محاسبه می‌شود. بر این اساس، برخی تحلیلگران احتمال افزایش قیمت ۵۰ درصدی را پیش‌بینی می‌کنند و هدف‌گذاری ۰.۰۱۰۴۲۷ دلاری برای نات کوین را مطرح می‌سازند.

پیش‌بینی‌های قیمتی نات کوین

توجه: محتوای این بخش از مطلب صرفاً جنبه اطلاع‌رسانی دارد و هرگز نباید به‌عنوان توصیه برای سرمایه‌گذاری تلقی شود. براساس اصول سرمایه‌گذاری، شما موظف هستید قبل از به خطر انداختن سرمایه، خودتان بررسی‌های کامل را داشته باشید و آگاهانه تصمیم بگیرید. اطلاعات ارائه شده در این مطلب بر گرفته از پیش‌بینی قیمت نات کوین توسط وب‌سایت‌های مختلف در حوزه ارزهای دیجیتال است و صرفاً با هدف آگاهی‌بخشی به مخاطبان منتشر شده؛ بنابراین، نویسنده و وب‌سایت ارزدیجیتال هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال زیان‌های احتمالی شما ندارد.

پیش‌بینی قیمت از نگاه دیجیتال کوین پرایس

از دیدگاه وب‌سایت دیجیتال کوین پرایس (DigitalCoinPrice) به نظر می‌رسد نات کوین آماده یک حرکت صعودی قابل توجه در ماه‌های آینده است. اجماع فزاینده‌ای وجود دارد که نات کوین تا پایان سال به احتمال زیاد از مرز ۰.۰۱۴۵ دلار عبور خواهد کرد.

بیشتر بخوانید: آموزش فروش نات کوین

بر اساس تحلیل روندهای قیمتی نات کوین توسط دیجیتال کوین پرایس، آنها در ابتدای ژوئن ۲۰۲۴ حرکت نزولی حدود ۱۴.۶۰ درصدی را برای قیمت NOT پیش‌بینی می‌کنند. اما در میانه ماه ژوئن، یک افزایش قابل توجه تا ۱۱۰.۴۶ درصد را انتظار دارند. در ادامه این ماه نیز، انتظار رشد مداوم با میانگین حدود ۳۸.۱۶ درصد تا پایان ژوئن ادامه خواهد یافت.

همچنین با نگاهی به ماه جولای ۲۰۲۴، پیش‌بینی‌ها حاکی از یک قیمت حداقل ۰.۰۰۵۹۲ دلار، میانگین ۰.۰۱۲۱ دلار و حداکثر ۰.۰۱۴۱ دلار برای نات کوین است که نشان دهنده یک تغییر میانگین حدود ۸۲.۷۷ درصدی نسبت به دوره‌های قبل است.

سال حداقل قیمت (دلار) میانگین قیمت (دلار) حداکثر قیمت (دلار)
۲۰۲۴۰.۰۰۵۹۰.۰۱۲۱۰.۰۱۴۵
۲۰۲۵۰.۰۱۴۲۰.۰۱۶۴۰.۰۱۶۹
۲۰۲۶۰.۰۱۹۵۰.۰۲۲۷۰.۰۲۳۵
۲۰۲۷۰.۰۲۵۵۰.۰۲۹۸۰.۰۳۰۰
۲۰۲۸۰.۰۲۵۵۰.۰۲۹۸۰.۰۳۰۰
۲۰۲۹۰.۰۳۱۴۰.۰۳۵۴۰.۰۳۶۱
۲۰۳۰۰.۰۴۴۸۰.۰۴۷۸۰.۰۴۹۰
پیش‌بینی قیمت بلندمدت دیجیتال کوین پرایس از سال ۲۰۲۴ تا ۲۰۳۰

با این حال طبق این نگاه، در بلندمدت، پیش‌بینی‌ها بر افزایش قابل توجه ارزش نات کوین دلالت دارند که منعکس‌کننده اعتماد روزافزون سرمایه‌گذاران است. همچنین این احتمال وجود دارد که نات کوین بتواند قیمت خود را در میان‌مدت دو برابر کند، هرچند دستیابی به چنین سطحی قطعی نیست. با این حال، در نگاه دیجیتال کوین پرایس، روند صعودی نویدبخش به نظر می‌رسد و انتظار می‌رود رشد قابل توجهی در بلندمدت رخ دهد.

پیش‌بینی قیمت نات کوین توسط BeInCrypto

وب‌سایت بی‌این‌کریپتو (BeInCrypto) نیز پیش‌بینی کرده است که میانگین قیمت این ارز دیجیتال در سال جاری میلادی ۰.۰۰۶۹۶۰۶۰ دلاری خواهد بود که به قیمت نات کوین در حال حاضر نزدیک است. همچنین پیش‌بینی این وب سایت برای سال ۲۰۲۵ نمایانگر میانگین قیمت ۰.۰۰۷۶۵۶۶۶ دلار است و برای سال ۲۰۲۶ نیز انتظار قیمت ۰.۰۰۸۴۲۲۳۲ را دارد. همچنین در این پیش‌بینی آمده است که انتظار می‌رود بهای نات کوین در سال ۲۰۲۷ و پس از آن از یک سنت نیز عبور کند.

برای خرید ارز دیجیتال نات کوین اینجا کلیک کنید

نتیجه‌گیری

در مجموع، نات کوین با رویکرد نوآورانه و پایگاه کاربری گسترده خود، پتانسیل جذابی هم برای معاملات کوتاه‌مدت و هم سرمایه‌گذاری بلندمدت دارد. تحلیل‌ها نشان می‌دهند که علی‌رغم روند فعلی نزولی، امکان بازگشت صعودی و رشد قابل توجه در آینده وجود دارد. با این حال، مانند تمام ارزهای دیجیتال، سرمایه‌گذاران باید با احتیاط گام بردارند و نوسانات بازار را مدنظر داشته باشند.

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

38 دیدگاه
sargardoon gaj
sargardoon gaj
2 هفته قبل

فعلا نخرید چون خارجی ها دارن ارز و وارد میکنن و میفروشن بازم این ارز به کمترین قیمت خودش میرسه بخرید ضرر میشه . و یک قولی بهتون بدم این ارز آنقدر توکن داره ‌که اشباح هست پس فکر میلیاردر شدن و از سرتون بندازین بیرون ..

کاربر تازه‌وارد
کاربر تازه‌وارد
4 هفته قبل

چیکنیم . این تیم داره همینجور مفت مجانی به مردم ناتکوین میده اونوقت ما با پول میگیریم میریم تو ضرر . عجب اشتباهی کردم خریدم

Hamid
Hamid
4 هفته قبل

سلام تحلیل نداره کسی ؟

کاربر تازه‌وارد
کاربر تازه‌وارد
4 هفته قبل

این خبر صحت داره ناتکویین بلیط رویداد های ورزشی . کلوپ و ...داره میشه ؟؟

کاربر تازه‌وارد
کاربر تازه‌وارد
4 هفته قبل

500 میلیون ناتکوین سوزونده شد

کاربر تازه‌وارد
کاربر تازه‌وارد
4 هفته قبل

آقا کسی اطلاعاتی داره تحلیلی داره چی میشه . افتضاح ریزش کرد اه

کاربر تازه‌وارد
کاربر تازه‌وارد
4 هفته قبل

یا خدا چیکنیم تا کجا میریزه لعنتی

سوسپانسیون
سوسپانسیون
4 هفته قبل

س

تارا خلیلی
تارا خلیلی
4 هفته قبل

چقدر احتمال داره بره بالا ؟
یا فقط همین جوری میاد پایین ؟
الان من دارم نمیدونم بفروشم یا بگذارم ؟؟
یکی جواب بده

کاربر تازه‌وارد
کاربر تازه‌وارد
1 ماه قبل

سلام دوستان کسی از ولت myton wallet برای نات کوین استفاده کرده . ایا ایران رو تحریم کرده ؟

کاربر تازه‌وارد
کاربر تازه‌وارد
3 هفته قبل

ناتکوین رفت تو لیست بهترین ها. توکن سوزی داره چه توکن سوزی . چه شود .

کاربر تازه‌وارد
کاربر تازه‌وارد
3 هفته قبل

نمیشه برداشت کرد . خیالت راحت