atlasarzdigital

بیش از 50 درصد از ارزهای دیجیتال، هیچ کاربردی ندارند !

بیش از 50 درصد از ارزهای دیجیتال، هیچ کاربردی ندارند !

مطالعه بر روی 100 ارز دیجیتال برتر بازار نشان می‌دهد که تنها کمتر از نیمی از ارزهای دیجیتال، عملکرد کاربردی از خود ارائه می‌دهند و دارای ارزش حقیقی برای عموم مردم هستند.

طبق تحقیقات به عمل آمده توسط بنیاد Invest in Blockchain، بر روی صد ارز دیجیتال برتر از لحاظ ارزش کل بازار، فقط 40 مورد دارای کارکرد مناسب هستند.

محققان این تحقیق گفتند:

ما وضعیت هر پروژه، نقش راه و تاریخ انتشار آن را ارزیابی کردیم و ویژگی‌های تکمیل شده را با آنچه که تیم پروژه در آینده وعده داده بود، مقایسه کردیم.

آن‌ها افزودند:

یک محصول کاربردی، فعال و در دسترس عموم است … پروژه‌های زیادی در 100 ارز برتر مدعی داشتن محصول کاربردی هستند اما لزوماً وجود یک محصول به معنای کار کردن آن نیست.

بیش از 50 درصد از ارزهای دیجیتال، هیچ کاربردی ندارند !

این مطالعه در میان سقوط شدید ارزش بیت کوین، اتریوم و دیگر ارزهای دیجیتال بازار منتشر شد. بازار ارزهای دیجیتال از اوایل سال 2018 روند صعودی خود را با روند ثابت و نزولی عوض کرده است. با وجود این افت قیمت‌ها، برخی از تحلیلگران بر این باورند که این بازار دوباره بهبود خواهد یافت و حتی می‌تواند از بالاترین حد خود که در اواخر سال 2017 شاهد آن بودیم، فراتر رود.

تمام 100 ارز دیجیتال برتر بازار بر روی دفتر کل توزیع شده بلاک چین فعالیت می‌کنند. با این حال، صرفاً داشتن بلاک چین نمی‌تواند معیار خوبی برای سودمندی آن باشد.

در میان پروژه‌هایی که در این تحقیق کاربردی عنوان شده بودند، نام ارزهای دیجیتال محبوبی چون بیت کوین، لایت کوین، بیت کوین کش و البته پلتفرم‌های قرارداد هوشمند مانند اتریوم به چشم می‌خورد.

نام چند ارز دیجیتال کمتر شناخته شده دیگر هم مانند زی‌کش و زن‌کش که بر حریم خصوصی تمرکز دارند، در میان پروژه‌های کاربردی این تحقیق آورده شده‌ است.

منبع: indiatimes
اشتراک
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
بازخوردهای داخلی
مشاهده تمام دیدگاه‌ها
رضا سربلند
رضا سربلند
2 سال پیش

خصوصا توکن ها

بازخورد
feedback
بازخورد شما درباره ارزدیجیتال

این بازخورد برای صفحه بیش از 50 درصد از ارزهای دیجیتال، هیچ کاربردی ندارند ! ارسال خواهد شد.

گزارش خطا
  • گزارش خطا
  • انتقادات و پیشنهادات
  • نیاز به راهنمایی

ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.
1
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx
()
x