توکن نات کوین به‌زودی عرضه می‌شود؛ شرایط توزیع ایردراپ NOT چگونه است؟

توکن نات کوین به‌زودی عرضه می‌شود؛ شرایط توزیع ایردراپ NOT چگونه است؟

کانال بازی تلگرامی نات کوین (Notcoin) ساعاتی قبل عرضه توکن این بازی را تأیید کرد. در اطلاعیه نات کوین، اقتصاد این توکن در آینده و سازوکار توزیع آن بین کاربران نیز تا حدودی توضیح داده شده است.

به گزارش ارزدیجیتال، کانال اطلاع‌رسانی رسمی نات کوین در تلگرام، صبح امروز به‌صورت ضمنی عرضه توکن این بازی در آینده را تأیید کرد.

در متن اطلاعیه نات کوین آمده است:

توکن NOT طی هفته‌های آینده مینت (عرضه روی بلاکچین) می‌شود. خبری از پیش‌فروش و این‌جور مزخرفات نیست. حالا قیمت نات کوین بعد از لیست‌شدن در صرافی‌ها را حدس بزنید. [برای توزیع توکن بین کاربران] موجودی هر کاربر در الویت است. البته لیگی که در آن حضور دارید، دوستانی که دعوت کرده‌اید و فعالیت‌تان در بازی هم اهمیت دارد.

تیم نات کوین درباره اقتصاد این توکن در آینده نیز توضیحات مختصری داده و گفته است بعد از عرضه ارز دیجیتال نات کوین روی بلاکچین دیگر توکن جدید به گردش اضافه نشده و توکن‌های باقی‌مانده نیز به مرور سوزانده می‌شود. البته در اطلاعیه نات کوین آمده است که فرایند استخراج این از دیجیتال در آینده به‌نوعی از طریق استخرها ادامه خواهد داشت و توضیح دقیق‌تری در این زمینه ارائه نکرده است.

در پایان اطلاعیه نیز گفته شده است که «ربات‌ها در پایان بازی از بین خواهند رفت» و دقیقاً مشخص نیست منظور تیم نات کوین از ربات‌ها، افرادی است که به‌نوعی بازی را دور می‌زنند یا ربات‌هایی که خود بازی به کاربران ارائه می‌کند تا در ساعت‌های نبود بازیکن برایش سکه جمع کنند.

توکن نات کوین به‌زودی عرضه می‌شود؛ شرایط توزیع ایردراپ NOT چگونه است؟
متن پیام کانال نات کوین در تلگرام.

تیم نات کوین در اطلاعیه خود مقایسه‌ای هم با سایر بازی‌ها بلاکچینی مشهور داشته است و به عبور تعداد بازیکنان خود از مرز ۲۰میلیون اشاره کرده است. طبق متن این پیام، بازی‌های بلاکچینی مشهوری استپن (Stepn) و اکسی اینفینیتی (Axie Infinity) در دوران اوج خود به‌ترتیب ۷۰۰٬۰۰۰ و ۲ تا ۳میلیون کاربر فعال ماهانه داشتند که از جمعیت کاربران فعال ماهانه نات کوین با اختلاف کمتر است.

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

7 دیدگاه
محمد جلیلی
محمد جلیلی
۵ ماه قبل

من نمیدونم مردم چرا اینقدر ساده هستن. آخه خودشون دارن میگن نات کویین یعنی کوین نیست آقا خانم کوین نیست . الکی شایعه نکنید . نمیدونم چرا اینجوری مواقع بیشتر مردم بی سواد میشن یا خودشونو ب بی سوادی میزنن

Behzad Akbari
Behzad Akbari
۵ ماه قبل

داداش سلام اگه باور نداری پس چرا اخبارش رو دنبال میکنی

امیر لاهوتی
امیر لاهوتی
۳ ماه قبل
پاسخ  Behzad Akbari

سلام فقط درعرض ۶ساعت رشدش ازمرز ۵۰درصدگذشته

Hossein
Hossein
۵ ماه قبل

آخرش قیمت میگیره

9541
9541
۵ ماه قبل

یعنی خداییش این متن رو ترجمه کردید کلمه Rumors به معنی مهمترین شایعه ها درباره نات کوین رو ندید یا خواستید یک خبر زرد تولید کنید؟

کاربر تازه‌وارد
کاربر تازه‌وارد
۵ ماه قبل
پاسخ  9541

سلام

حجت ج
حجت ج
۵ ماه قبل

میاندوآب