تحلیل تکنیکال اختصاصی قیمت آنتولوژی ۱۸ آوریل (۲۹ فروردین)

تحلیل تکنیکال اختصاصی قیمت آنتولوژی ۱۸ آوریل (۲۹ فروردین)
تحلیل ارائه شده صرفاً یک نظر شخصی به صورت کوتاه مدت است و وب‌سایت ارزدیجیتال هیچگونه مسئولیتی در قبال زیان‌های احتمالی آن بر عهده نخواهد داشت.

 

آنتولوژی (ONT) از محدوده‌ی حمایتی تاریخی خود (۰.۰۰۰۱۴ بیت کوین )حرکت ۵ موجی صعودی خود را به سمت بالا آغاز کرد که این حرکت در مقاومت ۰.۰۰۳۴ بیتکوین به اتمام رسید و قیمت هم اکنون در حال اصلاح است. این اصلاح می تواند از محدوده‌ی فعلی یعنی ۰.۰۰۰۲۵ بیت کوین یا محدوده‌ی ۰.۰۰۰۲۲ بیت کوین نوارهای بنفش صورت بگیرد. پس از تکمیل اصلاح و بازگشت قیمت می‌توانیم حداقل هدف ۰.۰۰۰۳۴ بیت کوین (سقف قبلی قیمت) را انتظار داشته باشیم.

تحلیل تکنیکال اختصاصی قیمت آنتولوژی 18 آوریل (29 فروردین)

در کف قیمت می‌توانیم مطابق شکل زیر شاهد تشکیل الگوی کلاسیک سر و شانه باشیم که اگر واگرایی در اندیکاتور مکدی بین سر و شانه‌ی چپ تشکیل شود تاییدی برای تشکیل این الگو خواهیم داشت و سپس بعد از شکست خط گردن الگو در پیوت ۰.۰۰۰۳۳ بیت کوین (نوارآبی) و تثبیت قیمت در بالای این سطح، هدف الگو ۰.۰۰۰۴۴ بیت کوین (نوار بنفش) خواهد بود.

تحلیل تکنیکال اختصاصی قیمت آنتولوژی 18 آوریل (29 فروردین)

نتیجه‌گیری

آنتولوژی (ONT) از قیمت فعلی یا کمی پایین تر از آن (۰.۰۰۰۲۲ بیت کوین) می‌تواند به اصلاح خود خاتمه دهد و به سمت هدف سقف قبل خود (۰.۰۰۰۳۴ بیت کوین) شروع به حرکت کند. اگر این حرکت رو به بالا ادامه دار شود و پیوت ۰.۰۰۰۳۳ بیت کوین شکسته شود، شاهد الگوی کلاسیک سر و شانه معکوس در کف خواهیم بود که می‌تواند قیمت را به هدف ۰.۰۰۰۴۴ بیت کوین پرتاب کند.

guest

استفاده از محتوای توهین‌آمیز، غیراخلاقی، دیدگاه‌های غیراقتصادی، تبلیغات و اطلاعات تماس یا لینک‌های نامرتبط ممنوع است.

نقض قوانین ممکن است منجر به عدم تأیید دیدگاه‌ها یا مسدودسازی حساب کاربران شود.

2 دیدگاه
sarah vernomer
sarah vernomer
5 سال قبل

به نظرم اگر مقاومت 248 بشکنه شاهد نزول هستیم و شانس نزول به مراتب بیشتر میشه

امیرمحمد غلامی
امیرمحمد غلامی
5 سال قبل
پاسخ  sarah vernomer

بله ممکن است...در این بازار و بازارهای جهانی به علت تلورانس شدید قیمت در بعضی مواقع ممکن است این اهداف با هیجانات بازار که بالا ترین یا پایین ترین قیمت در بازه ی زمانی خود هستند (سایه ها یا همان شادو های بالا و پایین ) زده شوند.