سولانا باز هم به مشکل خورد؛ این بار میم کوین‌ها مقصر هستند!

سولانا باز هم به مشکل خورد؛ این بار میم کوین‌ها مقصر هستند!

شبکه محبوب سولانا دوباره با مشکلات جدید روبه‌رو شد. گزارش‌ها نشان می‌دهند که ۷۵ درصد از تراکنش‌ها در این شبکه با مشکل مواجه می‌شوند و این موضوع نگرانی‌های زیادی را در میان کاربران و سرمایه‌گذاران ایجاد کرده است.

سولانا اخیراً با مشکلات قابل توجهی روبه‌رو شده است. گزارش‌ها نشان می‌دهند که حدود ۷۵ درصد از تراکنش‌ها در این شبکه به درستی انجام نمی‌شوند. این مشکلات زمانی آغاز شد که کاربران در حال معامله میم کوین‌ها روی صرافی‌های غیرمتمرکز (DEX) متوجه شدند که بسیاری از تراکنش‌های آن‌ها، به‌خصوص هنگام استفاده از استخرهای صرافی ریدیوم (Raydium)، با شکست مواجه شده یا دچار مشکل می‌شوند.

این مشکل تنها گریبانگیر معامله‌گران میم کوین‌ها نشده است. کاربران عادی سولانا نیز در انتقال دارایی‌هایشان با مشکل مواجه هستند، چه بخواهند آن‌ها را به کیف پول‌های دیگر ارسال کنند و چه به صرافی‌ها.

تراکنش‌های ناموفق سولانا

این مشکلات برای سولانا که معمولاً به‌دلیل توان عملیاتی بالا و ثبات شناخته شده، غافل‌گیرکننده است. اما حالا، این مشکلات در حال تأثیرگذاری بر ارزش سولانا در بازار هستند. با نگاهی به نمودار قیمت، می‌بینیم که قیمت سولانا ۵ درصد کاهش یافته است. یکی از دلایل احتمالی این واکنش بازار می‌تواند به ترس معامله‌گران از یک قطعی دیگر مرتبط باشد.

نمودار قیمت سولانا

قیمت سولانا در حال حاضر به ۱۷۴.۴۰ دلار رسیده است و به نظر می‌رسد مشکلات اخیر با تراکنش‌ها باعث کاهش اعتماد کلی به شبکه شده است. مورد بعدی که باید روی نمودار قیمت به آن توجه کرد، سطح حمایتی ۱۵۲.۴۶ دلار است. این سطح، میانگین قیمت ۵۰ روز گذشته است و ممکن است مانع از سقوط بیشتر قیمت شود. اما اگر قیمت از این سطح نیز عبور کند، احتمال کاهش بیشتر تا سطوح ۱۳۲ دلار یا حتی ۱۰۱ دلار وجود دارد. با توجه به وضعیت نه چندان مساعد کل بازار ارزهای دیجیتال، مشکلات سولانا زمان‌بندی بسیار نامناسبی دارد. سرمایه‌گذاران سولانا یا افرادی که قصد خرید آن را داشتند، احتمالا به دلیل این مشکلات نگران شده‌اند. مسائل اخیر سولانا باعث تردید در مورد این شبکه شده است و این نگرانی در قیمت سولانا آشکار است. امیدواریم شبکه بتواند فشار فعلی را تحمل کند و با موفقیت بهبود یابد.

guest

استفاده از محتوای توهین‌آمیز، غیراخلاقی، دیدگاه‌های غیراقتصادی، تبلیغات و اطلاعات تماس یا لینک‌های نامرتبط ممنوع است.

نقض قوانین ممکن است منجر به عدم تأیید دیدگاه‌ها یا مسدودسازی حساب کاربران شود.

1 دیدگاه
mojtaba asadkhah
mojtaba asadkhah
1 ماه قبل

سلام
میشه یه نفر تو این مجموعه یه توضیحی بده که اختلال سولانا به کجا کشیده و خبر جدیدی در این رابطه نشده؟