شرکت‌های انتقال پول به شبکه پرداخت ریپل می‌پیوندند

شرکت‌های انتقال پول به شبکه پرداخت ریپل می‌پیوندند

در ماه‏های اخیر روزی بدون خبر‎های توسعه‏‌ی ریپل سپری نمی‌شود. ریپل یکی از شرکت‌های بزرگ در عرصه محصولات غیرمتمرکز است که توانسته در سال‎های اخیر شایستگی‎های خود را اثبات نماید.

ریپل با ارائه محصولات و شبکه‌های غیرمتمرکز، سرعت انجام تراکنش‏های مالی را به میزان قابل توجهی کاهش داده و امنیت بالایی را نیز برای این تراکنش‏ها در نظر گرفته است.

شرکت‌های انتقال پول به شبکه پرداخت ریپل می‌پیوندند

شرکت ریپل به اضافه کردن شرکت‌های بیشتری به شبکه پرداخت غیرمتمرکز خود، Ripple Net، ادامه می‌دهد. بر اساس اخبار رسمی، دو شرکت بین‌المللی انتقال پول از جمله شرکت سنگاپوری InstaRem و شرکت برزیلی BeeTech با استفاده از شبکه ریپل، تراکنش‌های ارزان و پرسرعت را برای مشتریانشان به ارمغان می‌آورند.

همچنین شرکت Kuwait Finance House، به عنوان اولین بانک کویتی که از دفتر کل غیرمتمرکز استفاده می‌کند، برای انجام تراکنش‌های برون مرزی به RippleNet می‌پیوندد.

همچنین بخوانید: حقایقی از ریپل که باید قبل از سرمایه گذاری بدانید

ریپل در دو ماه اخیر در جذب شرکت‌های مالی بسیار فعال بوده است. تنها در یک ماه گذشته شش بانک و شرکت مالی بزرگ برای استفاده از ابزارهای ریپل اعلام آمادگی کرده اند.

 

منبع: coindesk
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

3 دیدگاه
علی
علی
6 سال قبل

سلام لطفا خبر های بیشتری از ریپل منتشر کنید
آیا این صحت داره که وال استریت پیشبینی کرده ریپل به هزار دلار میرسه؟
ممنون میشم پاسخ بدید

امید
امید
6 سال قبل

آقا ریپل که متمرکز هست.

محمد آذرنیوار
محمد آذرنیوار
6 سال قبل
پاسخ  امید

ریپل یه شرکته که محصولات و شبکه‌های غیرمتمرکز میسازه