atlasarzdigital

سرمایه‌گذار قدیمی بیت کوین: بیت کوین می تواند قبل از انفجار بعدی،‌ تا 50 درصد کاهش قیمت داشته باشد

سرمایه‌گذار قدیمی بیت کوین: بیت کوین می تواند قبل از انفجار بعدی،‌ تا 50 درصد کاهش قیمت داشته باشد

دن مورهد (Dan Morehead) مدیر عامل شرکت Pantera Capital، سرمایه گذار صندوق پوشش ریسک متمرکز بر روی ارزهای دیجیتالی، به CNBC گفته است که بیت کوین ممکن است پیش از پیشروی کردن به سوی نرخ های جدید بالاتر، کاهش 50درصدی داشته باشد. مورهد بیت کوین را با قیمت 72 دلار خریداری کرده بود.

در حالی که این گفته نزول قیمت بیت کوین را نشان می‌دهد، مورهد در واقع به سرمایه گذاران در ارز دیجیتال به چشم اندازی بلند مدت اشاره می‌کند. او عنوان کرد:

بیت کوین (می‌تواند) هفته آینده کمتر از 50 درصدی که یک ماه گذشته بوده است کاهش یابد، اما در یک سال، بسیار بیش از قیمتی که امروز دارد خواهد شد.

این جمله بازتابی از باور مورهد است که نشان می‌دهد کلاس دارایی ارز دیجیتال به تازگی شروع به رشد و توسعه کرده است و به رشد خود ادامه خواهد داد. او نظرات خود را شفاف تر بیان کرد. وی افزود:

برای بلاک چینی بزرگ مثل بیت کوین، اتریوم و ریپل، ما در ابتدای یک جریان چند دهه ای هستیم. و برخی صعودها و نزول‌هایی وجود خواهد داشت، اما در واقع هنوز ابتدای راه هستیم.

صندوق پوشش ریسک ارز دیجیتال Pantera Capital که در سال 2013 تاسیس شد، فقط در دو ماه اخیر بالای 60 درصد و از زمان تاسیس بالای 12000 درصد بوده است.

 

منبع : cnbc

4
دیدگاه کاربران

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
2 رشته دیدگاه‌ها
2 پاسخ‌های
0 دنبال‌کنندگان
 
دیدگاه با بیشترین واکنش‌
داغ‌ترین رشته دیدگاه
4 نویسندگان دیدگاه‌ها
محمد آذرنیوارم. امیریارشFreedom fighter نویسندگان اخیر دیدگاه‌ها
ارش
ارش

فکر کنم یه بچه ۵ ساله که نه انگلیسی بلده نه فارسی بهتر از شما بتونه این مقاله ها رو ترجمه کنه. هیچ چی نمیشه فهمید از ترجمهاتون

م. امیری
م. امیری

بر خلاف نظر مغرضانه شما توی حوزه تخصصی کریپتو کارنسی، کیفیت مطالب سایت واقعا قابل قبول و در خور تحسین هست. بنده 20 ساله که تو زمینه فناوری اطلاعات مشغول بکار هستم و به عنوان یک متخصص نظر میدم و از طرفی هم هیچ رابطه نسبی و سببی هم با اهل بیت 🙂 این سایت ندارم! فقط میتونم بگم دست مریزاد که یک تنه دارن تو اشاعه این صنعت فعالیت میکنن.

محمد آذرنیوار
محمد آذرنیوار

سلام
نظر شما باعث قوت قلب ما شد
بسیار ممنونیم

Freedom fighter
Freedom fighter

بیت کوین هنوز شروع نکرده …

بازخورد
feedback
بازخورد شما درباره ارزدیجیتال

این بازخورد برای صفحه سرمایه‌گذار قدیمی بیت کوین: بیت کوین می تواند قبل از انفجار بعدی،‌ تا 50 درصد کاهش قیمت داشته باشد ارسال خواهد شد.

گزارش خطا
  • گزارش خطا
  • انتقادات و پیشنهادات
  • نیاز به راهنمایی

ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.