وبینار سکتورهای آینده‌دار برای سرمایه‌گذاری؛ معرفی پروژه‌های زیرساختی

وبینار سکتورهای آینده‌دار برای سرمایه‌گذاری؛ معرفی پروژه‌های زیرساختی

وقتی شما تو یه حجم بالا و با رقم‌های چند میلیون دلاری به بازار مالی ورود می‌کنی قطعا حساسیت و ریزبینی بیشتری هم به خرج میدی. بررسی بازار از دید سرمایه‌گذارای بزرگ و نهنگ‌های بازار، یکی از راه‌های گرفتن اطلاعات و تحلیل کردنشون برای تصمیم به سرمایه‌گذاری به حساب میاد.

گرچه این موضوع به تنهایی کفایت نمی‌کنه ولی می‌تونه سرنخی باشه برای ورود به یک مسیر کم‌ریسک‌تر و با احتمال موفقیت بیشتر توی سرمایه‌گذاری‌هامون. اصولا وقتی شما پول قابل‌توجهی رو می‌خوای توی یه بازار مالی سرمایه‌گذاری کنی، تحقیقات عمیق‌تری انجام میدی، نیروی محقق و کاربلد استخدام می‌کنی و با سرمایه‌گذارها و مشاورهای مطرح و سطح بالایی هم تعامل داری.

حالا برای اینکه ما هم از قافله نهنگ‌های بازار جا نمونیم، می‌تونیم با ارزیابی مدل فکری واستراتژی سرمایه‌گذاری‌شون مسیر ورود به بازار رو برای خودمون یه مقدار هموارتر کنیم. توی این وبینار رایگان قراره  آمار و ارقامی که همین سرمایه‌گذارا بهش رسیدن رو، ارزیابی کنیم و ببینیم چطور می‌تونیم از این اطلاعات بهره ببریم و در انتهای وبینار، می‌ریم سراغ پورتفوی چنتا از همین سرمایه‌گذارای خطرپذیر و پروژه‌های آینده‌داری که روشون سرمایه‌گذاری کردن رو بهتون معرفی می‌کنیم.

این وبینار را آکادمی ارزدیجیتال برگزار می‌کند و به تمام کسانی که می‌خواهند در بازار صعودی بعدی جا نمانند، توصیه می‌شود. پس همین حالا در این وبینار رایگان ثبت‌نام کنید تا از فرصتی که اکنون بازار در اختیار شما قرار داده است، بهترین بهره را ببرید.

وبینار سکتورهای آینده‌دار برای سرمایه‌گذاری؛ معرفی پروژه‌های زیرساختی
وبینار رایگان: ایردراپ ارزدیجیتال

آنچه در این وبینار آموزشی رایگان می‌بینید:

  • مقدمه‌ای بر کپی‌کت اینوستینگ
  • چشم‌انداز بازار از نگاه سرمایه‌گذاران خطرپذیر
  • چرا پروژه‌های زیرساختی احتمال موفقیت بیشتری در بولران بعدی دارند؟
  • معرفی پروژه‌های موفق و آینده‌دار در سکتور زیرساختی یا (Infrastructures)

این وبینار روز سه‌شنبه، ۴ مهرماه، ساعت ۱۹ برگزار می‌شود. برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید.

جزئیات بیشتر + ثبت‌نام رایگان

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

2 دیدگاه
ایتالیک بوترین
ایتالیک بوترین
9 ماه قبل

سلام عجب پستی

سید کیهان اسدی
سید کیهان اسدی
9 ماه قبل

سلام ببخشید من خرید رو انجام دادم حالا چطور فیلم ها رو دانلود کنم