شرکت آمریکایی Greenpro قصد دارد ۱۰۰ میلیون دلار در بیت کوین سرمایه‌گذاری کند

شرکت آمریکایی Greenpro قصد دارد ۱۰۰ میلیون دلار در بیت کوین سرمایه‌گذاری کند

شرکت گرین پرو کپیتال (Greenpro Capital) که در بازار بورس نزدک با نماد GRNQ معامله می‌شود، روز دوشنبه (۸ دی) در بیانیه‌ای اعلام کرد که قصد دارد با ایجاد یک صندوق سرمایه‌گذاری بیت کوین، در این ارز دیجیتال سرمایه‌گذاری کند.

به گزارش «The Block»، شرکت گرین پرو که خود را یک «مرکز رشد تجاری» می‌نامد، در حوزه ارائه خدمات مالی برون‌مرزی به کسب‌وکارها و افراد ثروتمند فعالیت می‌کند.

گفتنی است این شرکت پیش از این در حوزه‌های بانکداری، بهداشت، فناوری، بهزیستی و هنر فعالیت داشته است و اکنون از یکی از شرکت‌های زیرمجموعه خود با نام صرافی کریپتو اس‌ایکس (CryptoSX) برای خرید بیت کوین استفاده خواهد کرد. سی‌کی ‌لی (CK Lee) مدیرعامل این شرکت به مدیران سرمایه‌گذاری گرین پرو دستور داده است تا در سه‌ماهه اول سال آینده سرمایه‌ای ۱۰۰ میلیون دلاری برای خرید بیت کوین جذب کنند. او همچنین برنامه‌ریزی کرده است تا وجوه نقد گرین پرو را نیز در بیت کوین سرمایه‌گذاری کند.

سهام این شرکت پس از انتشار این اعلامیه، با رشد قابل‌توجهی مواجه شد و از ۱٫۳۸ دلار به ۲٫۳۹ دلار رسید. کمی بعد هم شاهد اصلاح ارزش سهام گرین پرو و رسیدن به ۱٫۶۸ دلار بودیم.

شرکت سهامی عام مایکرواستراتژی (Microstrategy) که در حوزه فناوری اطلاعات فعالیت می‌کند، اقدام مشابهی در سال ۲۰۲۰ انجام داد. این شرکت با تأمین مالی از طریق بدهی‌های ممتاز قابل تبدیل، اقدام به خرید میلیون‌ها بیت کوین کرد

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

1 دیدگاه
MoCaDeLiK
MoCaDeLiK
۳ سال قبل

با اینهمه فاندای خوب نمیدونم چرا رشد سهموی رو شاهد نیستیم؟ دوستان عنایت بفرمایید، کل بیت کوین موجود 21 میلیون واحده و نسبت به تقاضا به شدت محدوده.