۳ آلت کوین کوچک با پتانسیل رشد انفجاری

۳ آلت کوین کوچک با پتانسیل رشد انفجاری

یک تحلیلگر و سرمایه‌گذار بازار ارزهای دیجیتال در یادداشت اخیر خود از ۳ آلت کوین کوچک می‌گوید که درحال آماده‌شدن برای انفجارهای رشد انفجاری احتمالی در آینده نزدیک هستند.

به گزارش دیلی هودل، این تحلیلگر با نام مستعار «آلت کوین شرپا» در بخش اول تحلیل خود گفت که نسبت احتمال رشد توکن بومی پروتکل قرارداد هوشمند نوترون (NTRN) خوش‌بین است. به گفته این تحلیلگر، به نظر می رسد قیمت نوترون درحال تثبیت برای آماده‌سازی برای روند بعدی صعود خود است.

او با انتشار نموداری خاطرنشان کرد که نوترون برای حرکت به سمت مقاومت خود در محدوده ۲.۰۱ دلاری و عبور از آن آماده به نظر می‌سد. در زمان نگارش این گزارش، این توکن در قیمت ۱.۷۴ دلاری در حال معامله است.

۳ آلت کوین کوچک با پتانسیل رشد انفجاری
نمودار یک ساعته قیمت نوترون که آلت کوین شرپا منتشر کرده است

آلت کوین شرپا، همچنین به توکن بومی بازی بلاک چین «هیروز آو ماویا» (MAVIA) اشاره می‌کند. نموداری که او به اشتراک گذاشته است، نشان می‌دهد که این توکن، بالاترین قیمت خود یعنی ۹.۴ دلار را خواهد شکست. قیمت ماویا، روز گذشته به اوج جدید ۱۰.۷۱ دلاری رسید و اکنون در محدوده ۹.۹۳ دلار در نوسان است.

۳ آلت کوین کوچک با پتانسیل رشد انفجاری
نمودار ۲ ساعته قیمت ماویا که آلت کوین شرپا منتشر کرده است

دایمنشین (DYM)، سومین آلت کوینی است که به عقیده این تحلیل در شرایط کنونی پتانسیل رشد زیادی دارد. یک بلاک چین ماژولار که شبکه اصلی خود را در اوایل این ماه راه‌اندازی کرد. آلت کوین شرپا پیش‌بینی می‌کند که قیمت دایمنشین تا کف کنونی خود نزدیک به سطح ۷ دلار اصلاح شود. او می‌گوید خرید در ۷ دلاری می‌تواند یک فرصت سرمایه‌گذاری خوب باشد. قیمت این توکن، اکنون حدود ۷.۴۹ دلار است.

۳ آلت کوین کوچک با پتانسیل رشد انفجاری
نمودار ۲ ساعته قیمت دایمنشن که آلت کوین شرپا منتشر کرده است
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

1 دیدگاه
آرتین آرتینی
آرتین آرتینی
۵ ماه قبل

نه نه نه
از 150 تای اول مارکت خرید فقط
فقط از 150 تای اول خرید کنین
الباقی خطرناکن