رویدادهای مهم بازار ارز دیجیتال در این هفته که باید زیر نظر داشته باشید

رویدادهای مهم بازار ارز دیجیتال در این هفته که باید زیر نظر داشته باشید

در حالی که فعالان بازار با اشتیاق منتظر رویدادهای مهم این هفته هستند، بازار ارزهای دیجیتال در هفته گذشته شاهد یک بهبود قابل توجه بود. به‌طور خاص، با توجه به داده‌های اقتصادی متناقض اخیر و تصمیم فدرال رزرو برای تغییر ندادن نرخ بهره، سرمایه‌گذاران به سخنان مقامات فدرال رزرو و سایر به‌روزرسانی‌های مرتبط با بازار توجه خواهند کرد. قابل ذکر است که داده‌های اقتصادی تاکنون بر احساسات بازار ارز دیجیتال تأثیر منفی گذاشته است، همان‌طور که عملکرد اخیر بازار این را نشان می‌دهد.

اپلیکیشن ارزدیجیتال

به گزارش کوین‌گیپ (Coingape) با آمادگی برای نوسان‌های بیشتر در بازار ارز دیجیتال، سرمایه‌گذاران مشتاقانه رویدادهای کلیدی این هفته را زیر نظر دارند که می‌توانند بر احساسات بازار تأثیر بگذارد. با سخنرانی‌های برنامه‌ریزی شده مقامات فدرال رزرو و انتشار داده‌های اقتصادی حیاتی پیش رو، هفته آینده پیامدهای قابل توجهی برای معامله‌گران ارز دیجیتال به همراه خواهد داشت.

در همین حال، قرار است یک سری سخنرانی از سوی مقامات فدرال رزرو در این هفته، دیدگاه‌هایی را در مورد موضع سیاستی بانک مرکزی ارائه دهد که تأثیراتی را بر بازارهای مالی خواهد گذاشت. رئیس فدرال رزرو ریچموند، تام بارکین (Tom Barkin) و رئیس فدرال رزرو نیویورک، ویلیامز (Williams)، این هفته را با سخنرانی در تاریخ ۶ مه (۱۷ اردیبهشت) آغاز خواهند کرد و سپس رئیس فدرال رزرو مینیاپولیس، کاشکاری (Kashkari)، در ۷ مه (۱۸ اردیبهشت) سخنرانی خواهد کرد. به‌طور قابل توجهی، سرمایه‌گذاران این سخنرانی‌ها را برای هرگونه نشانه‌ای از رویکرد فدرال رزرو به نرخ بهره و تعدیلات سیاست پولی بررسی خواهند کرد.

علاوه‌براین، توجه همه به شاخص‌های اقتصادی کلیدی معطوف خواهد بود، به‌طوری که انتظار می‌رود داده‌های اعتبار مصرف‌کننده در ۷ مه و داده‌های موجودی عمده فروشی در ۸ مه (۱۹ اردیبهشت) منتشر شوند. این انتشار داده‌ها بینش ارزشمندی در مورد سلامت اقتصاد ایالات متحده ارائه می‌کند و می‌تواند انتظارات بازار ارزهای دیجیتال را در مورد اقدامات آتی فدرال رزرو تحت تأثیر قرار دهد.

چرا این رویدادها برای بازار ارز دیجیتال مهم هستند؟

با توجه به این رویدادها، سرمایه‌گذاران از نزدیک بیانیه‌های مقامات فدرال رزرو را برای یافتن سرنخ‌هایی در مورد کاهش احتمالی نرخ بهره زیر نظر دارند. با حضور افرادی مانند رئیس فدرال رزرو سانفرانسیسکو، مری دالی (Mary Daly)، رئیس فدرال رزرو میشل بوومن (Michelle Bowman) و دیگران، بازار منتظر هرگونه نشانه‌ای از تغییر سیاست است که می‌تواند بر بازارهای ارز دیجیتال و حتی بازارهای سنتی به‌طور یکسان تأثیر بگذارد. با وجود ابهام در مورد بهبود اقتصادی، معامله‌گران خود را برای افزایش نوسانات آماده می‌کنند و بر این اساس در بازار ارز دیجیتال موقعیت خود را تعیین می‌کنند.

در همین حال، آخرین داده‌های اداره تحلیل اقتصادی، عملکردی ضعیف را در اقتصاد ایالات متحده نشان می‌دهد، به‌طوری که رشد تولید ناخالص داخلی (GDP) در سه ماهه اول تنها به ۱.۶ درصد رسیده است که به‌طور قابل توجهی پایین‌تر از حد انتظار ۲.۵ درصدی است. از سوی دیگر، فشارهای تورمی همچنان ادامه دارد؛ چراکه شاخص هزینه‌های مصرف شخصی (PCE) ماه مارس با افزایش ۲.۷ درصدی نسبت به سال گذشته از انتظارات بازار فراتر رفته است و نگرانی‌ها را در مورد تأخیر در کاهش نرخ بهره فدرال افزایش می‌دهد.

با این‌حال، آخرین گزارش اشتغال ایالات متحده افزایش متوسطی در حدود ۱۷۵,۰۰۰ شغل را نشان داد که از رقم مورد انتظار ۲۴۰,۰۰۰ کمتر بوده و نشانه‌ای از کندشدن اندک نسبت به آمار ماه قبل است. با نرخ بیکاری ۳.۹ درصد و افزایش دستمزد ساعتی به میزان ۰.۲ درصد که کمی پایین‌تر از انتظارات بازار ۰.۳ درصد است، بازار کار همچنان با چالش‌های ناشی از عدم قطعیت‌های اقتصادی روبه‌رو است.

guest

استفاده از محتوای توهین‌آمیز، غیراخلاقی، دیدگاه‌های غیراقتصادی، تبلیغات و اطلاعات تماس یا لینک‌های نامرتبط ممنوع است.

نقض قوانین ممکن است منجر به عدم تأیید دیدگاه‌ها یا مسدودسازی حساب کاربران شود.

0 دیدگاه