وضعیت کیوتوم (Qtum) در داخل کانال صعودی به چه شکل است؟

وضعیت کیوتوم (Qtum) در داخل کانال صعودی به چه شکل است؟

به مقایسه‌ی تحلیل قبلی قیمت کیوتوم و وضعیت فعلی قیمت توجه کنید:

وضعیت کیوتوم (Qtum) در داخل کانال صعودی به چه شکل است؟

تحلیل قبلی قیمت کیوتوم به تاریخ ۲۵ اردیبهشت (۱۵ می)

وضعیت کیوتوم (Qtum) در داخل کانال صعودی به چه شکل است؟

نمودار قیمت کیوتوم در تایم فریم روزانه به تاریخ امروز – ۲۳ ژوئن (۲ تیر)

قیمت پس از برخورد به کف کانالی که در گذشته مشاهده کردیم به آن واکنش نشان داد و به اهدافی که در تحلیل قبل مشخص شده بودند رسید. پس از این رشد ۴۵ درصدی قیمت هم اکنون به سقف این کانال برخورد کرده است، پس انتظار نزول و اصلاح قیمتی در این کانال صعودی را می‌توانیم داشته باشیم.

وضعیت کیوتوم (Qtum) در داخل کانال صعودی به چه شکل است؟

نمودار قیمت کیوتوم در تایم فریم روزانه

با توجه به برخورد به سقف کانال صعودی قیمت کیوتوم می‌تواند تا محدوده‌ی مید چنل (۳.۵ دلار) و در صورت عبور از آن تا کف کانال (۳.۲ دلار) ریزش کند.

نتیجه‌گیری

قیمت کیوتوم از تحلیل گذشته تا حدود ۴۵ درصد رشد کرد ولی اکنون با توجه به برخورد قیمت به سقف کانال صعودی انتظار اصلاح قیمت می‌رود. این اصلاح می تواند تا سطح ۳.۵ دلار و بعد از آن تا ۳.۲ دلار و کف کانال ادامه داشته باشد.

 

تحلیل ارائه شده صرفاً یک نظر شخصی به صورت کوتاه مدت است و وب‌سایت ارزدیجیتال هیچگونه مسئولیتی در قبال زیان‌های احتمالی آن بر عهده نخواهد داشت.

 

guest

استفاده از محتوای توهین‌آمیز، غیراخلاقی، دیدگاه‌های غیراقتصادی، تبلیغات و اطلاعات تماس یا لینک‌های نامرتبط ممنوع است.

نقض قوانین ممکن است منجر به عدم تأیید دیدگاه‌ها یا مسدودسازی حساب کاربران شود.

1 دیدگاه
استوک کوین
استوک کوین
3 سال قبل

سلام دوستان ، بنده ارز رو از سال 2015 دارم ابتدا بالای 100 دلار !!! معامله میشد ولی ظاهراً عملکرد کوینهای نوظهور بهتر از این کوین بوده چون الان این کوین از رتبه 5 جدول به رتبه بالای 80 در سایت کریپتوکارنسی رسیده و قیمتش هم از 3 دلار فراتر نرفته البته برخی از استادان سال 2017 بعد از اون رشد بی سابقه ارزهای دیجیتال نظرشون این بود که اگر کوینی ارزش آن کمی کاهش پیدا کرده نگران نباشید در آینده مجدداً به همون سطح بر میگرده ولی در مورد این ارز چنین نشد!!! و با شیب تندی هنوز در حال سقوطه البته تیم این کوین هم در بالا رفتن ارزش این کوین بی تاثیر نیست به نظر من تیم خوبی پشت این کوین نیست دوستان توجه داشته باشید در ارزهای دیجیتال این نکته را همیشه مد نظر قرار بدید که هیچ گاه این ارزها را بدون تحقیق نخرید اکثر این کوینها باندها و مافیاهای قوی پشتشونه و میبینید که هر از چند گاهی در پی حرف یک شخصیت سیاسی یا اقتصادی در دنیا رشد زیادی میکنند پس با عجله هیچ وقت تصمیم به ورود به این بازار را نگیرید و مراقب سرمایه و اعصاب خودتون باشید؟! کوینهای آینده دار زیاد هستند حتماً قبل از خریدشون تحقیق کنید