فارم استخراج رفسنجان خاموش است

فارم استخراج رفسنجان خاموش است

علی زینی‌وند، استاندار کرمان، در جلسه مدیریت برق این استان با اشاره به خاموشی مزرعه استخراج برق رفسنجان، گفت که نهایت تلاش باید برای این باشد که هیچ خاموشی به منازل ندهیم.

به گزارش ارزدیجیتال و به نقل از خبرگزاری صدا و سیمای مرکز کرمان، زینی وند با بیان اینکه دستگاه‌های دولتی اولین نقطه تمرکز اعمال محدودیت‌هاست گفت:

باید از همه امکانات برای کاهش مصرف برق استفاده کرد.

وی در جلسه مدیریت برق در کرمان با اشاره به اینکه در زمستان سال گذشته و در سال جاری تاکنون به دلیل هماهنگی‌ها، کمترین مشکل را در استان داشته‌ایم گفت باید در انرژی خورشیدی کارهای اساسی انجام دهیم و با مرتفع شدن مسئله تحریم‌ها استان کرمان در حد استاندارد توان تولید انرژی خورشیدی را دارد.

زینی وند با اشاره به اینکه نصب کنتورهای هوشمند باید با جدیت دنبال شود افزود:

باید سازمان‌های صمت شمال و جنوب و شهرک‌های صنعتی اولویت‌بندی از واحدها داشته باشند و در مواقع بحرانی، برق واحدهایی را قطع کنیم که کالای آنها استراتژیک نباشد و قطعی برق خسارت جبران‌ناپذیر به آنها وارد نکند.

زینی وند تصریح کرد:

فعالیت رمزارزها تا پایان شهریورماه ممنوع است ضمن اینکه سرمایه‌گذاری مزرعه استخراج رمزارز رفسنجان کاملاً قانونی است و فعلاً فعالیتی ندارد و خاموش است.

زینی وند تصریح کرد:

مکان‌هایی برای تجمع انتخاباتی با رعایت پروتکل‌ها در کرمان و شهرهای بزرگ در نظر گرفته شده و این مکان ها در اولویت عدم قطعی برق هستند و در روز انتخابات با توجه به اینکه احراز هویت الکترونیکی است، نباید برق شعب اخذ رای قطع شود.

وی در پایان با اشاره به تمهیدات اندیشیده شده برای تأمین سوخت نیروگاه‌ها بیان کرد:

نهایت تلاش باید برای این باشد که هیچ خاموشی به منازل ندهیم و مردم اعتماد کنند که اگر برق خانگی قطع شد، هیچ راهی نداشتیم.

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

8 دیدگاه
رضا
رضا
۳ سال قبل

من
اهل رفسنجان هستم و هر روز قطعی برق داریم

ساجی
ساجی
۳ سال قبل

بخاطر همین برق رفسنجانیها مرتب قطع میشه

علیرضا.م.م
علیرضا.م.م
۳ سال قبل

بیشتر از بیست سال پیش نوشته بودند در چند کشور صنعتی ساختمانهای چندین طبقه پر از باتری(انباره) با توانهای چند ده مگاوات ساخته بودند که در ساعات کم بار پر میشد. و در ساعات بار زیاد به شبکه برق میرساند. تا تولید نیروگاه که زمان بیشتری میبرد مشکل در کوتاه مدت جبران میشد. در ایران که صنایع باتری های بزرگ هم راه اندازی شده است.

مجید
مجید
۳ سال قبل

پس روشنه احتمالا یه سوله جدید زدن 🤣🤣🤣

🔹️Mr. Crypto🔸️
🔹️Mr. Crypto🔸️
۳ سال قبل

بهتر نیست به جای تلاش برای کاهش مصرف برق، ظرفیت تولیدش رو بالا ببرید؟!...

جواهری
جواهری
۳ سال قبل

استاندار یا استاندارد؟

Javad
Javad
۳ سال قبل
پاسخ  جواهری

😅😅😅

زرین
زرین
۳ سال قبل

درود بر جناب زینی‌وند❤❤❤