استخر استخراج بزرگ چینی از استخراج بیت کوین کنار کشید

استخر استخراج بزرگ چینی از استخراج بیت کوین کنار کشید

اگرچه میزان هش ریت بیت کوین در ۴۸ ساعت گذشته ۳۳ درصد افزایش یافته است، اما صنعت استخراج هنوز هم با بلاتکلیفی روبرو است. این امر باعث شده تا بایته (Baite)، یکی از بزرگترین استخرهای استخراج چینی، چاره‌ای جز کنار کشیدن از رقابت بر سر استخراج نداشته باشد.

به گزارش کوین تلگراف و طبق اعلام یک رسانه بلاک چین محلی در ۶ آوریل (۱۸ فروردین)، هش ریت استخر استخراج شرکت ماینینگ چینی والارهش (Valarhash)، در ماه مارس با یک افت شدید از ۴,۰۰۰ پتاهش به ۲۰۰ پتاهش رسیده است. این استخر تصمیم به خروج از بازار استخراج بیت کوین گرفته و احتمالاً در آینده‌ای نزدیک به سراغ استخراج آلت کوین‌ها (ارزهای دیجیتالی به جز بیت کوین) خواهد رفت.

والارهش در ماه جولای ۲۰۱۹ (تیر ۹۸)، دو استخر استخراج بیت کوین را با نام‌های «Bytepool» و «1Thash»همراه با یک پلتفرم استخراج ابری بیت کوین به نام «1Tmine» و نرم‌افزار مدیریت فارم استخراج تحت عنوان «Nelson» را در شهر سیچوان چین، راه‌اندازی کرد.

دو استخر Bytepool و 1Thash طبق گزارش‌ها، در ابتدا بیش از ۹ درصد از مجموع هش ریت شبکه بیت کوین را به خود اختصاص داده بودند. در حالی که در حال حاضر 1Thash از نظر قدرت هش در جایگاه هشتم قرار دارد، به نظر می‌رسد بخش زیادی از قدرت هش باقیمانده Bytepool نیز به این استخر استخراج منتقل خواهد شد.

استخر استخراج بزرگ چینی از استخراج بیت کوین کنار کشید
رتبه‌بندی استخرهای استخراج بزرگ بر حسب قدرت هش

بر اساس گزارش چند روز پیش کوین تلگراف، بیش از ۴۰ درصد از عملیات استخراج بیت کوین در کشور چین به علت سقوط قیمت این ارز دیجیتال و سودده نبودن تجهیزات استخراج، متوقف شده است.

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

3 دیدگاه
احسان
احسان
۴ سال قبل

کسی چه میدونه،‌ شاید داره دستگاهاش رو ارتقاع میده و دوباره با قدرت بیشتری برمیگرده!

فرزاد
فرزاد
۴ سال قبل
پاسخ  احسان

بعضی از شما دوستان هم خوشبینی رو به گند کشیدین!!!! یعنی بیت کوین بشه مفت تومن هم باز میاین میگی کسی چه میدونه, شاید میخواد...

احد
احد
۴ سال قبل
پاسخ  فرزاد

سلام دوست عزیز،شما آینده بیت کویین رو چطور پیش بینی میکنید؟