آغاز معاملات توکن همستر کامبت (HMSTR) در صرافی Gate.io

آغاز معاملات توکن همستر کامبت (HMSTR) در صرافی Gate.io

مدتی پس از این که اعلام شد توکن همستر کامبت (Hamster Kombat) با نماد HMSTR در بازار پیش از عرضه صرافی کوکوین (KuCoin) به‌طور محدود قابل خرید و فروش خواهد شد، حالا این توکن به بازار پیش از عرضه صرافی Gate.io نیز قدم گذاشته است. این می‌تواند فرصتی عالی برای علاقه‌مندان به این بازی و همچنین سرمایه‌گذاران در حوزه ارزهای دیجیتال باشد تا با قیمتی مناسب، توکن همستر کامبت را خریداری کنند.

در این گزارش، به بررسی جزئیات خرید و فروش توکن همستر کامبت در بازار پیش از عرضه صرافی Gate.io، نکات مهم پیرامون آن و نحوه سفارش‌گذاری در این صرافی می‌پردازیم.

تاریخ معاملات توکن همستر کامبت در بازار پیش از عرضه صرافی Gate.io

درحال‌حاضر این توکن به‌طور محدود در صرافی Gate.io قابل خرید و فروش است، اما فعلا مشخص نیست که معاملات آن تا چه زمانی ادامه دارد و کی به پایان می‌رسد. برای اطلاع از تاریخ دقیق به پایان رسیدن این معاملات، پروژه همستر کامبت را در تلگرام و شبکه اجتماعی ایکس (توییتر سابق) دنبال کنید.

قیمت‌گذاری و عرضه

آغاز معاملات توکن همستر کامبت (HMSTR) در صرافی Gate.io

توکن همستر کامبت فعلا با قیمت ۰.۱۵ دلار در صرافی Gate.io به فروش می‌رسد، با این‌حال باید توجه داشته باشید که این قیمت نهایی نیست و ممکن است در آینده با توجه به عرضه و تقاضا و همچنین عملکرد بازی تغییر کند. میزان عرضه کل توکن‌های همستر کامبت ۱۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ واحد است.

مزایای توکن همستر کامبت

حضور در دنیای بازی‌های بلاک‌چینی: با خرید توکن همستر کامبت، شما به جمع دارندگان این توکن در بازی همستر کامبت می‌پیوندید و می‌توانید از مزایای متعددی مانند کسب درآمد، ارتقای شخصیت‌ها، خرید آیتم‌های بازی و مشارکت در حاکمیت بازی بهره‌مند شوید.

سرمایه‌گذاری: توکن همستر کامبت پتانسیل رشد بالایی دارد. با توجه به نوآوری و محبوبیت بازی همستر کامبت، تقاضا برای این توکن در آینده می‌تواند افزایش یابد و به سود سرمایه‌گذاران آن بیافزاید.

دسترسی به ویژگی‌های منحصر به فرد: احتمال دارد که در آینده دارندگان توکن همستر کامبت به ویژگی‌های منحصر به فردی در بازی مانند حراج‌های ویژه، جوایز خاص و تخفیف‌ها دسترسی داشته باشند.

نحوه‌ی سفارش‌گذاری در Gate.io

آغاز معاملات توکن همستر کامبت (HMSTR) در صرافی Gate.io

۱. ابتدا به وب‌سایت یا اپلیکشن صرافی Gate.io مراجعه کنید.

۲. یک حساب کاربری ایجاد کنید یا اگر که حساب دارید، وارد حساب کاربری خود شوید.

۳. به بخش بازار پیش از عرضه بروید.

۴. توکن HMSTR را پیدا کنید و روی دکمه Order بزنید.

۵. نوع سفارش خود را انتخاب کرده و تعداد توکن‌هایی که می‌خواهید بخرید، وارد کنید.

۶. سفارش را نهایی کنید.

نکات مهم:
قبل از سرمایه‌گذاری در توکن همستر کامبت، تحقیقات لازم را انجام دهید و از دانش و تجربه خود استفاده کنید.
سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال و توکن‌های بازی، همواره با ریسک همراه است.
قیمت فعلی توکن (۰.۱۵ دلار) را نباید تضمین شده دانست و احتمالا پایین آمدن قیمت آن وجود دارد.